Meryl Mägi

TRAVELLING IN BRONX SELECTORS
Dress - oldie from Ginatricot      Sneakers - Bronx Selectors/ HEREHiiii! As you guys notice, still issues with the blog in some wifi connections, but now I took the final decision to move my blog and currently am discussing this with some developers. Anywho, this won't stop me for posting, even though I would like to not do it so much due to issue, but I just want to so badly tell you guys about what's up and show all my outfits and new-found great things in the beauty world, so I'm gonna do it after all! 

So besides working much and updating my Instagram as much as possible (as I try to keep up this when blog is down),I took some time off and spent 5 days in Norway last week. On the first day I arrived there, the football club had arranged a hotel getaway for the wives and girlfriends only with dinner and fun events like bowling at the hotel. Boy did that night get carried away hahaha. Instat bonding over some wine and then we literally partied there haha! I was so happy to meet all these amazing girls and can't wait to spend more time with them when I move to Norway. Oh yes, btw I'm moving to Norway by the beginning of June! Things escalated real quickly with my job and apartment, so the decision was kind of made for me by life, but I believe in life-made choices the most anyway.
But I saw the home game in Norway and spent some great time with J and didn't feel like posting much during this mini vacay. Now I have soooo much to handle and plan it's crazy! With the job, apartment, the blog.... oh May is gonna be a hustle. I'll keep you updated definitely, but I can already tell you I have another bigger life-change ahead of me and it's freaking me out a little, it's like starting over a little. Excited to spend time in Norway with J of course!! 

I also wanted to tell you about these Bronx Selectors shoes I got lately. This kind of sock-like sneakers have become the biggest trend and I couldn't be happier. These are 100% my travel shoes from now on as they are the comfiest ever and Bronx quality is amazing as usual. I like to wear mine with everything from dresses to jeans, as the tight ankle makes it possible to rock them with whatever and I mean, wearing only these can already enhance the outfit to a whole new level. This is the cool shoe of 2018 for sure! Of course I managed to snap photos with them at the Oslo airport, preparing to fly in style with Bronx. 

I will now quickly pack my doggies into their leashes and head off to have a walk-and-chat at the park with Sandra. Spending the weekend in my hometown and haven't seen that girl for some weeks! Have a great weekend and I promise PROMISE promise I will fix that blog as soon as I can for you loves! x  

______________________________________________________________


Heiiii! Nagu olete tõenäoliselt märganud, siis on blogiga mõndades wifi ühendustes probleeme, seega võtsin viimaks vastu lõplikku otsuse oma blogi minema kolida ja hetkel räägingi sellest paari it-targaga. Igatahes, see ei tohiks mind takistada siia postitamast, kuigi ma ei tahaks seda nii palju teha siia vigasesse keskkonda, kuid siiski tahan väga teile rääkida kõigest mis toimunud, näidata outfite ja rääkida headest uutest ilutoodetest, mis ma leidnud, niiet blogin siiski edasi! 

Peale selle, et olen palju töötand ja uuendanud Instagram'i palju võimalik (sest parem hoida teid seal kursis kui blogi maas), võtsin ma ka pisut aega maha ja veetsin eelmine nädal 5 päeva Norras. Esimene päev kui sinna jõudsin oli jalkaklubi korraldanud ainult tüdrukutele getaway järveäärsesse hotelli koos õhtusöögi ja tegevustega nagu näiteks bowling. Haha oi kus see õhtu läks käest ära muidugi hahah. Kohene sõbrunemine veiniga ja siis olid juba kõik sõbrad pooleööni haha! Nii tore oli saada kõigi nende vahvate tüdrukutega tuttavaks ja ei jõua ära oodata, et nendega juba rohkem aega veeta kui Norra kolin. Ah jah, polegi siin veel ju teatanud, et ma kolin juuni alguseks Norra! Kõik läks kuidagi töö ja korteriga seoses nii kiireks, et elu otsustas minu eest ära Norra mineku ja ausaltöeldes elu tehtud valikuid ma usungi enim.
Kuid nägin Norras ka üht nende kodumängu ja veetsin toredalt aega J'ga ega tundnud, et tahaks palju minipuhkuse ajal postitada. Nüüd on nagu niii palju korda ajada, et hullumaja! Tööl, korteris, blogiga...huh mai tuleb raske. Kindlasti hoian teid kursis, kuid võin juba öelda, et järjekordne elumuutus on toimumas ja see on ka natuke hirmutav, nagu alustaks uuelt lehelt jälle. Muidugi aga põnevil, et J'ga Norras ringi vaadata!

Tahan teile rääkida ka oma uutest Bronxi Selectorsi tossudest, mis hiljuti omale sain. Sellised sokilaadsed tossud on saanud suurimaks trendiks ja ei saakski rõõmsam olla selle üle. Need no 100% mu edaspidised reisimisjalatsid, sest need on ülimugavad ja muidugi tavapärasese super kvaliteediga nagu Bronx ikka. Mulle meeldib kanda enda omi kõigega teksadest kleitideni, kuna kitsas sääreosa paneb need kõigega hästi sobima ja kui aus olla siis need ainuüksi saavad juba tavalise outfit'i uuele levelile viia. Kindlasti see 2018 aasta lahe kets! Ja muidugi tegin pildid ka Oslo lennujaamas, valmis lendama stiilselt Bronxiga.

Pakin nüüd ruttu oma kutsud rihmadesse, et teha väike jalutuskäik-catch up Sandraga. Veedan nädalavahetuse taas kodulinnas ja pole seda tüdrukut nädalaid näinud! Ilusat nädalavahetust ja ma luban LUBAN, et teen kõik, et blogi korda saaks nii kiirelt kui võimalik teie jaoks! x

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading