Meryl Mägi

MY THE SKIN HOUSE KITHey babes, how's life? 

First of anything, HAPPY 100th BIRTHDAY ESTONIA! As people are asked what their favourite part of Estonia is then I should do the same - NATURE. I really like to take little roadtrips in summertime to discover new neautiful places and walk in the nature, because Estonia has so much to offer in that part. My favourites are my hometown surroundings in Viljandi and Saaremaa, the island I was born on.

Talking about all this makes me miss summer and those trips sooo much, but well right now nature is super amazing too with everything frozen up! But of course it's really different from summer and I really have to pack up to be able to take any steps in that freezing cold right now and also cover up my skin. I like to go make-up free a lot, especially when doing something active in nature, but first of all, it's really bad to expose clear skin to minus degrees and second, I still wanna look fresh even when make-up free. I was really happy to get introduced to this clear skin set from The Skin House, because I get to protect, moisturize and clarify my skin with a few matching products and look amazingly glowy and awake after! The Skin House has a lot of different sets for targeting different skin issues and needs, but what I found the most needed right now for my skin was the Vital Bright series. 

_____________________________________________________

Hei beeibbsss, kuidas läheb?

Kõigepealt loomulikult, PALJU PALJU ÕNNE EESTI RIIK 100. SÜNNIPÄEVA PUHUL! Palju küsitud küsimus eile oli, et mis on kellegi lemmik asi Eesti juures, seega ma tahaksin ka vastata - LOODUS. Mulle väga meeldib teha väikeseid road trip'e suviti, et avastada aina uusi ilusaid kohti ja jalutada looduses, sest Eestil on tõesti selles valdkonnas tohutult pakkuda. Mu lemmikud on muidugi mu kodulinna ümbritsevad alad ja sünnikoht Saaremaa. 

Rääkides sellest kõigest tekib selline tuhin uuesti suvel neid sisereise ette võtta, kuid tegelikult on praegu ju kõik sama ilus kuna kõik on lumega kaetud ja jääs! Muidugi praegu peab end korralikult sisse pakkima, et üldse suudaks selle külmaga mõne sammu kuskil teha ja kindlasti tuleb kaitsta ka oma näonahka. Mulle meeldib tihti käia ilma meigita, eriti pole sellel mõtet kuskil loodustrippidel. Siiski ilma millegita oma näo jäisesse külma viimine on väga kahjulik nahale ja ikkagi ju tahaks igalpool värske välja näha ka ilma meigita. Mul just seepärast ongi nii hea meel, et sain võimaluse proovida The Skin House nahahoolduskomplekti, sest ma saan kaitsta, niisutada ja värskendada oma nägu mõne omavahel sobitatud tootega ning näha välja särav ja ärkvel samuti! The Skin House'il on mitmeid erinevaid komplekte kokku pandud, mis kõik on suunatud erinevatele nahaprobleemidele ja vajadustele ning ma tundsin, et mida mu nahk enim hetkel vajab on Vital Bright seeria.  


The Vital Bright series looks absolutely stunning obviously! I really love how brands consider the packaging more and more as beautiful packages kind of make people notice products more, but also for example give me some sort of a happy boost. I just love to take out these containers every morning because they are so colourful and beautiful to look at! 

Vital Bright series mainly brighten and moisturize and make the face look healthily glowy and fresh. The vitamins inside the products give necessary ingerdients for the skin that make it stronger and more resistant and what I feel the most after a short-term use - my face feels very healthy and thankful right away. So there are four in the Vital Bright kit and here's a lil tutorial how I use mine in the mornings.

___________________________________________________________


Vital Bright seeria näeb ilmselgelt võrratu välja! Mulle nii meeldib kuidas brändid on hakanud pakenditele rohkemat tähelepanu pöörama, sest ilusad pakendid püüavad rohkem klientide tähelepanu ja näiteks mulle annavad need mingi rõõmsa boost'i kohe. Nii hea on võtta välja need tooted iga hommik, kuna need on nii värvilised ja ilusad! 

Vital Bright seeria peamiselt ergastab ja niisutab nahka ning nägu näeb tervelt särav ja värske välja. Toodetes sisalduvad vitamiinid annavad nahale vajalikud ained, mis muudavad naha tugevamaks, vastupidavamaks ja mida ma enim lühiajalise kasutuse jooksul siiani märganud olen on see, et mu nägu tundub väga terve ja tänulik juba. VB komplektis on tooteid neli ja lisangi siia väikese tutorial'i, kuidas ma neid hommikuti kasutan. 

First I apply the toner seconds after cleaning my face, so the water or micellar water wouldn't have any time to dry up skin and the toner could work it's moisture magic. If I'm going make-up free, I'm adding the serum to my face (the little bubbly bottle in the next photo) which goes deep inside the skin and evens all the different tones of the skin. When I am using these products before adding my make-up then I usually put the serum on right before foundation, because it makes the make up look really well spread out. 

Then it's time for the emulsion which is basically the tool for empowering the toner and serum further. After these three I already feel like I'm awake and ready to do everything with my bright face haha, but it's winter so nothing goes without some extra moisturizing cream, the Bright Cream. This one nourishes and moisturizes skin to the fullest and then we're done! 
I am so happy I discovered this brand, because it's so good to pick between skin care sets that you currently need for your skin and VItal Bright has been amazing to me until now!

_________________________________________________________________


Esimesena kannan peale toner'i mõned sekundid pärast oma näo puhastamist, sest siis pole veel ega mitsellaarveel aega nahka veel kuivatada ja toner saab oma maagiat kohe tööle panna. Kui ma kavatsen minna välja meigita, siis lisan kohe peale ka seerumi (see mulliline väike pudel järgneval pildil), mis läheb sügavuti naha sisse ja ühtlsutab toonid näos. Kui ma aga kasutan neid tooteid enne meigi lisamist, siis kannan seerumi peale enne jumestuskreemi, kuna meik ühtlustub sellega kohe paremini. 

Siis on aeg emulsioon peale kanda, mis peamiselt tugevdab seerumi ja toner'i toimet. Pärast neid kolme toodet tundub nägu juba nii ärkvel, et tahaks oma värske näoga minna ja kõike teha haha, aga ei saa üle ega ümber niisutavast kreemist külmakraadidega ja selleks on VB komplektis ka Bright cream ehk niisutav näokreem. See toidab ja niisutab näonahka sügavuti ja paneb ühtlasi ka punkti rutiinile! Nii hea, et avastasin selle brändi, sest väga mugav on valida nahahoolduskomplektide vahel, millel on eri toime erinevate naha vajaduste jaoks, mis tekkida võivad ja Vital Bright on olnud siiani super! 
I also tried out the bubbly sheet mask by The Skin House and the rose scented moisturizing mist. I'm gonna tell you about the mist in another make-up post soon, but for the fans of sheet masks I recommend the Skin House bubbly one, because it is very different from other sheet masks (bubbles and quick removal) and while it brightened the face, it made it more soft too, which I haven't noticed much among other sheet masks. But it's definitely a brand to look out for and you can find all the products from Kaubamaja, www.meon.ee, Nautica mall Tradehouse or soon on www.loverte.ee or Stockmann! Hope you got some good tips babes and don't remember to take care of your skin when enjoying frozed up winter! x 

________________________________________________________


Proovisin ka The Skin House mullimaski ning roosilõhnalist niisutavat spreid. Räägin spreist kindlasti järgmises meigipostituses, mis peagi tulekul, kuid mullimaski soovitan väga kõigile neile, kes on kangasmahskide fännid, sest see on väga teistmoodi kõikidest kangasmaskidest, mis ma siiani proovinud (tuleb eemaldada kiirelt ja mullitab) ning peale selle, et see näo särama pani, tegi see naha ka ülipehmeks, mida ma pole väga täheldanud teiste maskide seas veel. Kindlasti on see üks bränd, millel silma peal hoida ja kõik tooted leiad ilusti Kaubamajast, www.meon.ee, Nautica keskuse Tradehouse'ist või peagi Stockmanni ja www.loverte.ee ridadest. Loodan, et saite mõne hea nipi ja kindlasti ärge unustage oma naha eest hoolitseda nende miinuskraadidega! x 

25 februari 2018 20:55 | BEAUTY |

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading