Meryl Mägi

1994


Sweater - Rock on Ruby/ HERE      Pants - Topshop        Sneakers - Converse/ Sportland        Sunglasses - Ray Ban 

Photos by Kristiin Elmat.Back in Estonia! It was a busy week in Sweden since I had so many things I wanted to do before I left, but I will focus on that in another post coming up soon! First I really wanted the post this Converse gallery here that Kristiin helped me out with. I had never taken photos with her before and I am really amazed how cool our result was. It's so different from my usual posts, so I hope you like it! Kristiin is such a talented girl and that's why I uploaded so many photos this time!

I'm wearing my current favourite pair of Converse, the bright red low ones, which I love to match with basic colours like black and white and beige to add some colour pop to the outfit. They're really an eye-catching pair that go well with so many different styles and since red is one of the hottest colours this Fall, then they are a must-have in the everyday shoedrobe. So the rest of my outfit consists of a pair of gingham pants and a oversized super cozy sweater from Rock on Ruby. I've told you guys about Rock on Ruby before, but they're a little webshop that produces high quality cotton basic pieces and they let you choose the prints on them. So I stumbled across this sweater design where you can have your birthyear printed in bright red and since I'm a red details fangirl then I was sold completely haha! Really love to wear this one on cold evenings and I think it's a perfect match with the red Converse. 

Yesterday I also hopped by the Blush studio in Tallinn, created by Gerda Kurm, to get my brows done over ages. The result can be seen on the photos above. My brows are so symmetrical and sharp that I feel like it's a whole new me now hahah! She's amazing at her work and such a sweet girl. So I'm gonna give a HUGE recommendation to everyone wanting to get their brows fixed to contact her and book a time. Definitely gonna love the result later! 

Now I'm off to meet Anelle in town and have some more computer work to be done later, so I'll talk to you real soon! x 

___________________________________________________

Tagasi Eestis! Nädal Rootsis oli nii sisukas, kuna tahtsin nii palju enne lahkumist ära teha, kuid keskendun sellele järgnevas postituses rohkem! Kõigepealt tahtsin postitada siia ühe pika Converse'i galerii, millega Kristiin mind aitas. Ma polnud temaga varem pildistamas käinud, seega olen täiesti amazed kui hea tulemusega me hakkama saime. See on muidugi erinev minu tavapostitustest, seega loodan, et meeldib ka väike erinevus vahest! Kristiin on väga andekas neiu ja just seepärast otsustasin ka nii palju pilte seekord siia üles panna! 

Kannan oma praeguseid lemmikuid, erkpunaseid Converse, mida mulle meeldib sobitada lihtsate värvidega nagu must, valge ja beez, et lisada pisut erksat värvi outfit'i juurde. Need on üks väga väga silmapaistev paar, mis sobivad hästi paljude erinevate stiilidega ja kuna punane on selle sügise üks võtmevärve, siis on need üsnagi must-have igapäevases jalanõugarderoobis. Ülejäänud outfit koosneb gingham mustriga teksadest ning oversized mega mugavast Rock on Ruby dressikast. Olen teile siin juba varem Rock on Ruby'st rääkinud, aga tegemist on väikese netipoega, mis toodab ülikvaliteetseid puuvillast basic esemeid, millele saab ise midagi peale trükkida lasta. Sattusin seal lehel dressika peale, millele sai trükkida oma sünniaasta erkpunaselt ja kuna ma olen täielik erkpunaste detailide fan girl, siis olingi kohe müüdud haha! Hästi mõnus asi, mida kanda jahedatel õhtutel ja sobib minu arust super hästi just nende Converse'dega.

Eile hüppasin läbi ka Blush stuudiost Tallinnas, mille omanik on armas Gerda Kurm, ning lasin omal kulmud üle pika aja korda teha. Tulemust näeb ka ülal olevatel piltidel. Mu kulmud on nii sümmetrilised ja teravad, et ma tunnen nagu mul oleks täiesti uus nägu haha! Gerda teeb super hästi oma tööd ja on ise ka väga armas selle kõige juures. Annan teile SUURE SUURE soovituse broneerida ta juurde aeg, kui tahate kulmud ikka väga korralikult korda saada. Kindlasti olete tulemusega rahul! 

Suundun nüüd linna, et Anellega kokku saada ja pärast seda on arvutis veel palju tööd, seega räägime juba üsna pea! x 


1 september 2017 11:38 | FASHION |

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading