Meryl Mägi

PICKING OUT FAVOURITES FROM SHOWROOM STORE
Favourites from Showroom Styling shoe store at Tartu Kvartal (online store coming soon!)

 

Hello hello blog readers! As promised, I am showing you my favourites from the SS17 collection at Showroom Styling shoe store. The store has a lot of different exciting brands, inlcuding the most known Blink, Bronx, Adidas, Vagabond and Ralph Lauren, and shoes are of such high quality. Why I choose to talk about this store a lot is the fact that it's the only shoe store I know in Estonia that has such a variety of really new, fashionable and stylish shoes for both men and women and there's always something to be found. I heard some people drive to Tartu only for this store, but no worries, they will expand to other places soon as well. 

So my favourites include both flats and heels and are all mostly pictured above. I love that there is a lot of bright colour pop, a lot of classic pieces and a lot of shoes I've never seen anywhere before. I've really fallen for the rose gold strap heels, emoij slip-ons, metallic sneakers and those greyish-pinkish Bronx boots and slip-ons. Wouldn't say no to these bright red stiletos either, as that kind of red is the hottest colour this season. There is something gorgeous to be found for every taste, every event and every age, so I really recommend hitting up that store if you need something new and fresh into your closet! 

You can find the store in the new department store Kvartal in Tartu, 2nd floor. 

_________________________________________________


Tere tere blogilugejad! Nagu lubatud, näitan oma kevad-suvi 2017 lemmikuid Showroom Styling kingapoest. Ses poes on palju erinevaid ägedaid brände, millest tuntumad ehk Bronx, Blink, Adidas, Vagabond ning Ralph Lauren, ning jalatsid on super hea kvaliteediga. Võib-olla keegi teist mõtleb miks ma olen valinud just pidevaks teemaks selle kingapoe? Seda just seetõttu, et minu jaoks on see ainukene jalatsipood Eestis, kust leiab nii suure valiku uusi, moekaid ja stiilseid jalanõusid nii meestele kui naistele ning sealt leiab alati endale midagi põnevat. Olen kuulnud, et mõned inimesed sõidavad vaid selle poe jaoks Tartu lausa, aga olge mureta, küll nad peagi laienevad ka mujale kui Tartu. 

Lemmikute hulka kuuluvad mul nii kontskingad kui ka madalad ja on enamuses kõik piltidel ülal esindatud. Mulle väga meeldib, et valikus on kirevaid värve, palju klassikalisi kingi ning ka sellised jalanõusid, mida ma pole veel kunagi kusagil näinud. Võitu on minust saanud juba need roosakuldsed rihmikkingad, slipid emoij'dega, metalliliste toonidega tossud ning muidugi need hallikad-roosakad Bronxi saapad ning slipid. Ära ei ütleks kohe kindlasti ka ühest paarist erkpunastest stiletodest, kuna see on üks tippvärvidest see kevad-suvi. Poest leiab midagi ilusat igale maitsele, igale sündmusele ning igale vanusele, seega soovitan kindlasti minna järgi vaadata, kui oleks vaja kappi midagi uut ja värsket! 

Showroom'i poe leiab Tartu uuest Kvartali kaubamajast 2. korrusel. 

 hahaha, getting real into a pretty shoe there lol. 

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading