Meryl Mägi

BLACK FRIDAY WEEKEND

Jacket - Lindex/ HERE        Turtleneck & Boots - Zara        Pants - ICANIWILL/ HERE         Belt - Gucci         Phone case & wallet - Ideal of Sweden Since it was Black Friday yesterday and the hype continues until Cyber Monday ends then I think it's really in theme to post an all black outfit. I really love Black Fridays, but not in the sense that you buy everything you like on sale, but it's the time to make these a bit more expensive smart choices or you can just buy all you really currently need and can get a super sweet price on them. I have a gala coming up so I used the discounts to find a cute gala dress and shoes and bought a swimsuit from stores for my spa weekend. If you would really need a new phone case or a wallet for your phone then I recommend Ideal of Sweden this weekend because they have an amazing 50% off everything until Sunday and well from the photos you can find my two favourites - Antique Roses phone case and the black wallet with golden details. So elegant! The outfit of today consists of some really super good basics. First is the amazingly soft Lindex jacket that one my heart the minute I tried it on in the showroom. We've been unseparable ever since and I really love the oversized style of this jacket so I got another one in a bright orange colours that you will see soon (it's not from Lindex though)! I wore the jacket to the last football games and it kept me perfectly warmed up with its faux fur lining. Oh also Lindex has 25% of all this weekend!
On Instagram I briefly showed you guys the new kind of pants that ICANIWILL has. They're not for gym, but they are as comfy and tight as gym pants, but actually casual ones! They fit like a glove and make that butt of yours look amazing haha! Also I couldn't imagine a more stylish but comfortable pair of pants to wear to your work out session, to the store, to a city shopping stroll or on planes/trains, etc. ICANIWILL also has a Black Friday deal with almost 70% off selected items! 

Thursday I spent the day blogging in freezing cold and snow (lol) and afterwards we had an amazing dinner at Tabac with Embassy of Champagne where we again got to food taste with different champagnes. Congratz Tabac for becoming a EOC member restaurant, the food was delicious! Then I headed home on Friday where I am now, waiting for our family guests to arrive and then I'm off to Talinn tomorrow to wait for Monday when J finally comes back from his Oceania tour! Ugh just can't wait for him to finally be home for a while! By the way, thank you so much for lending your camera and taking the photos Kristjaana! Saved me a bunch! 

Hope you found these deals exciting and happy shopping weekend guys! x

______________________________________________________________________________________________


Kuna eile oli Black Friday ning kogu see haip kestab terve nädalavahetuse vältel kuni Cyber Monday'ni välja, siis on vist eriti sobilik postitada üks temaatiline üleni mus outfit. Mulle väga meeldivad Black Friday'd iga aasta ja mitte sellepärast, et kõike mis meeldib peaks allahindlustega endale kuhjama vaid sellepärast, et selleks päevaks saab jätta mõned kallimad ostud, mida ammu tahtnud või osta just neid asju, mida parasjagu vaja läheb väga magusa hinnaga. Kuna mul on üks gala tulekul, siis saingi ilusa kleidi ja kingad eile ära tellitud ja poodidest spa nädalavahetuseks trikoo. Kui sul aga läheks vaja just uut telefonikatet või kaarditaskut, kuhu telefon sisse panna, siis ma soovitan just Ideal of Sweden'it kuna neil on kõik tooted -50% kogu nädalavahetuse! ja fotodelt leiab ka minu kaks lemmikut - Antique Roses telefonikatte ja musta kaarditasku kuldsete detailidega. Nii elegantsed! Tänane outfit koosneb mitmetest super headest basic'utest. Kõigepealt muidugi räägin teile sellest ülipehmest Lindexi jakist, mis võitis mu kohe üle, kui selle selga panin showroom'is. Sellest alates oleme olnud lahutamatud ja kuna mulle nii meeldib selline oversized jakistiil, siis nüüdsest on mul ka selline erkoranz, mida peagi ka blogis näeb (see pole Lindex'ist)! Kandsin jakki selle aasta viimastel jalkamängudel ning see hoidis mind ilusti soojas oma kunstkarvast sisuga. Ah muidugi, Lindex'il on ka Black Friday diil ju, 25% kõigest all kogu nädalavahetuse! 
Näitasid Instagram'is vilksamisi uut sorti ICANIWILL pükse, mis hiljuti välja tulid. Need pole küll jõuka jaoks, aga on täpselt sama kitsalt ümber ja mugavad kui jõukaretuusid, aga lihtsalt igapäevased! Istuvad nii hästi nagu kinnas kätte ja teevad taguotsa kohe eriti ilusaks haha! Ma ei kujutaks ette ka teisi pükse praegu, mis oleks mugavad nagu need kuid samalajal ka stiilsed, et kanda trenniminekul, poodi, linnapeale shoppama või lennule/rongile, jne. ICANIWILL pakub Black Friday'l kuni 70% allahindlust! 


Neljapäeval veetsin päeva blogitööd tehes jääkülmas ja lumes (lol) ja hiljem õhtul oli meil ülitore õhtusöök Tabac'is koos Embassy of Champagne'iga, kus saime proovida erinevaid toite šhampanja juurde. Palju õnne Tabac EOC liitumise puhul, söök oli super maitsev! Reedel sõitsin koju, kus olen ka praegu, ja ootame siin parasjagu perega külalisi ning homme sõidan juba Tallinna tagasi, et oodata esmaspäeva, mil viimaks Joonas oma Okeaania turneelt tagasi jõuab! Ugh ei jõua ära oodata, et ta lõpuks korraks ka kodus pikemalt oleks! Ja suured tänud lähevad Kristjaana poole, kes laenas oma kaamerat ja aitas pilte teha! Aitasid mind nii palju sellega! 

Loodan, et leidsite mõne põneva diili siit ja ägedat shopingu-nädalavahetust kõigile! x

25 november 2017 15:27 | FASHION |

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading