Meryl Mägi

THE CAPE LOOK
Cape-coat - Lindex (sold out online, but findable in stores)       Body & Jeans - River Island        Boots - Flattered/ HEREGood evening people! Sitting on bed sleepy right now, waiting for my self-tanner to get the tanning over with so I could shower it off and go to sleep. J is in Switzerland right now, testing at a football club there, so he could only spend 1 day with me after Abu Dhabi and went off travelling again. His moving time is getting so real and so close that it's a bit frightening. Can't believe all these years in Estonia for him are soon to be done with his contarct...it was definitely perfect to visit him and my family at the same time in one country when I was in Sweden, but hey, I understand his career must move on and that means other countries, but we will figure it out! 

On Thursday this week we had the Lindex SS18 press event and we got to see all the upcomng trends in Lindex stores. My favourites included a dark blue set, a dark blue satin blouse with an open back, EVERYTHING red, some cute basics in many colours and those funky light pink suit pants. Lindex can always surprise me with some real good treats. One of the last season's treats is also on me on photos. I've shown you guys that hueg coat before here, but as I said, I will soon show it as a cape as well. I love to wear this coat with really minimal pieces so it can stand out more and not be too extra if you know what I mean. That's why I also paired the cape with my new Flattered Chelsea boots. I've been a fan of Chelsea boots since I stepped on grounds of Sweden many years ago and these are the shoes that are always appropriate to wear and never go out of style. The true classic must also be super good quality and look perfect. I have really skinny legs, so I can't say it's been easy to find Chelsea boots that fit my ankles perfectly without being loose, but Flattered ones are an ideal match! Flattered shoes are a true Swedish quality brand that has a little selection but only the best and comfiest. As the brand name says, they focus on flats to keep a busy girl's life easy, but super stylish at the same time. Recommend you guys to check them out! 

Tomorrow I'm gonna drive to Tallinn with Kätriin's doggie Ben. Such a cute driving pal to have! Then I'm gonna meet up with Marii soon after and will pick up J from airport before evening. I will keep you posted with my life changes as soon as I find something out myself! Good night! x 

____________________________________________________________________


Tere õhtust people! Istun voodi peal ja unine, ootan, et isepruunistav oma pruunistamisega ühele poole jõuaks ja saaks selle maha loputada juba. J on praegu Šveitsis, testimas ühes jalkaklubis seal, nii et ta veetiski vaid päeva siin peale Abu Dhabit ja läks kohe jälle rändama. Tema kolimisaeg on juba nii reaalne ja nii kiirelt toimuv, et pisut hirmutav isegi. Uskumatu, et juba ongi ta kõik need aastad Eestis ära olnud oma lepinguga...oli väga ideaalne ju käia külas nii perel kui temal korraga ühes riigis kui ma veel Rootsis elasin, aga noh, mõistan, et ta peab karjääris uue sammu astuma ja see tähendab uusi riike. Kuid mõtleme midagi välja kindlasti! 

Neljapäeval toimus Lindexi hooaeg SS18 pressiüritus ning nägime ära tulevased trendid Lindexi poodides. Minu lemmikuteks osutusid tumesinine komplekt, tumesinine satiin pluus avatud seljaga, KÕIK punane, mõned armsad basic'ud ja ühed värvikad roosad viikarid. Lindex suudab alati üllatada mõndade eriti toredate paladega. Eelmise hooaja üks tore palake on mul ka piltidel seljas. Näitasin teile seda tohutut mantlit juba ennegi, kuid nagu lubasin, siis pidin näitama ka kuidas see keebina välja näeb. Mulle meeldib seda amntlit kanda eriti minimaalsete ja lihtsate riietega, et see paistaks rohkem silma ja välimus poleks liiga 'ekstra' kui teate mis mõtlen. Sellepärast sobivad keebiga hästi ka mu uued Flattered Chelsea saapad. Ma olen Chelsea saabaste fänn olnud sellest alates, kui astusin sammud Rootsi mitu aastat tagasi ja need saapad on just need, mis on alati omal kohal ja sobilikud kanda ning ei lähe iial moest. Üks tõelina klassika peab muidugi olema kvaliteetne ja nägema välja jalas ideaalne. Mul on väga peenikesed sääred, seega ei saa öelda, et on olnud lihnte leida Chelsea saapaid, mis mulle hästi istuks, kuid Flattered saapad saidki selleks ideaalseks paariks! Flattered bränd on tõeline Rootsi kvaliteet, millel on väike valik, kuid vaid parim ja mugavaim. Nagu ka nimi ütleb on suund madalatel jalanõudel, et busy tüdruku elu oleks võimalikult lihtne ilma, et äge stiil selle kõige juures tagaplaanile jääks. Soovitan kindlasti neid üle tsekkida! 

Homme sõidan tagasi Tallinna koos Kätriini koera Beniga. Nii vahva sõidukaaslane ju! Siis saan kokku Mariiga ja enne õhtut võtan J lennujaamast peale. Annan teile ka teada, kui elumuutused siin toimuma hakkavad ja kohe kui ma isegi teada saan, mis toimuma hakkab! Head ööd! x 

13 januari 2018 19:39 | FASHION |

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading