Meryl Mägi

HOW I SAVED MY BROKEN HAIR AND SOME STYLING TIPS

Hey alll! It's finally here!!! My enormous, glamorous, helpfulous, detaileous HAIR CARE POST! I have told this story and many of these tips in my blog in earlier days as well, but as I saw that people have Googled my name with the word "hair" I knew I had to make a new 2018 version of my hair care routine and help alll you struggling with your hair health and growth, especially the girls like me who can't ditch blonde even if it kills the hair everytime we colour it! So let's start from the beginning: In 2013, I was told by my favourite hairdresser that if I don't stop colouring my hair that much and won't do anything to heal my hair, I will eventually end up with a boy cut. She told me this with all seriousness while my hair had already fallen above my shoulders, broken and damaged to the fullest. I know I could never pull off a short haircut so what she said got me scared to the bone and once I moved to Sweden a month later, I immediately started an ambitious routine to bring my hair back to life and even a farther dream was to have them grow long again. But it happened, one year of this strict routine and I had thick, beautiful long blonde hair that to this day looks healthy, long and still blonde! Yup I never ditched the blonde colour for long, only for a few months when I already had long hair, but I still kept up colouring and heat styling. So so so many of you ask me how I fixed my hair and how I managed all this and now it is allll listed here in this large post, so if you feel like your hair needs extra life or even saving like mine then sit back with a coffee and a notebook and I will guide you through EVERYTHING I did for the following result: 

____________________________________________________________


Hei tibid, see on viimaks olemas!!! Mu tohutu, glamuurne, abivalmis ja detailne JUUKSEHOOLDUSPOSTITUS! Ma olen rääkinud seda juustelugu ja jaganud mitmeid nippe juba varem siin blogis, kuid kui ma nägin, et minu nime on Gooeldatud koos sõnaga "juuksed" mitmeid kordi, siis ma teadsin, et pean tegema uue 2018 aasta versiooni oma juuksehooldusrutiinist ning aitama neid, kel samuti hetkel probleeme juuste tervena hoidmise ja kasvatamisega. Eriti just neile on see abiks, kes ei suuda blondi värvi hüljata isegi kui see juukseid hirmsasti tapab iga värvimisega! Alustame siis algusest: 2013 aastal ütles mulle mu juuksur, et kui ma ei lõpeta oma juuste värvimist nii palju või ei alusta nende ravimist, siis varsti on mul poisipea. Ütles seda täiesti tõsiselt juba siis, kui mu juuksed olid murdunud õlgadeni, katkised ja kahjustunud täielikult. Ma tean, et mu nägu pole just tabavaim poisipeaga, seega hirmutas see ütlemine mind nii väga, et kui ma kuu aega hiljem Rootsi kolisin alustasin koheselt juuste ravirutiiniga, et need tagasi ellu äratada ja unistasin vaid sellest, et nad kunagi üldse pikaks kasvaksid. Aga see juhtus ikkagi, aasta hiljem pärast ranget rutiini järgimist olid mul paksud, ilusad pikad blondid juuksed, mis tänase päevani on terved, tugevad ja jätkuvalt blondid! Ma pole blondist kauaks kunagi loobunud, ainult mõned kuud olin pisut tumedamat tooni, kuid siis olid juba juuksed väga pikaks kasvanud, aga siiani ma näiteks kasutan kuumtöötlust ja värvin oma juukseid. Nii nii paljud teist on küsinud, kuidas ma seda saavutasin ja kuidas ma oma juuksed päästsin, seega nüüd on kõiiik see siin suures postituses kirjas, nii et kui tunned, et juuksed tahaks elu juurde või lausa päästmist nagu minu omad, siis istu mugavalt, haara kohvi ja notebook ning ma räägin KÕIK täpselt ära, kuidas ma sellise tulemuse sain: 

 

 

BEFORE/MIDDLE/AFTER - ONE YEAR (2013-2014)

 I went a little darker towards the end of 2014, but by then I had already grown long thick hair compared to when I started in 2013 (the left photo). So what does my hair look like now?

____________________________________________________________


2014 lõpu poole läksin toonilt pisut tumedamaks, kuid siis olid juuksed juba kõvasti kasvanud võrreldes sellega, kust alustasin 2013 aastal. Millised on aga mu juuksed praeguseks? 

 

NOW
As you can see it's still long and thicker than ever, but I also haven't stopped colouring my hair light blonde too! I still keep all of the hair care tips in my routine, but now a little less once my hair is back to normal growth and health. But I really really hope you guys appreciate this post as I poured so many days into collecting all this and I also decided to add a little fun styling tip at the end of the post as well. So I really hope you guys enjoy this and get a lot of useful info, so here goes:  

______________________________________________________


Nagu näha on nad paksemad kui iial varem, kuid ma pole ka lõpetanud värvimist! Ma siiani jätkan oma rutiini, kuid palju hõredamalt, kuna mu juuksed on nüüd elujõulisemad ja kasvavad normaalselt.  Aga ma tõesti tõesti loodan, et teile on sellest postitusest palju kasu ja hindate seda, kuna ma panin selle alla mitu päeva kogudes oma ideid kokku ja lisaks otsustasin postituse lõppu teha väikese tutorial'i, kuidas ma oma juukseid igapäevaselt korda loon. Loodan, et teile meeldib see postitus ja saate vajalikku infot, nii et hakkame siis pihta: 

 
THE CARE LIST


Protein mask - I've tried a lot of home-made masks, but the avocado-egg-olive oil mask full of protein has proven to be the best nutrition for my hair that makes it sleek, healthy-looking and shiny as well. All you need is an avocado, egg and a spoon full of olive oil (I used to have 2 spoon-fulls when my hair was more used to oil). So what I do is mix half an avocado together with the yellow part of the egg and olive oil into a bowl, cover my hair with the 'paste' and keep the hair wrapped in a towel for 2 hours. The mask is quite a mess and takes shampooing to get out properly so I recommend doing it on the weekends when there's more time, but hey the result is amazing! I usually did the mask in every 3 weeks when I tried to get my hair healthy, but now every 2 months. 

__________________________________________________________


Proteiini mask - Ma olen proovinud paljusid kodukootud maske juustele, kuid avokaado-muna-oliiviõli proteiini mask on olnud seni kõige toitvam mu juustele tehes need siledaks, säravaks ja terve välimusega. Kõik mis selleks vaja on üks avokaado, muna ja lusikatäis oliiviõli (kunagi kasutasin 2 lusikatäit kui juuksed olid rohkem õliga harjunud). Nii siis miksin kaussi pool vaokaadot, munakollase ja oliiviõli ning kannan saadud 'pasta' juustele ning hoian neid rätikus soojas 2 tundi. See mask tekitab paraja segaduse vannitoas ja tahab shampoonitamist, et välja pesta seega soovitan selle jätta nädalavahetuseks kui on rohkem aega, kuid hei, tulemus on imeline! Ma tegin varem seda maski iga 3 nädala tagant, kuid nüüd iga 2 kuu tagant pigem. 

 

Styling – When I tried to get my hair healthy, I couldn’t still ditch the styling products with heat. So what I could do was take time to dry my hair, let it air dry as much as I could, washed hair earlier for this, but if I was in a hurry I used the cool air on my hairdryer and I still do. I’ve always disliked the very hot air coming from dryer anyway. For straightening my hair, I opted for the straightener that has some keratin ions in it. I use THIS Philips straightener that you can for example find from Kaubamaja Kodumaailm in Estonia. Of course straightener can never be damage free, so I tried to straighten my hair only on days where I had a photoshoot, event or just wanted to look a bit more put together for something. However, this straightener has been really good to my hair since I got it and it looks super pretty too which helped me pick it! Use low degrees if possible though. 

But nothing, NOTHING goes without heat protector guys! Really don’t touch your hair with any heat without the heat protector!! The heat protector that I currently use is the Cutrin Muoto Heat Protection that can be found HERE

_____________________________________________________


Kuumtöötlus - Kui ma üritasin oma juukseid terveks saada ei suutnud ma ikkagi loobuda sirgendajatest ja föönidest. Mis ma teha sain oli muidugi lasta juustel ise ära kuivada, aga kui selleks aega polnud, siis ma kasutasin jahedat õhku föönil ja siiani teen sama. Mulle pole kunagi föönist tulev kuum õhk nagunii meeldinud. Juuste sirgendamiseks valisin ma sirgendajat hoolega ning olen jäänud nüüd ioonidega keratiini sirgendaja juurde. Kasutan SEDA Philipsi sirgendajat, mille leiab näiteks Kaubamaja Kodumaailmast Eestis. Muidugi pole sirgendaja mitte kunagi kahju-vaba, seega proovin sirgendada juukseid ainult siis kui mul on mingi photoshoot, üritus või lihtsalt vaja hea älja näha sel päeval. Kuid see sirgendaja on olnud väga toe mu juuste vastu ja see näeb ka nii armas välja, mis aitas ka valikule kaasa! Kindlasti kasuta sirgendajal madalaid kraade. 

Kuid mitte miski, kohe MITTE MISKI kuum ei tohi juukseid puudutada enne kui kuumakaitse peal. Päris ausalt! Kuumakaitse, mida ma hetkel kasutan, on Cutrin Muoto Heat Protection, mille leiab SIIT.  


Washing – A tip I got from one of my favouirte hairdressers was to actually condition before shampooing and then condition again. I used to do that through out my hair fix period and believe that double conditioning also helped me a bit. It only takes extra 2-3 minutes and you can maybe use a hair mask instead of one conditioning part. Also the basics – don’t condition your scalp, don’t shampoo your ends. Make sure to finish washing your hair with some cold water to prevent it from getting greasy sooner, cold water closes hair pores the same way it does with face ones. 

____________________________________________________________


Juustepesu - Ühelt oma lemmikjuuksurilt sain ma kunagi sellise nipi, et tuleks kasutada palsamit enne shampooni ja siis uuesti palsamit. Seda tegn ma kogu oma hooldusrutiini vältel ja ma usun, et see aitas kindlasti kaasa pisut. Võtab ainult 2-3 lisaminutit ja muidugi võib ühe palsamikorra asemel kasutada näiteks juuksemaski. Muidugi ka baasasjad - ära kanna palsamit juurte lähedale ja ära shampoonita juukseotsi. Kindlasti lõpeta pesu külma veega, sest see hoiab ära nende kiiresti rasuseks muutumise ja sulgeb poorid täpselt nagu näoski. 


 

Products – I used hair mask once a week, any I had, no specific recommendations except for the Provost hair mask J’s mom got me from Paris, which is my favourite. Also used the usual like hairsprays, mousse, etc. I also used other hair oils besides Morocconoil occasionally and leave-in conditioners and hair creams…basically anything that gave extra moisture and vitamins to my hair.

___________________________________________________________


Tooted - Kasutasin iga nädal juuksemaski, ükskõik millist, ei ole kindlat soovitust sellesosas kui siis ehk Provost, mille tõi J ema mulle Pariisist ja see sai mu lemmikuks koheselt. Samuti kasutasin tavalisi asju nagu juuksevaht, lakk, jne. Veel kasutasin ka teisi õlisid peale Moroccanoili tihti ja muidugi ka pähejäetavaid palsameid ja kreeme...põhimõtteliselt kõike, mis andis lisaturgutust või vitamiine juustele juurde.
 

 

That one must-have productMoroccanOil hair oil, for blondes the light version. This is the globally known miracle product and it surely never gets old. When I moved to Sweden I wanted to know what makes the Swedish bloggers hair so thick and long and they were all recommending this product on blogs and magazines and I have never gone back. For me it usually lasts for 2 years as I put a small drop of it every time I wash my hair or if the ends feel a lil dry and it gives instant moisture and shine to hair, making ends look fixed. 

______________________________________________________________


See üks toode, mis peab olema - Moroccanoil'i juukseõli, blondidele light versioon. See on globaalselt tuntud imerohi, mis ei aegu vist kunagi. Kui ma kolisin Rootsi, siis ma proovisin leida neid tooteid, mis tegid Rootsi blogijate juuksed nii ilusaks paksuks ja pikaks ja kõik nad soovitasid seda ühte toodet nii ajakirjades kui blogides ning enam sealt ma tagasi ei vaatand. Tavaliselt kestab üks õlipudel mul 2 aastat, kuna ma panen väikese herne suuruse tilga juustesse peale igat pesu ja vahest ka otstesse kuivalt, kui juuksed tahavad lisaniisutust ja sära. Otsad näevad ka koheselt tervemad välja. 

 

Overnighters – Here we come to probably the most essential part that played role in my hair growth – the overnighters as in oils and masks I left over night in my hair. Once or twice a week, the morning before having to wash my hair, I left all kinds of different things in my hair for the night and slept on a soft towel or had a fabric shower cap on, or just a bun if it was less oily (yup sounds super hot I know, but my boyfriend understands that beauty often comes from pretty weird and nasty procedures hahah) So everything I left in hair overnight was: 

 • Larger amount of Moroccanoil or any other hair oil
 • Conditioner – again large amounts
 • Hair mask
 • Olive oil
 • Castor oil
 • Nut oil

Oils weren’t great at first as they needed double shampoo to wash off, but I believe these harder things were the ones to help me grow my hair the most too. Castor oil by the way helps you get beautiful lashes, brows and nails too! It’s an amazing product to have. 

_____________________________________________________________


Öised ravid - Siinkohal räägin teile ilmselt kõige tähtsamast osast minu rutiini juures, mis ilmselt mängis suurimat rolli juuste tervenemisel ja kasvamisel - ööseks juustesse jäetavad õlid. Üks või kaks korda nädalas, päev enne seda kui kavatsesin juukseid pesta, jätsin ma igasugu erinevaid ööseks juustesse ja magasin patja katva pehme rätiku peal või duššimütsiga, või siis lihtsalt krunniga, kui toode polnud eriti määriv või õline (kõlab päriselt ilusti kindlasti, aga mu peika näiteks saab aru, et ilus välimus tuleb tihti koledate protseduuride tagajärjel hahah). Niisiis siin on list asjadest, mis ma ööseks juustesse jätsin:

 • Suurem kogus Moroccanoili või mõnd teist juukseõli
 • Palsam - jällegi suurem kogus
 • Juuksemask
 • Oliiviõli
 • Riitsinuse õli
 • Pähkliõli


Õlid polnud alguses väga toredad, kuna pidin shampoonitama kaks korda, et kõik juustest välja saada, aga ma usun, et just need raskeimad protseduurid olid need, mis aitasid mu juukseid enim. Muide riitsinuse õli on ka hea küünte ja ripsmete kasvuks, seega igati tore asi, mida omada. 

 

Hairdresser’s visits – I know it hurts when hair is already short, but cutting ends is the only way once they are frizzy and dry or even broken. The broken ends just weigh the hair down and keep drying upwards, so eventually you will end up having to cut even more off. Like my hairdresser said, there is nothing in this world, whatever they might tell you, that fixes already broken ends. No product, no treatment, you can only prevent it. Another things is coloring, do it as little as possible. For blondes the outgrowth seems really ugly at approximately 2cm but starts to look okay after it’s already grown out 3cm (depends on the hair below of course), but make sure to dye your hair blonder as little as possible and rather have stripes done than colour the whole head. Of course I also wanted to remain blonde, but when I opted for a natural, a bit darker blonde, I almost became Rapunzel haha! But stay away from supermarket package colours and don’t let your hairdresser’s dye your hair ends!!!

 _________________________________________________________


Juuksuri külastused - Ma tean, et on nii kahju, kui juuksed on juba lühikesed ja peab jälle otsi lõikama minema, kuid see on ainuke viis juukseid aidata kui otsad on säbrulised, kuivad või juba katki. Katkend otsad on lihtsalt lisaraskus juustele, mis kuivab aina ülespoole ja varsti tuleb seljuhul isegi rohkem maha lõigata kui ehk algul. Nagu mu juuksur ütles, siis pole mitte ühtegi toodet maailmas, misiganes nad ka ei räägiks, mis parandaks juba katkiseid juukseotsi. Muidugi saab seda alati ennetada, aga mingit ravi pole. Järgmine teema on kindlasti värvimine, mida tuleb teha nii vähe kui võimalik. Blondide puhul näeb väljakasv päris kole välja kuskil 2cm pealt, kuid hakkab väga okei välja nägema pärast seda (oleneb muidugi, mis värv alt kasvab), kuid kindlasti tuleks blondeerida võimalikult vähe ja kui siis lasta triibutada pigem kui terve pea värvida. Muidugi tahtsin ma hoida oma blondi välimust, kuid läksin mingiaeg natukene naturaalsemat, tumedama blondi teed pidi ja siis olin põhimõtteliselt juba juuksekasvult Rapuntsel haha! KIndlasti tuleb eemale hoida poes müüdavatest pakivärvidest ja kindlasti ei tohi lasta juuksuril värvida oma juukseotsi!!! 

 

Other tips –  

 • I never washed my hair when I didn’t have to or on free days, because the natural oils the hair produces are so good to have when possible and postponing washing days by wearing a ponytail or bun can eventually lead to less washing because  your hair isn’t so used to washing anymore. 
 • Force a spoon full of olive oil in your system everyday, because hair growth also starts from within. Also it’s good to down different vitamins and other oils that are good for the body.
 • Do a little research what kind of foods to eat that encourage hair growth and give vital ingredients for it.
 • Use a TangleTeezer or boar hair brush and definitely don't brush moist hair.


____________________________________________________________


Muud nipid - 

 • Ma ei pesnud kunagi juukseid sel päeval kui mul polnud vaja kuhugi minna või vabadel päevadel, kuna juuste naturaalsed õlid on juustele väga head ja juustepesu edasi lükkamine harjutab juukseid kauem puhtad püsima. Vahest aitan juuste krunnis või patsis kandmine, et ei paistaks juuksed mustad. 
 • Lusikatäis oliiviõli neelata iga hommik on samuti väga hea, kuna hea juustekasv algab seest. Samuti on hea tarbida erinevaid vitamiine ja teisi õlisid, mis kehale head teevad.
 • Tee natuke uurimustööd, mis toitu süüa, et saada aineid, mis juuksekasvuks vajalikud.
 • KAsuta Tangle Teezerit või metsseaharjastega harja ning ära kammi niiskeid juukseid.

 

Time – Fixing hair and waiting for them to grow takes patience and time. Don’t go for extensions because these are gonna break your hair all over again. You can do this! 

_______________________________________________

Aeg - Juuste parandamine ja kasvatamine võtab palju kannatust ja aega. Ära hakka pikendusi paigaldama, kuna need lõhuvad juuksed jälle ära. Saad hakkama küll!  


 

NEXT: SLEEK EVERYDAY LOOK WITH CUTRIN AND PHILIPS

 

Healthy hair means quite flat, good looking hair, but sometime's you just want that extra root boost that enhances your look a bit, but still isn't over done. So the look I like to go for the most daily is the super simple sleek hair with lifted roots and here’s how you do it, starting with simple flat hair:

_________________________________________________


Terved juuksed võivad olla üsna peadligi, ilusad juuksed, kuid vahest tahaks, et juured oleks kohevamad, mis annaks välimusele palju juurde, kuid sellised, mis poleks ka üle võlli. Siin on üks mu lemmik look, mis jätab siidiste juuste mulje ning on kergitatud juurega ning on alustatud lamedate peadligi juustega: On wet hair, I usually spray the Cutrin Root Lifting Spray Mousse, because it lifts my roots pretty well and helps with the bouncier hair look. I also like it because it’s a spray version of a mousse so you can target everything better. Find it HERE. All the Cutrin products and more are available at MG Beauty online shop!

_____________________________________________

Niisketesse juustesse pritsin ma tavaliselt Cutrin'i Root Lifting Spray Mousse'i, kuna see kergitab mu juuri päris hästi ja aitab kaasa kohevamale välimusele. Mulle meeldib just see mousse, kuna see on spreivariant ja nii saan ma hästi kontrollida, kuhu vahtu läheb. Leia see SIIT. Kõik Cutrin'i tooted ja rohkemgi on saadaval MG Beauty netipoes! 

 

 

 

Then I straighten my hair. I use my Philips ProCare Keratin Plus straightener for a great sleek look as it gives out some keratin for my hair and does an amazing job at straightening due to it! I like to very slightly curl the ends of the hair that frame my face on both sides and this straightener is super great at making those super flowy curves into the bangs and not leaving any sharp edges in. I think the curved ends are really beautiful and also help to keep hair off your beautiful face! Find the Philips straightener HERE or from Kaubamaja Kodumaailm (p.s. comes with a cute heat bag and heats up in 30 seconds). And then I brush the hair with a TangleTeezer.

_________________________________________________

Siis ma sirgendan oma juuksed kasutades Philips ProCare Keratin Plus sirgendajat, sest see sirgendaja annab kohese siidise välimuse ja annab juurde ka keratiini plaatide kaudu, mis aitab sirgendamisele veelgi kaasa! Mulle meeldib õrnalt koolutada oma juukseotsi, mis nägu raamivad ja see sirgendaja on selleks super hea, kuna jätab ilusad kurvid näo juurde ega jäta teravaid nurkasid sisse. Minu arust on natuke koolutatud otsad väga ilusad ja aitavad samuti hoida juuksed näost eemal, et näha oleks ikka seda ilusat nägu meil! Leia Philipsi sirgendaja SIIT või Kaubamaja Kodumaailmast (p.s. sirgendaja tuleb armsa kuumakindla kotiga ning soojeneb 30 sekundiga). Siis kammin juuksed TangleTeezeriga läbi. 

 

  

 

Then I tease the hair under the upper layer of my hair and do it all around my head. I use Tangle Teezer’s back combing comb for this. Find it from Kaubamaja Ilumaailm.

_________________________________________________


Siis ma tupeerin juuksed esimese kihi alt ja ümber terve pea. Kasutan selleks Tangle Teezer'i back combing kammi. Leias selle Kaubamaja Ilumaailmast

 

 

  

Then I spray the tangled parts and then comb through my hair very neatly and spray a little hairspray all over the straightened hair. I use the Cutrin Strong Volume hairspray to all my looks, because it’s a super great hairspray that actually holds hair in place and looks good on blondes too! Also I love that it has a volumizing effect that you need for the crown of your head! Find it HERE

_
__________________________________________________


Siis pihustan tupeeritud juurtele lakki ja kammin need õrnalt läbi ja samuti pihustan lakki veidi üle terve pea, et hoida nad sirged. Kasutan selleks Cutrin'i Strong Volume juukselakki, sest see on super hea juukselakk, mis hoiab juuksed ilusti paigal ja sobib ka blondidele juustele. Mulle meeldib, et see annab ka pisut volüümi, mida on kindlasti selle soengu puhul vaja! Leia see SIIT

 


 

 

 Then I usually spray Cutrin’s Humidity Shield spray all over my hair, because you never know when it’s gonna be rainy or moist outside that will frizzle the sleek look and this one is good for keeping the drizz away. Super helpful! Find it HERE.   

____________________________________________________________


Siis ma tavaliselt pihustan juustele Cutrin'i Humidity Shield spreid, kuna iial ei tea millal võib hakata vihma sadama või väljas niiske on, mis ajab sileda välimuse krussi. See toode on väga hea selle ära hoidmiseks ja super vajalik! Leia see SIIT 

 

  

 

Lastly, here’s a tip I learned from the Decoris Showroom hairstylist. When your hair growth remedies are successful, you will probably have tons of ‘baby hair’ frizzing on top of your head which is great but can be annoying if you want your hair to be very sleek. So the trick is to spray little hairspray on top of your roots, aiming from your forehead towards the end of the head, and then you use the hairspray bottle to gently rub the baby hair down and ready! If you pressed a little too hard and lost some bounce then just lift your roots with your hands and they will be back. 

______________________________________________________


Siin on üks nipp, mida tutvustas mulle Decoris Showroom'i juuksestilist. Kui su juuksehooldus abivahendid on edukad, siis on sul ilmselt hulganisti 'beebijuukseid', mis pealael turritavad, mis on küll tore, aga tüütu kui tahad, et juuksed jätaks sileda mulje. Trikk seisneb siis selles, et pihustad natuke juukselakki otsaeest suunaga kukla poole ning hõõrud sama juukselakki pudeliga õrnalt beebijuuksed alla ja valmis! Kui pressid natuke liiga kõvasti ja kaotad kohevust, siis saab juured kergelt kätega uuesti püsti upitada. 

  

 

 

Aaaand I'm ready to go! Looking more lifted, but still simple! Hope you found this huge hair post useful in both hair growth tips wise and styling wise! Make sure to leave my some feedback or any other good tips you might have for hair growth or styling! Also share your story with me or ask anything about your hair! Will be happy to help if I can! x

___________________________________________________________

Jaaaa olengi valmis minema! Näen välja juustest kohevam, aga siiski tagasihoidlik! Loodan, et teie jaoks oli see tohutu juuksepostitus igati hea nõu nii juuste ravimise kui ka soengunippide osas! Kindlasti jätke mulle palju tagasisidet või nippe, mis teil varuks on juuste teemal! Samuti jagage minuga oma lugusid ja küsige misiganes! Aitan rõõmuga kui oskan! xAll Cutrin products are 15% off at MG Beauty webshop with the discount code 'meryl-15' ! Happy shopping and testing! 

____________________________________________________________


Kõik Cutrini tooted on MG Beauty E-poes koodiga 'meryl-15' allahindlusega -15%! Rõõmsat shoppamist ja katsetamist!  
Oh by the way, I'm wearing the cutest organic linen tee from Lindex if you're wondering! It's made of eco-material and it feels super good, especially on a hotter summer! Find that one HERE!

Muide kannan piltidel armsat orgaanilisest materjalist linast T-särki Lindexist! See on 100% sustainable materjalist ning on super mõnus seljas, eriti kuumemal suvepäeval! Leia see SIIT

 

 

 

15 maj 2018 22:32 | BEAUTY |

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading