Meryl Mägi

SPARKLES
Blazer - Dry Lake/ HERE         Pants - H&M          Heels - River Island/ sold out online, but waiting for you in stores!         Rib top - NA-KD It's my birthday week!! Turning 24 on Friday already..don't know what happened I was just 20, but oh well, let's leave that for now hahah. I've had such a great but also very busy week. Me and blogger girls went on a trip to VIlnius to attend the Loreal x Balmain lipstick launch event of Batlics and it was AH-MAZING! There were so many cool attractions and photoshoots happening plus the way it was organized was very perfect. I even got to take photos with a snake and touch one for the first time in my life, but I Still hope to never see snakes at parties again. Not their place to be. Will share some photos soon here! After the party we went to a bar with our huge girl squad and it was the funnest I've had for such a long time. Definitely need more trips like this and soon! 

By the way did you notice these heels? These are seriously bookshelf decoration worthy shoes. They are super princess-y, but there's something that I couldn't resist about them. They are probably the most gorgeously sparkling heels I've ever met and I don't know where I am gonna wear them in summer but when that day comes I will be the happiest girl! Very overwhelming when you meet something so pretty you can't even describe it. On another note, I know that I have been wearing the silky Dry Lake blazer too much already as it's one of the most elegant pieces in my closet and I love how it has a deep neckline, so I can wear different cute tops under it, including rib tops in winter yay! Wore the blazer to the Loreal x Balmain event too! 

While J is in Spain with his team, I try to be as busy as I can with my stuff before I get to go and visit him. It's pretty good actually to be alone a little, because he is the largest distraction haha. I never got stuff done properly when he was around with his fun self but now I have time for everything and I just feel how I'm slowly catching up my pace again and it's great. Tomorrow I'm flying again and this time to Stockholm for work. Gonna be another hectic day and flying back on Friday morning already. Just can't wait for Sunday when I can sleep for 20 hours straight though.

Be good! x 

___________________________________________________________________


Käes on mu sünnipäevanädal!!! Saan reedel 24 juba...ma ei tea kuidas see juhtus, sest ma just sain 20, aga noh, jätame selle teema praegu hahah. Mul on olnud nii äge kuid samas väga töökas nädal. Lendasime blogitüdrukutega Vilniusesse, et minna Loreal x Balmain huulepulkade esmaesitlusele Baltikumis ja see pidu oli AH-MAZING! Seal oli nii palju igasugu atraktsioone ja photoshoot'e korraga pluss pidu ise oli nii hästi organiseeritud, perfektne ajastus kõige jaoks. Sain isegi pilte teha ning esimest korda elus katsuda madu, kuid ma siiski loodan, et ma ei pea kunagi enam madusid kuskil peol kohtama. Pole nende koht. Jagan aga peagi pilte ka siin! Pärast pidu läksime baari oma tohutu tüdrukute gängiga ja ausalt pole ammu nii vahva olnud kui see reis. Oleks vaja rohkem selliseid reise ja kui võimalik siis juba kiirelt! 

Muide, kas nägite neid kontsasid mu piltidel? Need on kohe kindlasti raamaturiiuli dekoratsiooni väärilised kingad. Need on väga printsessilikud, kuid midagi on nende juures, et ei saa mööda vaadata. Need on ilmselt kõige säravamad ja ilusamad kingad, mis ma siiani kohtand ja ma ei tea, kus ma neid kanna, aga kui see päev suvel tuleb, siis ma olen väga rõõmus tüdruk igatahes! Ei oska kohe olla, kui miski on nii ilus, et ei oska seletada. Teistpidi aga selle pintsaku näol on tegemist asjaga, mida ma kannan juba liiga palju, kuna see on üks elegantsemaid esemeid mu kapis ja kuna sellel on sügav kaelus saab selle all kanda igasugu põnevaid toppe, kaasaarvatud rib top'e talvel, jee! 

Kuni J on Hispaanias tiimiga proovin ma olla nii busy kui vähegi võmalik enne kui saan teda külastama minna. Tegelt on päris hea olla üksi veidi aega, keskenduda ainult enda asjadele, kuna ta oli päris suur distraction (eesti keeles kuidas on see?) ja ma ei saanud kunagi asju päris korralikult tehtud kui ta lõbus nägu ees oli haha. Tunnen, kuidas ma hakkan vaikselt jälle oma asjadega järje peale saama ja see on nii tore tunne. Homme lendan taas ja seekord Stockholmi tööasjus. Saab olema järjekordne hullumeelne päev ja lendan juba reede hommik tagasi. Ei jõua ära oodata pühapäeva, et 20 tundi järjest magada.

Olge tublid! x 

 

7 februari 2018 20:15 | FASHION |

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading