Meryl Mägi

FAVOURITE SWEATER
Cropped Sweater - Vanessa Moe for NA-KD/ HERE        Jeans - Levi's        Boots - oldies/DinSko        Belt - GucciHellooo new week! Hope everyone spent their weekend well! I spent mine at the Lomma beach with best friends and partying with my course mates as we had an aluminium party at Paulina's in Malmö yay! Had so much fun and loved to see everyone again, plus I have the best tan of my life I think haha. It's pretty dark but kind of like glowy golden as well. I just gotta show you guys the tanning oil that made this happen! 

After having a productive Monday, Rebecca and I met up in Malmö today and spent the whole afternoon there. It was pretty windy and cloudy so it was the perfect chance to wear my new super super favourite crop sweater that I waited for 2 months since it was sold out quickly the first time. I just love how cuddly it is with its long sleeves and loose fit. Totally worth the wait!

Packed a few bags again today and feeling kind of sad to see my place get emptier and emptier each time. Can't believe it's almost a week already til the day I leave Sweden and it just doesn't seem real. I have never felt more at home than I feel here, but I guess a change is needed for now and I am also excited to see new things happen for me. Luckily, I will be back here in August and surely will be back for a longer period in no time. Alright, will fix a few things with the thesis and head to sleep since I work early tomorrow. Have a great week! x 

_____________________________________________


Tere uus nädal! Loodan, et kõigil oli super vahva nädalavahetus! Ma veetsin enda oma Lomma rannas parimate sõbrannadega ning pidutsesin kursakatega, kuna Paulina juures Malmös toimus alumiiniumipidu. Nii vahva oli kõiki jälle näha üle päris pika aja ja muidugi on nädalavahetusest kaasa võtta parim jume, mis mul vist üldse kunagi olnud on haha. See on üsna tume, kuid samas kuldne ja glowy. Ma lihtsalt pean teile siin näitama seda päevitusõli tänu millele see ilus kuma tuli!

Pärast üsna produktiivset esmaspäeva otsustasime Rebeccaga täna Malmös kokku saada ja toreda pärastlõuna veeta. Üsna tuuline ja pilvine ilm oli seega just ideaalne päev, et kanda oma super super lemmikut crop kampsunit, mida ma ootasin 2 kuud, kuna esimene kord müüdi need liiga kiiresti välja. See on nii mõnus oma ülipikkade varrukate ning lohvaka lõikega. Absoluutselt väärt kogu seda ootamist! 

Pakkisin täna jälle kolm kotitäit asju kokku ja tuju üsna kurb, kuna mu ruum jääb aina tühjemaks ja tühjemaks iga korraga. Ei suuda ikka veel uskuda, et kohe ongi juba nädal selleni kui lahkun Rootsist ja see ei tundu reaalne. Ma pole mitte kuskil end rohkem kodus tundnud kui siin, kuid tundub, et muutused on vajalikud ja ma olen ju siiski üsna põnevil uute asjade üle, mis mul nüüd toimuma hakkavad. Õnneks olen juba korraks siin augustis tagasi ja olen kindel, et üsna pea ka juba jälle pikaks ajaks. Aga okei, teen mõned muudatused bakatöö juures ja siis magama, kuna homme algab töö varakult. Toredat uut nädalat kõigile! x 

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading