Meryl Mägi

LET'S TALK EYES FOR A MINUTEEverything from Alensa

Lenses - HERE       Liquid - HERE        Eye Drops - HERE Hi all! Wanted to discuss eyes and more specifically eye sight a little. I have mentioned here probably once only that I have very bad eyesight which has gotten worse since I was 8 years old, so now it's minus 5 for both eyes. It's pretty bad, but as you can see I don't wear glasses much because I don't feel like they could give something to 90% of my outfits and I also like the feeling of having nothing on my face all day, but as soon as I get home or travel or drive, I wear my very gorgeous cat-eye glasses from Smarteyes! I really like them, but after wearing glasses all day everyday for 8 years straight, I got so tired of this, especially in summer. I had trouble getting lenses into my eyes too (my mom was so happy because that meant I couldn't go to soccer training hahah) so that's why I started wearing them pretty late. Lenses can be quite costly if you like the monthly ones that let eyes breathe more, but I was contacted by Alensa at the end of last year and they asked whether I would like to try out their lenses and of course I gave it a go. It was a long testing period, as I wanted to make sure I recommend good stuff to you guys and now I can officially confirm that these lenses are super great!  The lens package comes in 3 pairs (6 lenses) and as I use monthly ones for 2 months easily, then it's almost a year of lenses for me. The liquid Alensa sent me for the lenses is  really fun because the lens case can be attached to the liquid bottle (can't show it as I forgot my lens box in my handbag during photos) so now I can't lose my lens box in the depths of my suitcase or handbag yay and the liquid is super nice and lasts for decades it seems. My favourite of all was the eye drops, because I've tested a fair share of eye drops in my life due to not being able to go out (till 4am of couuurse) without moisturizing my lenses and eyes and it's the same case with late night cinema dates. I really love love these drops, because they are the most efficient I've tried and in a super convenient tiny but still long lasting mini bottle.

The best part about all these products is that you can buy them in the same spot, the delivery is super fast and the prices are so cheap. Like really, I haven't seen these things so cheap anywhere in Estonia! All tested and happy, I recommend Alensa for all my lens buddies out there with inefficient eyes! By the way how many of you are thinking of getting a laser fix for the eyes? Let me know! 

_____________________________________________________________________


Heiiii! Tahtsin veidi arutada teiega silmadest ja just täpsemalt silmanägemisest. Ma olen siin ilmselt vaid korra maininud kuskil, et mul on väga halb silmanägemine, mis on läinud hullemaks alates sellest kui olin 8 aastane, seega mõlemad silmad on nüüdseks juba miinus 5. Päris halb, aga nagu näete, siis ma eriti prille ei kanna, kuna ma ei usu, et nad annaks juurde 90% mu outfitidest midagi ja mulle meeldib see tunne, et mul pole midagi näos, aga siis kui sõidan või reisin või koju jõuan, lähevad muidugi mu imeilusad kassisilma nägemisprillid Smarteyes'ist ette! Need prillid meeldivad mulle väga, kuid pärast prillide kandmist iga päev 8 aasta vältel tüdinesin sellest kiirelt, eriti just suviti. Varem oli mul probleeme läätsede silma saamisega (mis tegi mu ema super õnnelikuks, kuna sellepärast ei saanud ma liituda kunagi jalkatrenniga hahhah), seega hakkasin läätsesid kandma päris hilja. Läätsed on päris kulukad ka, kui osta kuuajaseid õhku läbi laskvaid, mis on kergemad kanda, kuid eelmise aasta lõpus võttis minuga ühendust Alensa ning uurisid, kas ma prooviksin nende pakutavd läätsed järgi ja muidugi seda ma ka tegin. Võtsin väga pika testimisperioodi nende jaoks, et olla kindel, et soovitan teile ikka head ja õiget asja ning nüüd saangi ametlikult kinnitada, et need läätsed on super head! Pakis on 3 paari (ehk 6 läätset) ning kuuajased, kuid ma kasutan neid vähemalt 2 kuud järjest, seega peaaegu aastajagu läätsesid mu jaoks. Alensa saatis läätsede juurde ka läätsevedeliku, mis on päris fun, kuna sellele saab kaasas oleva läätsekonteineri külge kinnitada (konteiner oli mul käekotis kui pilte tegin muidugi..) nii et nüüd ei kaota ma konteinerit kohvri või käekoti sügavustesse ära juhhei, ja vedelik ise on väga hea ning tundub nagu kestaks igaviku. Mu lemmikuimad kõigist olid silmatilgad, sest ma olen silmatilku ikka päris palju elu jooksul katsetanud ega ei saa minna kuhugi hilja välja (või olla kuskil 4ni hommikul jeee) ilma läätsesid aeg-ajalt niisutamata ning sama on ka hilja õhtuste kinoskäikudega. Mulle nii nii nii meeldivad need silmatilgad, sest nad on super niisutavad ja väga väikses pakendis, mis on lihtne kaasas kanda, aga kestavad ikkagi kaua. 

Parim osa Alensa toodete juures ongi see, et nad kõik saab ühest kohast, saatmine on väga kiire ja need on nii odavad. Nagu päris ausalt, ma pole neid asju kuskil nii odavalt varem näinudki Eestis! Kõik testitud ja rõõmsalt, soovitan kõikidele oma läätsesõpradele Alensat, kel silmad ei kipu hästi töötama! Muide paljud teist on mõelnud ka silmalaseri peale? Andke teada! 

11 april 2018 10:16 | BEAUTY |

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading