Meryl Mägi

DENIM DREAM JEANS CAMPAIGN
Campaign photos from Denim Dream's first denim collection '17. 

Photos - Jake Farra


Showing you the Denim Dream Jeans campaign photos today, where me and Kristjan Kasearu and Sandra Ude and Jaan Roose were the actors for the TV commercial and campaign faces for the magazine and shop windows. I know the campaign launch was a while ago already, but I had trouble getting these huge photos into my blog until now haha. The Collection itself is varid as every style would find something beautiful to wear from there and the design has a strong focus on comfort. 

So the filming process was quite something! I had never done any commercial shoots before let alone acted anything out, so it was an amazing experience to gain. Also next day, because of alllll the poses, I couldn't move from my bed at all, because my back, stomach and knees were just killing me! Worth it! The Widescreen Studio crew was super fun to be around with and sharing my endless thanks to the Denim Dream, who I would love to work with every single day. 

The campaign launch was even better as it triggered my highest emotions probably haha! First we had a Denim Dream Jeans fashion show, where me, Kristjan and Sandra were the headliners with many models and bloggers and then we celebrated the collection with everyone who joined us at the Rocca al Mare Denim Dream store. It was such a happy night for me full of so many lovely emotions and to top it all, we three were applauded in front of everyone and given those beautiful bouqets of flowers and a super big personal campaign photo with thank you words. As it was my first time experiencing something like that, I felt so proud. I think the thing with this was that me and Sandra weren't picked for the part, but we won over a hundred girls to get this. Makes it bigger that way.

The campaign has run for a month on TV now and you can also see all the campaign photos around Estonia on bus stops, billboards and also in all the Denim Dream shops, magazines, Denim Dream magazine and paper bags. From the magazine you can find interviews with us, out favourite pieces and styling tips from Denim Dream stores and other cool stuff about the campaign. Quite overwhelming to see myself everywhere, but I can't lie that I don't enjoy every bit of it. Tahnk you again for all who took part in every bit of this and I really really hope I get to do more of this kind of things in my life! 

_____________________________________________________________________


Täna näitan viimaks ka Denim Dream Jeans kampaaiapilte siin, kus mina, Kristjan Kasearu, Sandra Ude ja Jaan Roose olime telereklaami nägudeks ning samuti ka kampaanianägudeks ajakirja ning poeakende jaoks. Tean, et kampaania on juba pikemat aega käinud, aga mul oli siiani raskusi nende tohutute piltide blogisse saamisega haha. Kollektsioon ise on väga värvikas, kuna iga stiil leiaks endale midagi ilusat selga sealt ning tegemist on mugavusele suunatud disainiga.

FIlmimine selle kampaania jaoks oli ikka tükk tegemist! Ma polnud varem üheski reklaamis niiöelda näitlenud ega kuskil kui aus olla, seega oli see väga äge kogemus , mille sealt kaasa võtsin. Järgmisel päeval, ilmselt kõikide nende raskete pooside pärast, ei liikund ma voodist terve päeva, kuna selg, kõht ja põlved olid omadega täiesti läbi! Väärt seda muidugi! Widescreen Studio crew tegi kogu keskkonna super vahvaks ning saadan oma lõputud tänud Denim Dream'i tiimile, kellega töötaks iga päev kõiges koos.

Kampaaniaüritus oli aga veel suurem asi mu jaoks, kuna lihtsalt ju igasugu emotsioonid tekkisid haha! Kõigepealt toimus teksakollektsiooni moeshow, kus mina, Kristjan ja Sandra olime need peanumbrid ja lisaks meiega osalesid ka mitmed tmodellid ja blogijad. Pärast moeshow'd tähistasid kõik, kes Rocca al Mare Denim DReam'i poodi tulid uut kollektsiooni. See oli üks väga väga happy õhtu koos armsate mälestustega ja peale kõige saime ka suure aplausi vääriliseks kõigi ees ning lisaks suurele lillebuketile saime ka endast personaalse suure kampaaniafoto seinale, kus on armsad tänusõnad kirjas. Kuna ma ei olnud varem midagi sellist kogenud, siis olin päris uhke see hetk. Asi ilmselt ka selles, et mind ja Sandrat ei valitud selle rolli jaoks vaid me võitsime 130t teist tüdrukut, et see saada. Ilmselt see teebki asja olulisemaks veel. 

Kampaania on juba kuu aega jooksnud telekanalitel ning kampaaniafotosid saab näha üle Eesti tabloodel, bussipeatustes ja muidugi ka Denim DReam'i poodides, ajakirjades, Denim'i ajakirjas ja paberkottidel. Ajakirjast leiab intervjuud meiega, meie lemmikud ning stiilinipid Denim Dream'i poodidest ning muud põnevat kampaania kohta. Üsna suur üleküllus end igalpool niimoodi näha, aga ei saa öelda, et ma seda ei naudiks. Aitäh veelkord kõigile, kes olid ükskõik mis osas selle kampaaniaga seotud ning ma loodan, et ma saan elus veel palju palju taolisi asju ette võtta! 

FInd the commercial HERE and the magazine is here (included just 3 pages): 


Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading