Meryl Mägi

NIGHT SKINCARE WITH BODY BREEZEBreeze Body Beauty Sleep Mask - find it HEREBe-be-be-eauty pooost! I've been wanting to share so many beauty posts lately with you guys compared to my other years of blogging and I think it's so good I've had the chance to find so many new awesome products! A few weeks back I shared my morning face skincare routine here together with The Skin House products and now I've found the literal holy grail for night. All you who love their morning sleep just like me and sometimes just can't be bothered to get up earlier for some skincare treatments, will so love this! I took a little longer testing period again and also shared the mask with my mom, J's mom and a friend and we all love it so much! The clay mask is from Breeze Body, a beauty company based in Australia, and the mask is made out of Australian pink clay (perfect that it's actually so beautifully pink too) and a lot of amazing ingredients like chamomile, calendula, shea butter, aloe vera juice, vitamin E, kakadu plum, rosella extract, hyluronic acid, grapeseed oil, old man's weed and zinc oxyde. While it is pretty in pink, the mask is amazing at soothing the face as it calms down aggravated skin. Also the mask balances stressed skin by moisturizing and refining delicate lines and it also protects the skin from environmental harms. Both me and my mom noticed that the smell of the mask at night helps us sleep better, it's like it has some therapeutical capabilities for deeper sleep as well. So there are two ways that I use this mask - 20 minute mask during the day (thicker layer) and the leave-it-on-all-night version (thinner layer). My favourite way of course is the night one obviously. All I have to do is to rinse the mask off in the morning and my face looks so ready for the day! All tightened, bright and pure. And I slept better than usually, which is very helpful with all my workload right now. 

Thank you so much Body Breeze for letting me test your wonderful mask and I truly believe in it and will be shipping more and more of this once this container runs out (I don't say this too often as you know)! 

Talk soon babes! x

__________________________________________________________


Ilu ilu iluu postituus! Ma olen päris plaju jaganud viimasel ajal iluteemalisi postitusi võrreldes teiste blogiaastatega, aga ma arvan, et see on ainult hea, et olen leidnud enda jaoks nii palju uusi ägedaid tooteid, mida jagada! Mõned nädalad tagasi tutvustasin teile oma hommikurutiini The Skin House toodetega ja nüüd olen leidnud selle õnnelaeka just ööhoolduseks. Kõik kes te olete nagu mina, hommikuse une fännid, teate ilmselt, et pole lihtne varem end üles saada, et teha mingeid hommikusi iluprotseduure ja selleks see tore mask ongi! Võtsin maskiga pisut pikema testimisperioodi ja jagasin seda ka oma emale, J emale ja sõbrale ning meile kõigile meeldis see tõesti väga-väga! Selle savimaski tootjaks on Breeze Body, ilubränd Austraaliast, ning mask on tehtud roosast Austraalia savist (perfektne, et mask ongi tegelikult ka roosa) ja paljudest teistest imelistest ainetest nagu kummel, saialill, Shea või, aloe vera, E-vitamiin, kakaduu ploom, rosella ekstrakt, hüluronhape, viinamarjamahlaõli, umbrohi (ma ei ole tugev selles vallas, aga mingi taimega on tegemist haha) ja tsinkoksiid. Kuigi see on nii armas oma roosa tooniga, siis tegelikult on maskil palju häid mõjusid nagu näiteks nahka rahustav toimeaine, mis ääritunud naha tagasi tõmbab. Samuti balanseerib see stressis nahka seda niisutades ning peenemaid jooni rafineerides. Samuti kaisteb mask erinevate keskkonnamõjude eest. Panime emaga tähele, et maski selline pehme teraapiline lõhn aitab meil mõlemal palju paremini magada ja uni tuleb nii kiirelt. Sellel olekski nagu mingi teraapilised võimed, millesse mul muidu mingit usku olnud pole, aga tõesti sellega magab palju paremini. Maski saab kasutada kahte viisi muidu - 20 minutiline mask päeval või õhem kiht maski terveks ööks. Kõik, mis tegema peab on hommikul näo ära loputama ja nägu ongi päevaks valmis! Pinguldatud, ergas ja puhas. Ja muidugi paremini ka välja maganud, mis on mul praeguse töötempoga eriti vajalik. 

Aitäh Body Breeze'ile, et pakkusite oma super head maski proovimiseks ja ma tõesti usun sellesse nii palju, et tuleb peagi uus tellimus sisse anda (ja seda ma ei ütle just tihti)! 

Räägib peagi tibid! x 

25 april 2018 19:02 | BEAUTY |

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading