Meryl Mägi

MON GUERLAIN
Wearing Guerlain's newest perfume Mon Guerlain with mon chéri MariiI was walking down Champs-Elysee in Paris in May and the lovely girl in the Guerlain shop sprayed a little of the new perfume 'Mon Guerlain' on a piece of paper for me. I liked it at first and just put the paper in the shopping bags and forgot about it. I took one of the shopping bags on a flight with me and when I was unpacking I was wondering 'Where is that amazing smell coming from!?'. Found out soon it was the paper in the shopping bag having such a strong scent so many days after and it was sooo divine I just had to have this perfume on me. Soon after me and Marii got the change to take home a bottle with us from Kaubamaja Ilumaailm in Tallinn and we are both captivated ever since. The fragrance consist of lavendel from Provence, jasmine from India, sandalwood from Australia and Vanilla Tahitensis from New Papua Guinea and is inspired by the stunning Angeline Jolie. The perfume is set to celebrate today's femininity and that is exactly how I felt about it when I first smelled it. It's feminine and sophisticated, but also playfully sweet at the same time. It's hard for me to describe the scent with a few words as it is fresh and sweet at the same time. It could be an everyday fragrance and it could be 'the special occasion' perfume I know a lot of you girl love to have. I feel everyone could find themselves loving both the scent and the beautiful bottle it's in. I love to have it on display whereever I go, since I am a girl who loves minimalistic, simple beauty and that is exactly what Mon Guerlain represents for me. 

I am not usually blown away by perfumes as I don't have wider knowledge on them, but it was very hard to deny Mon Guerlain and when picking a new perfume, I just know when it's the right one. I feel excited, powerful and beautiful when spraying it on and that is why it's for me, it's my Guerlain. If you wanna test it out and know what I've been talking about so highly, then head to Kaubamaja Ilumaailm in Tallinn that has a wide range of Guerlain products, including Mon Guerlain. 

By the way, my gorgeous floral dress is from Dry Lake! 


___________________________________________________________


Jalutasin mööda Champs-Elysee tänavat Pariisis, kui üks naine Guerlain'i poes pihustas nende uut parfüümi 'Mon Guerlain' paberitükile ning andis selle mulle nuusutada. Mulle meeldis see väga ning panin paberitüki ühte ostukottidest ning unustasin selle lihtsalt ära. Võtsin ühe shopingukottidest endaga lennule kaasa ja kui ma kodus parasjagu asju lahti pakkisin imestasin, et kust küll see nii imeline lõhn tuleb!? Peagi leidsin, et see tükike paberit ostukotis lõhnas nii tugevalt veel mitu päeva hiljem ning see oli nii erakordselt hea, et ma pidin selle parfüümi endale saama. Üsna pea saime Mariiga võimaluse võtta pudelikene endaga Kaubamaja Ilumaailmast ning oleme sest ajast saati sõltuvuses sellest lõhnast. Parfüüm koosneb Provintsist pärit lavendlist, India jasmiinist, Austraalia sandlipuust ning Uus Guinea 'vanilla tahitensis' ning on inspireeritud kaunist Angelina Jolie'st. Parfüüm sümboliseerib tänapäeva naiselikkust ja see on täpselt, mida see endast ka mulle kujutas, kui seda esimest korda nuusutasin. See on naiselik ning uhke, kuid samas armsalt magus. Mul on väga raske seda lühidalt kirjeldada, kuna see on värske ning magus korraga ning mõnele võib see tunduda kui igapäevane lõhn kuid mõnele kui 'tähtsa sündmuse lõhn'. Tean, et paljudel teil on ka selline lõhn kapil alati olemas. Usun, et suurem enamik leiaks midagi endale nii selles lõhnas kui ka pudelis, mis seda sisaldab. Ma panen selle alati nähtavale, kuhuiganes ma seda kaasa ei võtaks, kuna mulle ääretult meeldib minimalistlik, lihtne ilu ja täpselt seda Mon Guerlain kajastabki. 

Ma ei ole kunagi olnud parfüümidest vaimustuses, kuna ma ei oska neid ilmselt hinnata piisavalt, aga omale lõhna valides ma lihtsalt teangi kohe, kui olen selle leidnud. Kuidagi põnev, tugev ning ilus tunne on seda peale kanda ja just seetõttu ongi just see parfüüm minule, see on minu Guerlain. Kui sa tahaksid seda samuti järele proovida ning mõtled, miks ma siin nii pikalt seda ülistan, siis Kaubamaja Ilumaailmas on suur valik Guerlain'i tooteid olemas ning nende hulgas ka Mon Guerlain. 

Muide see imeilus lilleline kleit on pärit Dry Lake brändilt! 

6 juli 2017 13:14 | BEAUTY |

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading