Meryl Mägi

RIGA FASHION WEEK OUTFIT NO. 2
Oversized Suit Set - HERE & HERE        Sneakers - Alexander McQueen        Bag - Gucci Hiii! Happy new week my peeps! I'm so ready for this busy week full of work, events and the Buduaar market on the weekend where I will be selling A LOT of my stuff away! Make sure to find me there on Saturday and Sunday! Also booked new tickets to Norway to visit my babe, because he's back from the national team now and Norwegian league continues. Something really exciting for me to look forward to now! Planning a visit to Sweden this month as well. I spent my long Easter holidays at home, working and hanging out with fam. 

So I wanted to share my Riga Fashion Week outfit numerooo two today and I am so excited about this one! This pink set is from a collaboration between Kristin Sundberg and NA-KD and the first time I saw it on someone on Instagram I knew I wanted this particular one so badly! It's exactly my favourite shade of pink, something between light and hotter bright pink and we all know that oversized saggy suits are the largest trend this spring/summer and I'm gonna wear this set to shreds haha. I really like this trend because it can be styled in so many cool ways. It's like a power suit that is more casual but can also be glammed up if needed. My favourite way of styling it is gonna be with a minimal and super tiny crop top and snakers of course, just like I went to fashion week too. Just can't wait for the weather to finally show some major plus degrees and the streets to be dry..right now seems like it will never happen. Brand new snow just covered Estonia with some snow storm..

Also I can't wait for another girls trip soon! Thanks so much girls for all these fun, a bit exhausting, but really fun days together at Riga! Loved it and wanna do it again! x

__________________________________________________________


Heiii!! Mõnusat uut nädalat! Ma olen nii valmis alustama kõike, mis see nädal toob nagu palju tööd, üritused, Buduaari turg nädalavahetusel, kus müün maha PALJU kraami, mis kappi kogunenud. Kindlasti leidke mind sealt laupäeval ja pühapäeval üles! Bookisin ka uued lennupiletid ära, et minna lemmikule külla, kuna ta on nüüd koondisest tagasi ja Norra liiga jätkub samuti. Midagi põnevat jälle, mida oodata! Kindlasti plaanin ka Rootsit külastada see kuu. Lihavõttepühad veetsin kodus, tegin tööd ja veetsin perega aega. 

Nii siis tegelikult tahtsin jagada siin oma Riia Fashion Week'i outfit'i numerooo kaks ja ma olen väga põnevil just selle üle! See roosa komplekt on NA-KD koostööst Kristin Sundbergiga ja kohe kui ma seda kellelgi Instagramis seljas nägin teadsin, et just seda kompelekti on mul kohe praegu kappi vaja! Täpselt mu lemmiktooni roosa, mis on midagi heleda ja erksa roosa vahepealset, ja me kõik teame ehk praeguseks, et lohvakad pükskostüümid on suurim trend see kevad/suvi ning ma kavatsen selle roosa komplekti kanda ribadeks haha! See trend on väga äge, kuna seda saab nii paljudel eri viisidel kanda. See on nagu power ülikond, mis on rohkem casual, kuid saab ka üles glämmida kui vaja. Mu lemmik stilistika sellele on kindlasti minimaalne ja mini crop top ja tossud, täpselt nagu läksin ka fashion week'ile. Ma ei jõua ära oodata, et ilmad läheksid suurelt plusskraadidesse ja tänavad oleks kuivad...praegu tundub nagu seda ei juhtuks kunagi. Uus lumi sadas just öösel maha koos tormiga..

Jaaa muidugi ei jõua ma ka ära oodata uut tüdrukute reisi! Aitäh teile nende lõbusate, väga väsitavate, kuid lõbusate päevade eest Riias! Loved it, teeme uuesti! x 

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading