Meryl Mägi

GRADUATION HAIRSTYLES WITH BALMAIN HAIR COUTURE CATWALK PONYTAIL


GRADUATION HAIR WITH BALMAIN HAIR COUTURE AND BALMAIN CATWALK PONYTAIL


Hey babes! Graduation ceremonies are behind the corner for basic schools, high schools and universities and I believe so many of you have planned to fix your own hair since you either didn't get to book the time to your favourite hairdresser or you don't feel like planning that much ahead or you just don't feel like going so I teamed up with Decoris Showroom salon and their huge selection of Balmain Hair Couture products to give you graduates (and everyone else too of course) a large tutorial on multiple easy-to-do hairstyles you can fix all by yourself at home and these only take a few minutes! All you need is a Balmain Hair Couture Catwalk Ponytail, which is an outstanding hair addition that can be used for countless cool up-to's! Sometimes you lack either lenght or volume or both for a cool hairstyle so this is a perfect problem solver in all cases and it looks gorgeous as hell as I just can't stop wearing it myself! 

Balmain Hair Couture Catwalk Ponytail is made of Memory Hair - of artificial hair - that looks like real hair and it's super easy to care for. The name Memory comes from the fact that if you curl or straighten the ponytail, it immediately saves the shape and loses it only when striaghtened/curled again. Be careful not to use too much heat as the hair can only be styled with 160 degrees temperature the most. So let's see what me and Decoris Showroom hairstylist Erica created together for graduation inspiration! 

_____________________________________________________________

Hei beibs! Lõpuaktused on ukse ees nii põhikoolidele, gümnaasiumitele kui ka ülikoolidele ja ma usun, et mitmed teist on plaaninud teha oma soengud selleks tähtsaks päevaks ise kas siis sellepärast, et ei saanud lemmikjuuksuri juurde aega või ei viitsi planeerida asju pikalt ette või siis lihtsalt ei tunne nagu tahaks juuksuris lasta end valmis sättida. Just sellepärast lõin käed Decoris Showroom salongiga ja nende suure Balmain Hair Couture toodete valikuga, et anda teile lõpetajatele (ja miks mitte ka kõigile teistele) mitmeid ise väga lihtsalt teostatavaid soenguideid, mida saab ise kodus teha ja mis võtavad vaid mõned minutid aega! Kõik, mis nendeks vaja on Balmain Hair Couture Catwalk Ponytail, mis on silmapaistev juustelisa, mida saab kasutada lugematute ägedate ülespandud soengute juures! Vahest pole endal materjali või siis teistpidi pikkust või mõlemat, et teha mõnd lahedat soengut ja see juustelisa on super lahendus sellele murele ja näeb väga kaunis välja. Ma ise ei suuda kuidagi selle kandmist enam lõpetada! 

Balmain Hair Couture Ponytail on tehtud Memory Hair'ist - kunstjuustest - kuid näeb välja nagu päris juuksed ja on ülilihtsalt hooldatav. Nimi Memory Hair tuleb sellest, et kui teha patsi lokid või sirgendada, siis püsib soeng seni kuni uuesti sirgendada või lokid teha. Kindlasti tuleb ettevaatlik olla, et ei kasuta liiga palju kuumust, kuna neid juukseid tohib vaid kuni 160 kraadise kuumaga töödelda. Aga vaatame siis mis mina ja Erica teile lõpusoengu inspiratsiooniks kokku panime! 

THE PRODUCTS USED 

Silk Perfume (for silkiness), Texturising Salt Spray (perfect for a curly style), Texturising Volume Spray (adds volume to roots) , Thermal Protection Spray (heat protection), Balmain Catwalk Ponytail

So here's what my hair looks untouched. It's long, it has a lot of volume, but not enough to create some really fancy hairstyles, so it definitely could use some extra boost. 

_______________________________________________________


Sellised on minu juuksed ilma nendega midagi tegemata. Nad on pikad ja neil on volüümi küll, kuid mõndade fancy soengute jaoks on seda kõike siiski vähe, seega üks lisa boost on kindlasti vajalik. 

THE LOW PONYTAIL


Here is a step-by-step guide on how the Balmain Catwalk Ponytail was attached to my hair as a low ponytail hairstyle. This is a super elegant look that goes well with very classy and elegant dress choice for graduation and gives you super long looking hair that is very sophisticated looking. The first photo shows my hair tied back in a low ponytail and pulled back very sleek. You can find the step-by-step guide on how you can prepare your hair into that sleek look and how to attach the ponytail yourself in my Youtube video tutorial below! 

__________________________________________________________

Siin on samm-sammult näidatud, kuidas Balmain Catwalk Ponytail mu juustele kinnitatakse, kuid siin puhul madalaks hobusesabaks. See on üks väga elegantne look, mis läheb hästi väga klassikaliste ja elegantsete lõpukleitide juurde ning jätab mulje väga pikkadest juustest, mis on väga peenelt sätitud. Esimesel pildil on mu enda juuksed madalas hobusesabas ning on tõmmatud peataha väga silutult. Minu Youtube Tutorial video postituse all näitab ette kõik nipid-trikid, kuidas saavutada see sile look enne hobusesaba kinnitamist! 

THE SIDE BUN 


So this look is a follow-up from the low ponytail look. Erica used her two hands to tangle up the low ponytail into a side bun and pinned it together with pins and done! Super easy, but the bun curling needs a bit of practice before the graduation day for sure. I love this look a lot since you can easily style some beautiful headpiece to it, with gemstones or something golden maybe. In some super fancy cases, why not even a tiny Royal Wedding style hat haha? This looks is also very elegant and sophisticated and is definitely for the really confident women or maybe those who have a really flashy dress and need the hair to be pulled up to show it! 

___________________________________________________

See soeng on hea järg madalast hobusesabast. Erica kasutas vaid kahte kätt, et siduda pikk hobusesaba külje-krunniks ning kinnitas krunni juustele klambritega ja valmis! Super lihtne, kuid see kuidas krunni valmis keerata tahab ehk pisut harjutamist enne lõpetamise hommikut. Mulle nii meeldib see look, kuna selle juurde saab sobitada igasugu peaehteid, kivikesi või midagi kuldset. Samuti miks mitte lisada sellise soengu juurde kuningliku pulma stiilis kübar haha? See näeb samuti väga elegantne ja peen välja ning on kindlasti mõeldud enesekindlatele ja ehk ka neile, kelle kleit on nii tähelepanu äratav, et soeng võiks olla pigem üles pandud, et seda näidata! 

THE HIGH PONYTAIL


Here's my personal favourite! It's the simplest actually of them all and is the one I feature in my Youtube tutorial below as well, so you can check out the whole step-by-step to this one from the video, but sadly it's only in Estonian as I am focusing on the Estonian graduates in this post, but I hope you would still check it out as the talking part is not the most important part but rather the way the ponytail is attached and looks like! This one is more of a edgy look already, still super sleek and elegant, but I guess you can recognize this look from the H&M x Balmain collab commercial where Kendall Jenner rocked the exact look? Yup, this Catwalk Ponytail actually comes from there so if you've ever wanted that ponytail then there you have it - Decoris Showroom has them in all colours for you! By the way mine is called Amsterdam! I think this ponytail fits to all styles and dresses and definitely is a super stylish stand out on graduation day. I actually wore this style without the extensions a few years back the Estonian Blogging Awards now that I think of it. You can check HERE what kind of dress I paired the hairstyle up with!

_______________________________________________________________

See siin on minu isiklik lemmik! See on neist tegelikult veel kõige lihtsam ja just seda stiili ma oma all olevas Youtube'i videos ka ette näitan, seega selle tegemist saab jälgist samm-sammult ja seda eesti keeles. See look on juba natukene julgem, mis on siiski väga sile ja elegantne, kuid ma arvan, et see tuleb pigem tuttav ette H&M x Balmain koostöö reklaamist, kus Kendall Jenner'il oli just selline pats? Jep, see Catwalk Ponytail tulebki just sealt ja kui sa oled tahtnud endale sellist soengut, siis palun väga - Decoris Showroom'is on nad olemas erinevates värvides ning varjundites! Minu tooni nimi on muide Amsterdam! Arvan aga, et see kõrge pats sobib kõikide stiilide ja kleitide juurde ideaalselt ning on stiilselt pilkupüüdev lõpuaktusel. Ma tegelikult kandsin sellist soengut mitu aastat tagasi Eesti blogiauhindate jagamisel, aga ilma pikendusteta. Vaata järgi SIIT, millise kleidi ma valisin selle soengu juurde! 

THE BRAIDED UP-TO


Braid lovers, here's something for you! This one took a little longer than others, but it's also super simple to do actually, eventhough it looks complicated as hell haha. The photos below should give a pretty good idea how it's done, but basically Erica split my high ponytail into two and braided both halves and pulled the braids out a bit into wider braids. Then she sprayed them with hairspray and curled them up around the top of the ponytail and pinned them together with pins and done! This one is again super elegant and bring out the facial features a lot. I think it looks so amazing from behind and could be fitted to more minimal dresses. 

________________________________________________

Punutiste fännid, siin on midagi teile! See võttis veidi kauem aega kui teised soengud siin, kuid on samuti väga lihtne kuigi tundub, et tegu on ülikeeruka soenguga haha. All olevad pildid annavad päris hea ülevaate, kuidas seda soengut teha samm-sammult, kuid põhimõtteliselt jagas Erica mu patsi kaheks ning punus mõlemad otsteni ning tõmbas punutised väljapoole laiemaks. Siis kinnitas ta need juukselakiga ja keris ümber patsikinnituse üksteise ümber ning kinnitas klambritega..ja valmis ta oligi! See on jällegi elegantne soeng, mis toob näojooned ilusti esile. Ma arvan, et see näeb kõige ägedam välja just tagant poolt ning sobiks hästi väga minimalistlikke kleitidega. 
THE ROLLS (haha we couldn't come up with a better name) 


This also looks super complicated to do but is again really easy to do yourself. So what Erica did here was that she removed the ponytail addition and combed my hair back. Then she left out the top chunk of my hair and pulled the ones left into a tight medium height ponytail with sleek sides. Then she split the top hair into three and rolled each of them seperately and added the ends of the splits into the ponytail. So it looked like the first photo below. Then she attached the Balmain Catwalk Ponytail and it was aaalll ready! You can find that look from my Instagram photos, it's just soo dope I had to take it out to the city haha! Even J who doesn't like these very extra hairstyles really loved it and I got a lot of compliments from girls. This is a super rock n roll look, so it's for those edgy super stylish girls for graduation. The dress to this should be either really alternative styled or super minimal and elegant to bring the hairstyle out the most. I had something similar to my high school graduation by the way! 

_______________________________________________________

See näeb samuti väga keeruline välja, kuid on jällegi ise väga lihtsalt teostatav. Mis Erica siin tegi oli, et ta kõigepealt eemaldas Catwalk Ponytai'i ning kammis mu juuksed kõik taha. Siis jättis ta pealmised juuksed eraldi ning ülejäänud kinnitas keskmiseks hobusesabaks, siludes küljed ja üsna kõvasti kinnitades. Siis jagas ta välja jäetud juuksed kolmeks ning keerutas neid pealaela rullideks (3 rulli) ning kinnitas rullide otsad patsi. Esimesel pildil näeb selle kõige tulemust. Seejärel kinnitas ta Balmain Catwalk Ponytail'i ja valmis ta oligi! Selle look'i leiate ka mu Instagram'ist kuna ma lihtsalt pidin selle soengu linna peale viima haha! Isegi J kellele ei meeldi sellised 'extra' või äärmuslikumad soengud arvas, et see on väga tuus soeng ja samuti tuli palju komplimente teistelt tüdrukutelt. See on natuke selline rokilik look, seega see on pigem neile julgetele ja väga stiilsetele tüdrukutele lõpusoenguks. Kleit peaks olema pigem alternatiivses stiilis või hoopis super minimalistlik, et soeng välja paistaks. Muide mul oli midagi taolist gümnaasiumi lõpetamisel! 

I really hope you guys found some great ideas from this post! I just love Balmain Hair Couture products as they are an amazing quality and the ponytail is something I can't live without anymore. Gonna wear it to every party where I want my hair tied up and it just should be in a woman's closet in my opinion. Check out Decoris Showroom website HERE for all the additional info about Balmain Hair Couture products, technical stuff and the details of the ponytail (plus care of course) and also pay a visit to the amazing hairstylist Erica who helped me create this post. You're amazing Erica, thank you! 

_______________________________________________________________

Ma nii loodan, et te leidsite endale siit häid ideid! Need Balmain Hair Couture tooted on nii võrratu kvaliteediga ja seda hobusesaba ma ei anna enam kunagi ära. Kavatsen seda kanda igale peole, kus tahan. et juuksed oleks kinnitatud ja minu arust võiks see olla iga naise kapis olemas. Kindlasti vaadake järgi Decoris Showroom'i veebileht SIIN lisainfo jaoks Balmain Hair Couture toodete kohta, tehniliste asjade kohta ning Catwalk Ponytail detailide kohta (pluss hooldus) ning kindlasti külastage super ägedat juuksurit Ericat, kes aitas mul selle postituse ellu viia. Oled vinge Erica, aitäh! So to end this post, here is the Youtube video I told you about above. It's basically a full tutorial on the high ponytail look and my personal tips on how to wear it (in Estonian this time loves), so I hope you get some inspo out of it and enjoy it! x 

__________________________________________________________________

Postituse lõpetuseks jagangi üleval mainitud Youtube'i videot. See on põhimõtteliselt täielik tutorial kõrge hobusesaba soengu kohta ning jagan ka isiklikke nippe, kuidas seda kanda (eesti keeles seekord), nii et loodan, et saate sealt inspi ja meeldib! xTHE BALMAIN HAIR COUTURE MEMORY HAIR PONYTAIL VIDEO TUTORIAL


4 juni 2018 20:17 | BEAUTY |

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading