Meryl Mägi

DANIEL WELLINGTON FOR COUPLES
Watches - Daniel Wellington
His - HERE
Hers - HERE 
Cuff - HEREWhat a week last one has been! Nothing exciting, just so many troubles at once happening and I've been trying to fix these everyday. I am tryng to hard to get my Mac to download the new Lightroom CC, but it keeps erroring about everythiiing and I can't edit all photos I've been taking. Plus all my memories are full and so many updates need to be done and on top of all that, no one seems to fix my blog, so I'm gonna have to take some serious measures soon. It's so important for me that you all could read my blog clearly and easily. Doing all I can to fix it everyday! 

My new job has been very busy, but really exciting as well. Learning so much new stuff all the time, especially about the world of furniture business. It was also really difficult yetserday to send J off for two weeks in Oceania. He was just away for a week with the national team and now again. We haven't seen much or been able to go out and do stuff by ourselves lately, so it's pretty sad to wait some more week, but I'm really busy with all the new collaborations and job that I will be fine of couuurse. Can't wait to show you what I've been working on and all the new stuff coming up! 

Until he comes back, we can both keep an eye on our Daniel Wellington watches to keep an eye on the time (to pass quickly I hope). We both love simplicity and minimalistic clothes mostly, so it's the perfect watch for the both of us and it's fun to match stuff as a couple. Mine is a pure white one paired with the golden cuff and J has a brown one with super cool bright blue details. I think a matched DW watches would make a perfect couple's Christmas gift and if you think so too, then make sure to use the discount code 'merylmgi' for 15% off any watch on DW website! x 

Gonna go have a lil sleepover at Sandra's and off to hometown in the morning. Good night! x 

________________________________________________________

Milline nädal! Muidugi ei midagi väga põnevat, aga lihtsalt nii palju probleeme on korraga kuhjunud ja kõik päevad on olnud mingit lahendamist täis. Proovin juba tükemat aega saada uut Lightroom CC'd oma Mac'i, aga sada errorit tuleb kogu aeg ette ja ma ei saa siiamaani töödelda kõiki neid pilte, mida olen vahepeal loonud. Kõik mälud on saanud otseloomulikult ka täis ja nii palju update vaja teha ja kõige tipuks tundub, et keegi ei suuda mu blogi korda teha. Pean tõesti lähiajal vähe karmimad meetmed ette võtma, sest mulle on kõige olulisem, et mu lugejad saaksid hõlpsasti ja probleemideta blogi lugeda ja vaadata. Teen kõik mis saan iga päev, et see asi korda ajada! 

Uus töökoht on olnud väga väga töökas, kuid samal ajal nii põnev. Õpin iga päev midagi uut, eriti just mööbliäri kohta. Samuti oli eile päris raske saata J kaheks nädalaks Okeaaniasse ära. Ta just oli nädala koondisega ära ja nüüd jälle juba. Kuna me pole viimasel ajal eriti näinud ega saanud kuskile ainult koos minna, siis on päris kahju veel nii pikka aega oodata, kuid mul on nii palju teha, et loomulikult kõik saab olema tore ikka. Ei jõua ära oodata, et saaks juba näidata teile, mille kallal olen töödanud ja mida uut on toimunud! 

Kuniks aga J tagasi tuleb saame mõlemad hoida ajal silma peal oma Daniel Wellingtoni käekelladel (loodetavasti aeg läheb ka kiiresti). Kuna meile mõlemale enamasti meeldivad lihtsad minimalistlikud riided, siis need käekellad on meile mõlemale ideaalsed käekellad ning muidugi on vahva omada kokkusobivaid aksessuaare. Minu oma on puhas valge ning koos kuldse käevõruga ja J oma on pruun üliägedate siniste detailidega. Arvan, et DW kellad oleks super jõulukink paaridele ning kui sa ka nii arvad, siis kindlasti ära unusta kasutada minu allahindluskoodi 'merylmgi', et saada lausa 15% alla kõigist kelladest DW kodulehel! 

Liigun nüüd Sandra juurde ja sealt hommikul kodulinna nädalavahetuseks. Head ööd! x

16 november 2017 19:33 | FASHION |

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading