Meryl Mägi

MILITARY JACKET
Military Jacket & Knit - Lindex/ HERE & HERE         Jeans - Calvin Klein/ Denim Dream/ HERE       Bag - Guess        Boots - Zara        Bodychain - Glitter (from Sweden)


Another Sunday is here! Things are really looking up after this crazy September and start of October for me. I kind of like the fact that time goes by so quick because I'm in a situation where I have to wait for stuff to happen (hate that the most btw) and the time where I can finally start the decision-making what comes next is around the corner already. Would be better if life decided stuff for me even earlier, but can't count on that.

Anyway, here is an outfit that has a bit of military style in it. The details on this Lindex denim jacket are really beautiful from close by. I had a similar jacket in my closet before, but once I saw this one I immediately put the oher one on sale. I kind of like the look more with a basic white tee under it, but you know it's not the warmest outside, so I paired the jacket with a 100% cashmere beige sweater also from Lindex. This one is probably the thing I wear the most right now, because it really doesn't matter how thick your jacket or coat is because this knit alone keeps me so warm already! It's exactly the kind of sweater I wanted to find for this winter, so it's awesome that Lindex had this in such a great quality. Of course a military look doesn't go without some massive boots haha. These are last season's Zara ones I just had to get, but I bet you can find these everywhere by now. 

I spent the weekend at home where my parents are having a massive makeover, so I've been of some support here. Everything from cutlery to furniture is piled up into my room, so I'm having limited access to my stuff which stresses me out big time, but I'll try to reach most of my closet today to start preparing outfits for an exciting week ahead! All my fancy party stuff is still all here, but hey, I'm happy I no longer have to gather my stuff from 3 different closets that were veeery far from each other haha! Now I have 2. Hope you all had an amazing weekend x 

(Thanks for that gorgeous bodychain Rebecca babe!) 

_________________________________________________


Järjekordne pühapäev on käes! Asjad hakkavad minu jaoks järjest paremaks minema pärast seda hullu septembrit ja oktoobri algust. Mulle nagu meeldib, et aeg nii hirmus kiiresti läheb, kuna ma olen hetkel situatsioonis, kus ma pean ootama, et asjad juhtuma hakkaks (üldse ei salli sellist asja). Aeg millal saan lõpuks jälle otsuseid tegema hakata mis järgmiseks on juba ümber nurga. Oleks muidugi tore, kui elu juba enne mingid otsused minu eest teeks, aga sellele loota ei saa. 

Igatahes, siin on selline pisut militaarstiilis outfit. Detailid sel Lindexi teksatagil on lähedalt nii ilusad. Mul oli sarnane jakk juba kapis olemas, aga pärast selle nägemist läks teine kohe müüki. Mulle meeldib see look muidugi rohkem kui all on tavaline valge T-särk, kuid nagu teate siis väljas pole just kõige soojem niiet kannan seda jakki 100% kašmiirist beezi kampsuniga, mis on samuti Lindexist. See kampsun on vist hetkel mu enim kantud riideese. Vahet pole kui paks on jakk või mantel selle peal, kuna see kamspun juba üksi hoiab nii hästi sooja. See on täpselt selline kampsun, mida tahtsin endale selleks talveks leida ja on väga tore, et Lindexis oli saada selline nii kõrge kvaliteediga. Muidugi militaarlook ei ole päris see ilma tohutute saabasteta haha. Need on eelmise hooaja Zara omad, aga ilmselt leiab selliseid juba pea igaltpoolt praeguseks. 

Veetsin nädalavahetuse kodus vanemate juures, kuna neil on toimumas tohutu remont ja olen proovinud minigig abi siin juures olla. Kõik nõudest kuni mööblini on muidugi hetkel tassitud minu tuppa, seega mul on väga limiteeritud ligipääs oma asjadele, mis ajab üpriski stressi, aga üritan täna midagigi oma kapist leida. Ees on ikkagi põnevam nädal, milleks tuleb outfit'e kokku pakkida! Kõik mu fancy peokraam on veel kõik siin, aga noh, mul on hea meel, et ma ei pea enam oma riideid 3 üksteisest vääga kaugel oleva kapi vahel jagama nagu varem. Nüüd on neid 2. Loodan, et kõigil oli vahva nädalavahetus! x 

22 oktober 2017 09:25 | FASHION |

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading