Meryl Mägi

ASYMMETRICAL
Dress - Guess/ Denim Dream        Sneakers - Tommy Hilfiger/ Denim Dream        Socks - Ginatricot        


Hey babes! We're back at Paris photos! I found this asymmterical dress from the Guess store at Viru Keskus and it's perfection. Midi lenght ribbed dresses are already a minimalistic dream to wear, but with just one sleeve it's a whole new level cool. I really like the asymmetrical trend going on as it makes everything really exciting to look at. I am already wearing that dress way too much haha, so good to style with whatever, even sneakers and fishnets! 

I visited that rooftop many times because I think it captures all sides of Paris so well and once I just stood there breathing it all in quitely for at least 10 minutes. You can see everything from Eiffel Tower to Montmartre from up there and grab something nice from that crazy overpriced cafe there. No worries loves, I will list down all good places to go to really soon! Can't wait to go back to Paris though! Even more now that I am struggling so badly with my thesis and I only have 9 days left and half done so it's gonna be tricky, but I will give it my best! 

Hope you love the photos! x 

_________________________________________________

Hei armsad! Oleme tagasi Pariisi fotode lainel! Leidsin selle asümmeetrilise kleidi Viru Keskuse Guess'i poest ning see on perfektsus. Midi pikkusega soonikkleidid on nagunii üks minimalistlik unistus, mida kanda, aga ainult ühe varrukaga on selline kleit täiesti uus level äge. Mulle hullult meeldib see asümmeetriliste lõigete trend, mis praegu nii popp on, sest kõik näeb nii palju põnevam välja kohe. Ma juba kannan seda kleiti liiga palju haha, aga seda on nii hea kõigega sobitada, isegi tossude ja võrksokkidega!

Külastasin seda katust nii mitu korda, kuna sellelt on üks parimaid ülevaateid Pariisile ja ühe korra ma seisin seal üksi vähemalt 10 minutit, lihtsalt hingates seda kõike sisse. Sealt on näha kõik Eiffeli tornist Montmartreni ja samalajal saab endale midagi head krabada retside hindadega kohvikust. Aga olge mureta, ma panen kõik need head kohad siia kirja juba kohe varsti! Ei jõua ära oodata, et Pariisi tagasi minna! Eriti nüüd kui bakatööga on tõsine jagelemine, kuna mul on veel 9 päeva aega ja asi on alles nii pooleli. Tuleb väga keeruline aeg nüüd, aga annan endast parima!

Loodan, et pildid meeldisid! x 

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading