Meryl Mägi

WHEN SPRING GETS CLOSE

 


Wearing all River Island

Coat - HERE       Jeans - HERE        Knit - HERE       Boots - (sold out online)Hi y'all! I'm so sorry I was taking a little break since suddenly J said he was flying back from his Spain training camp to Estonia to pack some more things with him and take his car to Norway. He was only staying for the weekend and left again today so I took some time off from blog and social media to spend time with him. We did so many fun things, including a little road trip and it was amazing to see him again. Felt really sad today that he left for good now, but I will make sure to visit him in near weeks in Norway and I'll see when I will follow! So many decisions to make right now..

I've spent other part of my week going to different blog events and doing some projects you will mainly see on my Instagram (@merylmgi) later. Also I'm receiving so many packages at the moments that I could probably do a cool haul now. Whatcha think? The other day we had the cute Marsaana PR event but it was soooo cold outside I needed a cup of warm stuff to keep my hands warm on photos haha, but I love wearing this new River Island orange-y mustard-y coat. I've always thought that orange and yellow types of colour don't match me because of my light complexon and blonde hair, but this has changed so much now. Because of this coat I really have grown into liking these colours and have more of that in my closet immediately haha! These colours are very in this spring too! Matched the bright coat with some super well fitting straight cut jeans that look exactly like Levi's and black boots and the softest warmest cutest knit! I have finally found THE perfect white knit I've always been looking for. Thank you so much River Island for this one! 

Now I gotta catch up with everything I purposely left undone when J was here and slowly get ready for some sleep too! Have a good night babes! x 

_______________________________________________________________


Heii! Nii vabandan, et võtsin aega siia kirjutamisega, kuid ma sain teada selle nädala algul et J tuleb Hispaania treeninglaagrist korraks Eestisse, et pakkida viimased asjad ja viia auto Norra. KUna ta oli ainult nädalavahetuse siin ja läks juba täna tagasi, siis ma võtsin aja maha blogist ja sotsiaalmeediast ja veetsin ainult temaga aega. Meil oli nii tore ja tegime ka roadtripi linnast välja ning oli tõesti äge teda jälle näha! Oli küll päris kurb, et ta täna nüüd siis juba kõigega Norra läks, aga eks ma proovin juba lähinädalatel külla minna ja vaatan millal täiesti järgi lähen. Päris palju otsuseid nüüd..

Teise osa nädalast veetsin erinevatel blogiüritustel ja projektide kallal, mida peamiselt mu Instagramis (@merylmgi) näha saab edaspidi. Praegu tuleb nii palju pakke aknast ja uksest sisse, et mul oleks üks üpris hea haul'i materjal olemas. Mis arvate sellest? Neljapäeval oli meil armas MArsaana PR üritus, kuid sel päeval oli väljas niiii külm, et pidin käte soojendamiseks topsi kuuma joogiga riietuse juurde kaasama haha, aga mulle nii meeldib ju kanda seda uut River Islandi ornazikat-sinepikat mantlit. Ma olen alati arvanud, et oranzikad ja kollakad toonid ei sobi mulle üldse, kuna mul on hele nahk ja heledad juuksed, kuid see on nüüd muutunud. KUidagi kasvasin ikkagi ka sellesse värvitooni sisse ja nüüd tänu sellele mantlile on mu kapis veel rohkemgi seda tooni kohe haha! Muide selle kevade ühed trendivärvid ka! Sobitasin erksa mantli kokku lihtsate sirgete teksadega, mis on täpselt nagu Levi's teksad, mustade saabastega ja kõige pehmema soojema ja armsama kampsuniga! MA olen lõpuks leidnud SELLE kampsuni, selle ideaalse valge kampsuni, mida alati proovinud igalt poolt leida! Taaskord atäh River Island, et selline asi poelettidel olemas! 

Aga nüüd proovingi kõigega järjele jõuda, mis meelega tegemata jäi nädalavahetusel ja sätin magama samuti! Heeead ööd! x18 februari 2018 21:47 | FASHION |

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading