Meryl Mägi

RIGA FASHION WEEK OUTFIT NO. 1
Jacket & Set - River Island/ HERE & HERE & HERE         Boots - MisspapHey babes, happy Easter holidays! Hope you get to spend some quality time doing everything you haven't had time for or just resting! I'm definitely doing everything I have been lagging with because of work or tight schedule and I'm happy to spend the weekend blogging! Last weekend me and the girls went to Riga Fashion week with SIXT car rent (thanks so much SIXT, the BMW's were awesome and super comfortable to go to Riga with!). We stayed at the Grand Poet hotel in Riga, which was an AMAZING hotel with the interior of dreams and it made our stay so much easier, because we needed a bunch of photos as a group of blogger girls haha and it was freezing outside. I visited Riga Fashion week for the first time and was really impressed how professional it was and had some pretty awesome designers like Diana Arno and Nolo that we saw. We only saw shows from two days unfortunately. Was very sad to miss out on Tallinn Fashion Week, because suddenly they were held at the exact same time...oh well, see you in Autumn TFW! 

So more of the outfit..during first day I took out my favourite set from River Island that you've actually seen here before, but I teamed it up with some nude heeled boots and the RI Studio leather jacket. This jacket is the best leather jacket I own and I own a lot of them. It has a lot of lot of lot of silver details that make it look very edgy and I love that it is so thick and has this more of a boyfriend cut to it that makes it look good with anything. Will definitely feature this one on my blog A LOT from now on! We had such little time to get ready as the traffic made us late to some shows already and we just had to do the "we made it" hotel room party with Veuve Clicquot of course hahah! It was so fun with the girls, so happy we took this time to have a girls weekend trip!

Thank you girls! x 

_________________________________________________________________


Heiii, rõõmsaid lihavõtteid! Loodan, et leiate aega nüüd kõigeks, mis tegemist ootand või lihtsalt puhkamiseks! Ma kindlasti võtan ette kõik, millega olen ajahätta jäänud tiheda tööaja tõttu ja veedan rõõmsalt nädalavahetuse blogides! Eelmine nädalavahetus käisime tüdrukutega Riia Fashion Week'il koos SIXT rendiautodega (suur aitäh SIXT, BMW'd olid super lahedad ja mugavad Riiga sõiduks!). Peatusime Grand Poet hotellis Riias, mis oli IMEKAUNIS hotell unistuste interjööriga, mis tegi meie olemise poole lihtsamaks, kuna väljas pildistamiseks oli liiga külm, kuid pildistamist oli palju nagu suurel grupil blogitüdrukutel ikka. Minu jaoks oli see esimene Riia Fashion Week'i külastus ja ma olin meeldivalt üllatunud kui professionaalne see oli ning nägime ka ägedaid show'sid nagu Diana Arno, Nolo jms. Kahjuks nägime vaid kahe viimase päeva show'sid. Kahju oli ka jääda ilma Tallinn Fashion Week'i melust, sest miskipärast toimusid üritused ühel ajal see aasta, aga mis seal ikka... näeme sügisel TFW!

Nüüd outfitist rääkides, siis ma viisin esimesel RFW päeval show'dele oma juba-nähtud-blogis-kuid-lemmiku komplekti River Island'ilt ning panin selle seekord kokku beezide kontsasaabaste ning RI Studio nahktagiga. See tagi on parim nahktagi, mis mul kapis on ja mul on neid kapis mitu. Sellel on palju palju palju hõbedetaile, mis annavad sellele väga edgy välimuse ja mulle meeldib, et see on selline tugev ja just rohkem eemale hoidva boyfriend lõikega, mida on palju lihtsam enamike outfit'ide juurde sobitada. Kindlasti näeb seda nüüdsest VÄGAGI PALJU mu blogis! Meil oli nii vähe aega too õhtu, et end valmis show'deks sättida, kuna liiklus oli täiesti umbes ja me pidime ju enne selle "jõudsime kohale" tähistuse Veuve Clicquoti abil ka ära tegema tüdrukutega hahah! Meil oli väga vahva kõik koos, et tõesti on hea mee, et selle weekend getaway ikkagi ette võtsime! 

Aitäh tüdrukud! x 
Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading