Meryl Mägi

CAPTURING PRECIOUS MOMENTS
Taking photos with my new Iphone8 and Nööp! 


Faux Fur - Zara       Jeans - NA-KD/ HERE    Knit - Topshop         Boots - Bronx Selectors/ HERE (on sale!) Hey loves! I took a week off from everything stressful and came to visit my babe in Norway for a week! So glad to see him and Norway finally, because I might have travelled to a lot of countries but Norway hasn't still been of them, so happy to get this beautiful country off my list too! Been here for a day, but I've already seen the amazing nature and cute little cities and it's definitely on my mind to move here soon with J, because I also really like his new apartment here as well. Will see! But for now, I have something new to tell you about:

If you've been my follower for some time you probably know I escape Tallinn any day I can and usually love to spend time with my family and dogs every weekend at my hometown. Can't blame me for being so homesick as I lived abroad for over 4 years and don't like tha pace of life in Tallinn that much. Because of that I appreciate this time more and really love to take precious photos for memories. The fact that phones have evolved so much in camera sense allows me to take such good quality photos with any step I take. Also makes blogging so much easier if you don't happen to have your camera around, right? To make my experience better I'm so glad I teamed up with this new brand in Estonia - Mobipunkt. Finally I can buy an iPhone in peace, especially one with glass cover because first I've found the phone cases from Ideal of Sweden that protect it whenever I come out my car and smash it on the ground again from my lap and if something would happen, then Mobipunkt is so great to have in Estonia. Most common repairs take up to 2 hours only and I've heard that changing the screen is super quick and cheap there (will check that for you!). And if you wanna change that 6 into 8 then bringing your old iPhone to them will make the new one cheaper for you. All the repairs and new phones have 12 month quarantee too. I think companies like this make iPhone usage so much better because there's less to worry about and good people to help out when something happens. 

Now back to today, we're gonna have a quiet night in because tomorrow J has his first game of the season against Rosenborg (norwegian champions for like um...10 years?) and it's one of the most important games of the year immediately. WIll talk to you real soon! Have a great weekend! x 

__________________________________________________________________________________


Hei armsad! Võtsin nädala kõigest stressirohkest vabaks ja sõitsin Norra külla oma J'le nädalaks! Nii tore on teda üle mitme nädala jälle näha ja samuti ka Norrat, sest kuigi ma olen reisinud juba päris paljudesse riikidesse, siis Norra pole siiani olnud üks neist ja seega saan kauni riigi listist maha kritseldada! Olen olnud siin vaid päeva, kuid juba näinud siinset imeilusat loodust ja väikeseid armsaid linnakesi. Kindlasti mõlgub mõttes siia J juurde kolimine, kuna tema uus korter siin on ka väga hea, aga eks näis! Praegu on mul aga millestki teile jutustada pisut:

Kui olete mind jälginud siin juba mõnda aega, siis ilmselt teate, et ma põgenen Tallinnast ära igal võimalusel ja enamasti selleks, et veeta aega kodulinnas pere ja koertega. Ei saa mind ka selles osas väga viltu vaadata, kuna elasin üle 4 aasta välismaal ja väga Tallinna eluolu ei naudi ka. Sellepärast ehk oskangi rohkem väärtustada seda aega ja mulle meeldib väga teha igasuguseid pilte iga päev mälestuseks. See, et telefonid on sellise tohutu arengu teinud on nii tore, kuna saan igal sammul teha kvaliteetseid pilte. Ühtlasi teeb see ka blogimise nii palju lihtsamaks, olete nõus? Tänu uuele Eesti brändile, millega koos töötan - Mobipunkt - on mu kogemus Iphone'iga isegi veel parem. Lõpuks saab uue Iphone'i südamerahuga osta, just selle klaaskattega, kuna esiteks olen leidnud telefonikatted Ideal of Sweden'ilt, mis kaitsevad igat mu autost välja astumist telefon süles ja isegi kui peaks juhtuma, et üks päev enam ei kaitse see kate mu telefoni, siis on nii hea, et Eestis on olemas Mobipunkt. Enamik tavaparandused võtavad aega kuni 2 tundi ja ma olen juba kuulnud, et ekraanivahetus on ka väga kiire ja odav (uurin selle teile järgi peagi!). Ja kui tahad seda 6te vahetada 8ks näiteks, siis vana Iphone Mobipunkti viies saab uue odavamalt. Kõik parandused ja uued telefonis tulevad koos 12 kuuse garantiiga. Ma arvan, et firmad nagu see teevad telefoniaksutuse palju paremaks, sest vähem on muretseda ja on olemas toredad inimesed, kes aitavad mure korral. 


Tulles tagasi tänase juurde, siis meil on täna väga vaikne õhtu kodus, kuna J'l on homme hooaja esimene mäng Rosenborgi vastu (mis on vist Norra meister...viimased 10 aastat olnud?) ja see on kohe üks aasta tähtsamaid mänge. Räägime siin peagi! Ägedat nädalavahetust! x 


10 mars 2018 19:17 | OTHER |

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading