Meryl Mägi

GUE$$
Crop Top - Guess A$AP Rocky collection/ HERE       Jeans - Miss Bardo/ HERE (on sale!)        Shoes - Din Sko       Sunglasses - Ray BanAnd here I am Estonia! The last days have been hectic! A day before graduation I learned that J is also actually coming to Sweden for the event and so did my parents so I had to meet all of them seperately in different cities and then of course I had my university graduation day which is gonna be my following post here on blog of course and the very next day we woke up 6am to start dricving towards Stockholm which took 6-7 hours (following 14 hours ship ride), so you can imagine how exhausted I am right now haha! It was devastating to leave Sweden but I think my mind hasn't grasped it fully yet. I just need two days of unpacking alllll my things and realizing I'm back here and will try to figure out things for myself. Right now I'm sitting in Tallinn at J's place and decided to blog a little before I head to the city for a quick meeting and then we're heading to our hometown.

So this is my new fav crop top for the summer with a huge vintage Guess logo, but I love how the A$AP Rocky's collection one has dollar signs instead of the two S's. Just a little more different and fun! Paired it up with some super cute pearl covered jeans and my favourite part of them are the ends which have a really cool cut. They're from a webshop named Miss Bardo and due to the stretchy material, they are just the perfect fit! 

__________________________________________


Ja siin ma olengi Eesti! VIimased päevad on olnud täielik hullumaja! Päev enne lõpetamist sain teada, et J tuleb ka ikkagi Rootsi selleks päevaks, seega pidin lisaks vanematele ka temaga teises linnas kohtuma ja siis oli muidugi järgmine päev juba lõpetamine ise, millest tuleb loomulikult pikem postitus juba järgmisena siia ning siis kohe järgmine päev ärkasimegi kell 6, et asuda Stockholmi poole teele, mis võttis nii 6-7 tundi (lisaks veel 14h kruiisisõitu), seega võite ette kujutada kui kurnatud ma praeguseks olen haha! Rootsist ära minek oli nii raske, aga ma arvan, et see pole veel õigesti kohalegi jõudnud. Mul on nüüd vaja paar päeva aeg maha võtta, pakkida kõik kõik oma kraam lahti, saada aru et olen tagasi siin ja kindlasti peab mõned asjad nüüd selgeks enda jaoks mõtlema. Istun praegu Tallinnas J juures ning otsustasin blogida pisut enne kui suundun linna kiirele kohtumisele ja siis edasi kodulinna. 

Leidsin omale suveks ideaalse crop top'i suure vintage Guess logoga, aga mis selle eriliseks teeb on see, et A$AP Rocky kollektsiooni omal on dollarimärgid S'ide asemel. Pisut erilisem ja vahvam kui tavaline! Topi panin kokku super nunnude pärlitega kaetud teksadega, kuid mu lemmik osa nende juures on muidugi säärteotsad, millel on väga äge lõige. Need on päris netipoest nimega Miss bardo ja on hästi mõnusast stretch materialist, nii et istuvad väga ilusti! 

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading