Meryl Mägi

PATTERNSBlouse - Dry Lake/ find it HERE        Skirt - Misspap/ HERE       Shoes - Din Sko       Belt - Gucci       Bag - Moschino        Sunglasses - Ray Ban        Watch - Daniel WellingtonHi I'm baaack! I just had a super spontaneous 3 day trip to Saaremaa with mum and had the most amazing mini vacay! So Saaremaa is the island in Estonia where I was born and where my mum is from and where my relatives live. I love to consider it the place where I am from, but I don't consider Kuressaare my hometown since my mom and dad moved away from the island when I was a baby and I am not very familiar with it as I am with Viljandi, but it's so fun to visit the island every time and I tend to discover so many new things about it with each visit. For example this time I was back I noticed so many little beautiful details (I grew a pair of blogger meanwhile eyes I guess) about Kuressaare like all the flowers and rose bushes and how nicely clean and cute it was. There were so many photospots I honestly went crazy at some point haha! Of course I took a lot of photos there and will show them all here soon. We also had such luck with the weather and my auntie and uncle had sooo many new pets and farm animals to pet everyday yay! Was so glad we decided to go one morning and I've also recommended my friends and foreigners to go there during summer, it's so worth it and something you won't see anywhere else in the world! 

A little about the outfit too. This beautiful patterned blouse is from Dry Lake and I matched it with a basic but super ripped white denim skirt by Misspap and a pair of loafers. I've mentioned here that I am not a big fan of patterns, but there is something about this blouse I really really like so I made an excpetion by wearing it and I love it! It also has this super nice fabric that fits hot summer days. Such a fun piece to wear with simple shirts and skirts! 

Today we arrived back and tomorrow I'm heading to Tartu to hopefully meet up with Kätlin whom I haven't seen since spring and J also has a game there after which he will come here for the weekend. Have a good one loves! x 

_______________________________________________________


Tere tere olen tagasi! Tegime emaga just super spontaanse reisi Saaremaale, kus olime kokku 3 päeva ja mul oli tõesti üks super mõnus mini puhkus! Saaremaa on siis saar, kus ma olen sündinud, kust mu ema on pärit ja kus elavad mu sugulased. Kuigi see on koht kust ma olen pärit, siis ma siiski ei pea Kuressaaret oma kodulinnaks. Ema ja isa kolisid saarelt ära kui ma olin alles beebi seega pigem pean kodulinnaks siiski Viljandit ja Kuressaare pole mulle nii tuttav. Siiski on nii vahva Saaremaad alati külastada ja alati leian miskipärast sellest ka midagi uut enda jaoks. Seekord näiteks avastasin, et Kuressaare on täis igasugu imeilusaid detaile (ilmselt kasvasid mulle blogija silmad vahepeal) nagu lilled, roosipõõsad ja üleüldse on linn kuidagi hästi puhas ja armas. Nii palju kohti oli kus pildistada, et läksin vahepeal segadusse haha! Muidugi palju pilte ma ka tegin ja need hakkavad siia vaikselt ükshaaval ilmuma. Ilmaga vedas meil väga ja mul oli hea meel, et tädil ja onul oli vahepeal tekkinud nii palju koduloomi ja farmiloomi kellega tegeleda iga päev jee! Väga hea meel, et otsustasime see hommik minna ja see, et ma olen oma sõpradele ja välismaallastele rääkinud suvisest Saaremaast on täiesti õigustanud ennast, kuna maailams tõesti teist samasugust kohta ei ole!

Natukene juttu ka riietusest. See ilus mustriline pluus on Dry Lake'ilt ning sobitasin selle kokku lihtsa kuid alt väga rebitud valge teksaseelikuga Misspap'ilt ning paari loafers'itega. Olen palju siin maininud, et ei ole väga mustrite sõber, aga miski väga väga köidab selles pluusis mind, seega tegin väikese erandi ja tore, et tegin! Sellel on ka väga mõnus materjal, mis sobib hästi suvekuumaga. Väga ilus asi, mida kanda lihtsate lühikeste pükste või seelikutega!    

Täna jõudsime saarelt tagasi ja homme suundun juba Tartu, kus loodan väga näha Kätlinit, keda pole näinud alates kevadest ja J'l on õhtul seal ka mäng pärast mida tuleb ta nädalavahetuseks siia. Head nv'd teilegi! x 


Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading