Meryl Mägi

THE NORWAY DAY
Everything from River Island store at Viru KeskusHii y'all, I'm back from Norway! After I ended my job here in Tallinn, I took a trip to Norway to move my stuff and see J with my parents. The drive there was surprisingly quick, eventhough it was 6 hours from Stockholm to Sarpsborg. We had the best time during this week for sure!! I got to rest from my busy schedule and my parents were in Norway for the first time and they really really started to love to country. We were all super impressed with the National Day of Norway and the way Norwegians celebrate it. They do it in such a united and classy way and it was a super fun to take part of with them, so I'm happy we went there at thsi time! I also took part in the parade with J as the football team had to walk through town with the parade and everyone brought their families, so fun! Rest of the week we hiked, went fishing, did some shopping of course, drove around the coastline and watched footballl of cooourse. My dad was so into the football life in Sarpsborg haha, I'm so glad they had so many good experiences and they really like the place I'm moving to in June. It was so great to see J again over a month and now it's just less than 3 weeks left until he's here in Estonia for a small break. Can't wait!! Overall I was super happy to travel with my cool parents over such a long time and we had an amazing time with us all together (with all our doggies by the way haha)! 

So here's the outfit I wore on the National Day. You've probably seen it many times on my Instagram, especially the yellow blazer because I just can't stop wearing it haha! I found matching shorts to it lately from the River Island store and I just love to match the set with all kinds of different tops and shoes to dress it up or down. The colours is super flattering on everyone and the fabric is a bit glossy, so it's a perfect style idea for so many events. This time I paired the set with the newest shoe trend - slingback heels! I've been looking for shiny bronze heels with a sharp front (haha whatever it's called) and I was happy to find the stylish slingback version again from River Island. I think RI is definitely the place to go when looking for formal or graduation heels that are classy and fun at the same time! 

Currently my notebook is overly booked with blog work and meetings and meetings with friends and I love every bit of it. I can completely dedicate myself on my blog from now on and fix all the ties I've broken due to being too busy to meet friends. Sometimes we seem to forget that socializing and family time is the most precious time that fulfilles you so much more than spending your time over-working. Don't get me wrong, working is of course important but finding ways and time for your friends and family is crucial in staying happy and I believe healthy as well. I decided to take a few weeks off and only work on what makes me happy and benefits me at the same time - my blog - and my blog leaves me time to visit family and see friends a lot more before I move away. 

Talk soon cuties! x 

_______________________________________________________________


Heii! Olen jälle tagasi Norrast! Pärast seda kui lõpetasin ära oma töö Tallinnas reisisin nädalaks Norra, et viia ära õned oma asjad ja külastada J'd vanematega. Sõit sinna läks üllatavalt kiiresti kuigi võtab aega 6 tundi, et jõuda Stockholmist Sarpsborgi. Nädal oli super tore! Sain puhata oma senisest tihedast tööplaanist ja mu vanemad said esimest korda Norrat külastada ning neile tõesti hakkas väga väga see riik meeldima. Me olime eriti imestunud Norra rahvuspäeva üle ja kuidas nad seda tähistavad. Nad on kuidagi nii classy selle kõige juures ja nii ühtsed koos. Nii tore oli nendega seda päeva koos tähistada, seega hea meel et just sel ajal külastasime. Võtsime J jalkatiimiga osa ka paraadist, kuna jalkatiim oli samuti kohustatud läbi linna paraadis jalutama ning kõik pidid kaasa võtma ka pered, mis oli vahva! Ülejäänud nädala matkasime, käisime kalal, shoppasime ja sõitsime mere ääres ning muidugi vaatasime jalkat ka. Mu isale nii meeldis Sarpsborgi jalkamelu haha ja mul on väga hea meel, et nad said nii paljust osa ning meeldis see koht kuhu kolida plaanin. Hea oli näha J'd jälle üle kuu aja, kuid nüüd on vähem kui 3 nädalat ootamist, kui ta on juba Eestis väikseks puhkuseks. Ei jõua ära oodata!! Tore oli ägedate vanematega üle nii pika aja koos reisida (ja meie kõikide koertega koos ka muide haha)!

Aga siin on siis outfit, mida kandsin rahvuspäeval. Olete ilmselt seda komplekti näinud juba nii palju mu Instagramis, eriti just seda kollast blesierit, kuna ma ei saa selle kandmist kuidagi piiratud haha! Leidsin hiljuti sobivad lühikesed püksid selle juurde ka River Islandist ja nüüd on nii lihtne selle komplekti juurde sobitada igasugu erinevaid toppe ja jalanõusid, et seda pidulikumaks või igapäevasemaks muuta. See värv sobib kõigile kindlasti ja riie on natukene selline helkiv, seega on see ideaalne idee mitmeteks erinevateks üritusteks. Seekord panin komplekti kokku uusima kingatrendiga - slingback! Olen vaikselt otsinud endale säravaid pronksitooni ja terava ninaga kingi ja päris äge, et leidsin kohe moodsa slingback versiooni River Islandist! Tundub, et RI on hetkel number üks koht, kust leida imeilusaid, aga ka põnevaid kingi pidudeks ja lõpetamisteks! 

Hetkel on mu kalender täiesti täis bookitud blogitööd ja sõpradega kohtumisi ja mul on selle üle nii hea meel! Ma saan nüüd täielikult pühenduda blogile ja parandada selle, et pole mitmete sõpradega nii ammu saanud kohtuda ajapuuduse tõttu. Vahest unustame ära, et sõprade ja perega aja veetmine on see, mis enim rõõmsaks teeb mitte oma aja ületöötamisele kulutamine. Ärge saage valesti aru, muidugi peab tööd tegema, kuid tuleb leida seal vahel see aeg, et näha sõpru ja peret, sest usun, et see hoiab tuju üleval ja hoiab ehk isegi meid kõiki tervemana. Ma otsustasin, et ma ei otsi kohe endale midagi uut pärast viimase töö lõpetamist, vaid töötan ainult sellega, mis mind väga rõõmsaks teeb - blogimine - ja blogitöö jätab mulle lisa aega, et kohtuda ka teistega nii palju kui saan enne ära kolimist. 

Räägib peagi armsad! x 

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading