Meryl Mägi

02-03-17


Hello hii! I was actually planning to post a) travel video or b) basics guide for you here, but both of them turned out to have MAJOR complications haha, so I'm just gonna have a little chat with you by some tea and try to take in the fact that I thought it was Friday today, all day long. So why I had been a bit absent for a few days was my typical excuse of writing an essay again, which I successfully submitted last night! I've also been working quite a lot, because I have some exciting plans for April and May both! Gonna tell more about these when they are absolutely 100% sure. I was happy to have a free day today, because I could finally take some photos, send some necessary e-mails and clean here.

Oh, I also booked tickets to Estonia today btw! Flying there on 15th of March for Tallinn Fashion Week and since university is still kind of homework until the end of the month, I could stay pretty long. I can't even count how many projects I have to work on in Estonia and since I'm probably not gonna return before after my university graduation then I'd better stay longer!  So maybe until 30th..? Have to still decide on that.

Can't believe it's already time to start writing my Bachelor thesis..insane how much time has flown at uni. Me and my girls here have already decided on multiple roadtrips, including one to Gothenburg, just to go and see everything while we can! Exciting times ahead for sure! Also I was thinking about maybe having another Q&A on my blog. It's been at least 1,5 years since my last one, so would it be interesting for you guys? Let me know! 

So this is all of the news my 'super exciting' life has right now and I'm gonna wrap it up since my shoulder really hurts and I would just like to lie down a bit after cleaning haha! If you're wondering, the sweater on photos is from Chiquelle.com, Had such a nice time in town with Elise that day! Alrighty then, enjoy your Thursday evening and I'll post the promised blog posts in coming days! Bye byes! x 

________________________________________________

Tere teree! Plaanisin tegelikult täna postitada a) reisivideo või b) basic'utest, kuid mõlemad kujutasid endast TOHUTUID probleeme haha, seega jutustan täna niisama teetassi kõrval siin ja proovin hoomata fakti, et ma arvasin täan terve päeva, et on reede. Põhjus sellele, miks olen siit mõned päevad eemal olnud on täiesti tüüpiline - kirjutasin taaskord esseed ülikooliks, mille edukalt eile õhtul teele panin! Olen palju ka töödanud, kuna plaanin midagi põnevat enda jaoks nii aprillis kui ka mais! Räägin sellest siis, kui asi 100% kindel. Väga hea, et täna vaba päev oli, kuna sain teha lõpuks vajalikud pildid, koristada ning saata e-maile. 

Ah jaa, bookisin täna piletid Eestisse muide! Lendan tagasi 15.märtsil Tallinn Fashion Week'i ajaks ning kuna ülikooliõpingud on siiani üsnagi kodutöö ainult, siis ma saan jääda päris kauaks. Ma ei suuda enam kokku lugeda peagi mitu projekti mul oleks Eestis ette võtta ning kuna ma ilmselt ei külasta Eestit enne kui alles pärast ülikooli lõpetamist, siis ma peakski pisut kauem veel kohapeal olema! Võib-olla kuni 30.ndani..? Pean veel otsustama. 

Uskumatu, et juba ongi aeg kirjutada bakatööd...täiesti hull, kui kiirelt aeg läheb ülikoolis. Mul ja tüdrukutel siin on nii palju roadtrip plaane tehtud, seal hulgas ka külastus Göteborgi, lihtsalt et näha ja teha kõike kuniks veel võimalik! Põnevad ajad on ees! Mõtlesin teha ehk uue Q&A blogis. Eelmisest on möödas juba poolteist aastat vähemalt, seega oleksite ehk sellisest asjast huvitatud? Andke teada! 

Ja need ongi kõik mu uudised mu 'super põnevast' praegusest elust ning ma tõmban nüüd otsad kokku, kuna õlg hirmsasti valutab ja üldse tahaks pärast seda koristamist veidi pikali olla haha! Kui keegi mõtles sellele, siis kampsun piltidel on Chiquelle.com'ist. Super vahva oli see päev Elisega! Aga olgu, toreat neljapäeva õhtut teile ning luban, et postitan ülalmainitud postitused juba lähipäevil! Tsautsau! x 

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading