Meryl Mägi

LILY LOLO - A MAKE-UP POST




Make-up from Lily Lolo/ all available at www.mgbeauty.ee/ HERE



When it's so cold outside, it's good to create more beauty posts on blog. I always show you guys my favourite beauty and make-up products when new ones emerge and I decided to dedicate a whole post for Lily Lolo only, because all of the products I tried out for now are amazing! It's a mineral cosmetics brand that makes everything you need for your daily make-up routine. I've never cared much for my make-up to be mineral because some years ago I didn't find mineral make-up that good, but Lily Lolo changed my opinions fully. The make-up feels very light and doesn't leave any heavy lines or powdery spots, it smells like nature and it's actually super highly pigmented! I immediately put all the products into daily use. So here's a closer look:

________________________________________________________________________________


Kui väljas on külm on nii hea postitada just iluteemal blogisse. Näitan teile nagu ikka oma lemmikuid kosmeetika-, ning ilutooteid, kui uusi peaks tekkima, kuid seekord pühendan kogu postituse ühele brändile - Lily Lolo - kuna need meigiasjad on täiesti imelised! Tegu on mineraalkosmeetika brändiga, mis toodab kõike, mida on igapäevaseks meigirutiiniks vaja. Ma pole kunagi hoolinud sellest, et mu meik oleks mineraal, kuna mõned aastad tagasi ei arvanud ma mineraalkosmeetikast väga midagi, aga Lily Lolo muutis mu vaateid ikka täielikult. Meik on nii kerge ega jäta mingeid tugevaid jooni ega puudriseid laike, lõhnab nagu loodus ja on tegelikult üli tugeva pigmendiga! Ma panin kohe kõik tooted, mis järgi proovisin ka oma igapäevasesse meigirutiini. Vaatame siis lähemalt ka, millega tegu: 







Contour Kit - This one won the Anne&Stiil magazine beauty price last year here in Estonia and I can tell why. The brown shade matches my skin so ideally I bet it matches everyone and is very foolproof to contour with. The highlighter goes well with the contour. It's not really strong but it's just enough glow you need for a natural look! 

______________________________________________________________

Contour Kit - Võitis eelmine aasta Anne&Stiili ilulemmiku tiitli ja ma saan täiesti aru miks. Pruun toon sobib mu nahaga ideaalselt ja usun, et sobib ka paljudele teistele ning see on nö lollikindel kontuurimiseks. Highlighter sobib kontuurpuudriga väga hästi kokku, pole eriti tugev kuid just paras, et väike naturaalne glow lisada! 







Finishing Powder - haha hear this...I never owned one of these before. Now I do, but due to lack of experience, I will just say this one works for me and can't say much more since I can't compare. 

Banana Powder - This one is specifically made to cover your dark circles around eyes that have a blue shade. I have blue shade inside my eye corners, so I love to cake up that banana powder there which does it's magic perfectly! 

Bronze Eye Shadow - THE MOST pigmented eyeshadow I've ever tried and it's mineral cosmetics... I mean yay! I use very natural colours when I do my eye make-up so this bronze shade is perfect for a more glam look but still not going over board. Beautiful bronze shade to have in the middle of your eye lid (but make sure to blend around some brown as well). 

_______________________________________________________________________


Finishing puuder - haha kuulake seda... mul pole kunagi sellist toodet varem olnud. Nüüd mul viimaks on ja kogemuste puudumise tõttu ütlen ma ainult, et mulle see sobib ja kuna võrrelda ei saa, ei oska muud lisada. 

Banaanipuuder - See on spetsiaalselt selleks, et katta tumedaid silmaaluseid, mis on sinaka varjundiga. Mul on sinakat pigem silmanurkades ning selle puudriga katan kõik ilusati ära. Teeb oma maagiat väga hästi! 

Pronks Laovärv - KÕIGE tugevama pigmendiga laovärv, mis ma kunagi proovinud ja see on mineraalkosmeetika... juhhei! Ma kasutan üsna naturaalseid värve, kui endale silmameiki teen ning see pronks on just ideaalne sellise rohkem glam look'i jaoks, millega ei pane üle. Ilus pronks toon, mida keset silmalaugu lisada (aga ära unusta varjutada pruuni tooniga ümbert).








BB Cream - Smells like citrus and blends like crazy - I really realllly like this product. Good coverage but fresh and glowy, doesn't feel heavy on face at all. I wear this one to work everyday as it let's my skin breathe thorughout the day. 

Peachy Lip Gloss - I'v been a fan of pink glosses since forever and decided that my nude coloured lipsticks need some peachy gloss to them and I was so right haha! This is a pinkish nude, so it doesn't give any orange look and it's another one of those things that just has to be with me in my handbag everywhere I go. 

__________________________________________________________


BB Kreem - Lõhnab nagu sitrus ja hajub imeliselt - mulle väga väga väga meeldib see kreem. Hea katvusega, kuid värske ja kumab läbi, ei ole üldse nö raske näos. Kannan seda iga päev tööle, kuna see laseb mu nahal hingata päeva jooksul.

Virsikune Huuleläige - Ma olen roosade huuleläigete fänn olnud ammu ammu, kuid arvasin, et mu beezikas huulepulgad tahavad juurde virsikutooni huuleläiget ja mul oli ikka vägagi õigus haha! See on muidugi roosakas nude toon, kuid nii ei jää see oranzikas ja see on nüüd nende asjade seas, mis peab mu käekotis olemas olema kuhu iganes ma lähen. 



All the products and way more are available at www.mgbeauty.ee. So recommend you guys to try this brand out! Heard only good about it from everyone! Have fun! x 

________________________________________________________________


Kõik Lily Lolo tooted on olemas MG BEAUTY lehel. Tõsiselt soovitan seda brändi järele proovida! Olen kõigilt ainult nii palju head kuulnud! Have fun! x 



15 februari 2018 21:11 | BEAUTY |

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading