Meryl Mägi

RIVER ISLAND LOOK
Wearing all River Island

Coat - HERE        Jeans - HERE        Boots - HERE       Bag - HERE       Knit - HEREHey peeps! Not much has been up. J was home for one day again and headed off to Norway with football and returns tomorrow, so I've been mainly trying to catch up with all my friends and working a lot. Even saw Teele yesterday who I haven't seen for 2 years as she lives in Switzerland. Was so great to see her and my other girls this week! Yesterday I was invited to the River Island party that happened at night in the Tallinn RI store. Got familiar with the new collection, popped some bubbly and met some lovely people. Grabbed Marii with me to the pre-party and then we headed to the RI club party where they had a fashion show with the collection and we had a private table with more bubbly. Happened to get home in morning hours hahah so I haven't been so productive today as you can imagine. No regrets though, it was soooo fun haha!!

Talking of River Island...Kristjaana helped me take those cool outfit shots of my new collection River Island outfit. Thanks K! I love love loove that pink knit! It's so chunky and warm and has the cutest pastel pink colour. Also fell for the grey coat and the large minimalistical and stylish bag too. The coat is a plain plaid and has a basic cut, but the buttons on it are sooo gorgeous! A proper dose of bling to an everyday look haha. Don't mind the snowy toes lol, I'm just unable to keep them clear these days, but gotta love snow! 

I'm still so tired from the party that I'm gonna down some fast food and head to sleep early to get more done tomorrow (read: EVERYTHING I planned for today) haha! Have a great weekend! x 

_______________________________________________________________________________


Hei lugejad! Palju pole toimunud viimane nädal. J oli jälle kodus vaid ühe päeva ja läks kohe edasi Norra jalka asjus ja jõuab homme tagasi, niiet ma olen üritanud samalajal saada kokku kõikide oma sõbrannadega ja töötand palju. Nägin isegi Teelet eile, keda ma pole kaks aastat näinud, kuna elab Sveitsis. Nii tore oli teda jälle näha ja kõiki oma tüdrukuid! Eile olin kutsutud River Islandi peole, mis toimus öösel Tallinna RI poes. Tutvusime uue kollektsiooniga, jõime mullilist ja tutvusime nii paljude toredate inimestega. Võtsin Marii peole kaasa endaga ja pärast pre-party't läksime juba RI klubipeole, kus toimus mowshow ja meil oli privaatlaud veel rohkema mullilisega. Juhtusin koju jõudma alles hommikutundidel hahah nii et ma pole täna väga produktiivne olnud nagu ette võite kujutada. Ei ole midagi sellest, kuna lõbusam ei olekski saanud olla!!

Rääkides River Islandist...Kristjaana aitas mul teha need ägedad pildid uue River Islandi kollektsiooniga. Aitäh K! Mulle niii niii niii meeldib see roosa kampsun! See on nii mõnus lohvakas, soe ja kõige armsama pastelse tooniga. Samuti ei suutnud mööda vaadata sellest hallist mantlist ja sellest suurest minimalistlikust ja stiilsest käekotist. Mantel on tavalise ruuduga ja lihtsa lõikega, aga need nööbid on nii silmapaistvad! Siuke paras doos bling'i igapäeva haha. Ärge neid lumiseid saapaotsi tähele pange, sest ma ei suuda neid kuidagi puhtana hoida, aga siiski lumega on kõik parem! 

Olen siiamaani nii väsinud sellest peost, et teen mingit kiirtoitu ja lähen varakult magama, et homme jõuaks palju asju tehtud (loe: KÕIKE mis täna tegemata jäi) haha! Ägedat nädalavahetust! x

20 januari 2018 19:58 | FASHION |

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading