Meryl Mägi

I'M WEARING RI IN AMSTERDAM
Coat & Boots - River Island/ HERE      Jeans - Levi's       Belt - Gucci       Knit - NA-KD Amsterdaaaam! OH it felt so great to finally visit that city that I've heard so much of but nevr visited before. Same case with J so we made this as a last minute plan to just go and see it and we were so surprised by it. I will let you know my impressions in another blog post as I wanna focus this one on my new fav outfit I wore to Amsterdam. Took photos in so many places because Amsterdam is too gorgeous. My blogger mind went crazy when I saw all these photogenic places every step of the way haha. 

First of all, WHY THE HELL haven't I worn these boots before!?!? Not only are these gorgeous with their pointy tops and the way the fit Levi's jeans, but how comfy are these??? I've been dying to find boots like this and I'm so happy I stumbled across these ones in the River Island store because I don't know if I'll wear anything else now until summer gets here haha. I saw these around Instagram on other bloggers too, but I didn't find any in stores before and I wasn't sure about the heel. I just can't believe I used to be afraid to wear mid and low heel shoes, because my mind has changed so much about these. To be honest, the heel height on these boots is so perfect that it is comfy and supporting but looks visually good too! Spent the whole day in Amsterdam with these and it was less painful on legs at night than with flats. I also stumbled across this camel coat in RI stores and since I've been wanting a coat like this forever now then it was natural to get it with me. These coats are so good to take on trips because they are warm or light depending on what you wear under and they go with absolutely everything. This RI one is so well tailored and the tone is perfect, so I will be wearing it a lot all Winter and Spring. 

J went off to Abu Dhabi with the national team to play against Sweden so I decided to go home to my parents for the weekend. Such a good way to charge batteries after these exhausting holidays and get some serious work done behind my laptop. It took me an hour today to decide on the calendar-notepad I wanna buy because I have way too many things I need in one notebook at once lol. I don't even want to tell you have much I am behind with work, blog stuff and life matters, so I will better get to it and do some Amsterdam story telling on another day. Have a great weekend guys! x

_____________________________________________________________________


Amsetrdaaaam!! Oh kui tore oli lõpuks seal linnas ära käia millest olen nii palju kuulnud, aga mitte kunagi külastanud. Sama ka J'ga niiet otsustasime viimasel hetkel ikkagi lihtsalt minna ja see ära näha ning olime ikka meeldivalt üllatunud. Annan muljed edasi teises postituses, kuna siin keskendun outfit'ile, mis on mu lemmik Amsterdamist. Pilte tegin nii paljudes eri paigus, kuna Amesterdam on lausa liiga ilus. Mu blogija silmad läksid hulluks kui nägid kõiki neid fotogeenilisi kohti igal sammul haha. 

Kõigepealt, MIKS KÜLL pole ma neid saapaid juba varem kandnud?!!? Mitte ainult pole need üliilusad jalas oma teravate ninade ja kuidas nad sobivad Levi's teksadega, kuid kui mugavad veel?? Ma olen nii otsinud selliseid saapaid ja mul on ülimalt hea meel, et just RI poest need leidsin lõpuks, sest ma ei tea kas ma enam ülse midagi muud tahan jalga panna suveni välja haha. Nägin neid Instagram'is päris plajude lblogijatel jalas, kuid ei leidnud neid poodidest ega polnud ka selle kontsa osas kindel. Uskumatu, et ma siiani põlgasin mid ja madalat kontsa, sest mu mõte on täiesti muutunud nüüd nende osas. KUi aus olla, siis nende konkreetsete saabaste kontsakõrgus on täpselt ideaalne sobivus mugavuse ja toetuse ning visuaalselt ilusa vahel! Veetsin terve päeva Amsterdamis nendega ja jalad valutasid isegi vähem õhtuks kui madalatega. Samuti komistasin RI poes otsa sellele kaamlitooni mantlile ja kuna ma olen sellist mantlit juba ammu kappi otsinud, siis oli loomulik sellega ka minema jalutada. Need mantlid on nii head reisidele kaasa võtta, kuna need on soojad või õhukesed vastavalt mis all kanda ja sobivad absoluutselt kõigega. See RI mantel on väga ilusa viisaka lõikega ning toon on täpselt ideaalne, mis tähendab, et seda kannan ma terve talv ja kevadel ka. 

J läks koondisega Abu Dhabi'sse, et mängida Rootsi vastu, seega ma otsustasin tulla koju vanemate juurde nädalavahetuseks. Nii hea viis akud täis laadida pärast väsitavaid pühasid ja saada tõsiselt igasugu ülesandeid tehtud läpaka taga. Mul võttis täna tund aega, et leida ideaalne märkmik linnast, sest mul on liiga palju asju, mis peavad korraga olemas olema ühes märkmikus lol. Ma ei taha isegi rääkida teile, kui palju ma olen maha jäänud tööl, blogiga ja elulistes asjades nii et ma parem jätkan nendega ja jätan selle Amsterdami jutustamise teiseks päevaks. Vahvat nädalavahetust! x 

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading