Meryl Mägi

Category: FASHION

COZY & CHIC
Blouse & Trousers - Dry Lake     Bag - Moschino       Sneakers - Tommy Hifliger/ Denim DreamIt's been an amazing time lately. In Sweden I went out with friends, visited my favourites Lund, Malmö and Copenhagen, and met with my favourite people (minus Laura, which I'm really sorry about). Also defended my thesis successfully and now it's just grade waiting, but university is done for good. I kind of got jealous back in Lund when I saw new students start with their studies, but that's me again in 2018, so it's okay. I'm gonna need a gap year to re-think my decisions and what I really want to study and it will be good for me I know that. Right away when I came back to Estonia, I had tons of events, store openings, national team games to watch (J finally got to play and gave an assist to a winning goal!!!), a Marmin Management brunch and yesterday the very first fashion show of the season when Kaubamaja introduced its seaons favourites. Also been hopping from showroom to showroom getting familiar with everything AW2017 and well it's been so busy with blog it has been hard to actually blog haha! But here we go again and here's a look that's not really "me" in that sense that it involves very baggy patterned clothing, but there's something about this Dry Lake set that really gets me. Not to mention that it is a really really comfortable outfit to wear, the colour scheme is really beautiful and it's a really chic one if worn with a handbag and sneakers. Love to take it out to town and shopping when it's sunny and I bet it looks as cool with a matched jacket too, since we don't have that much pretty weather left anymore right.. 

It's gonna be a busy September when it comes to everything life and especially the blog as it is the start of the new season. I also know many of you are waiting fro my seasonal "what's gonna be IN" post and it's coming in near days! There's a so much to do and so much to tell that I better get to work to forward everything to you. I've seen how you guys come to my blog for news every single day and I appreciate it so much, you have no idea. The fact that I have been posting a bit less than usually, but you still keep coming back is so amazing and the exact reason why I still do this after 3 years. Thank you so much for all kind words and all the clicks, I promise autumn is gonna be full of new outfits, giveaways and lots of news! x

___________________________________________________

Väga põnev on olnud hiljuti. Rootsis sain külastada oma lemmiklinnas Lundi, Malmöt ja Kopenhaagenit, käisin väljas sõpradega ja nägin kõiki oma lemmikuid taas (välja arvatud Laura, millest on nii kahju). Kaitsesin edukalt ära ka oma bakatöö ning nüüd on vaid jäänud oodata bakatöö hinnet, aga ülikooliga on siis selleks korraks kõik. Tegi pisut kadedaks kui nägin Lundis uusi õpilasi alustamas ülikooli, aga see olen mina jälle aastal 2018, seega kõik peaks hästi olema. Mul on tõesti vaja ühte vaba aastat, et järele mõelda, mida ma täpselt õppida tahan, ja et teha mõned olulised otsused, ning ma usun, et see on mulle kõige kasulikum variant hetkel. Kohe kui Eestisse tagasi tulin ootas mind hunnik üritusi, poeavamisi, mõned Eesti koondise mängud (ka J sai lõpuks jälle mängida ning andis võiduväravale ka söödu!!!), samuti marmin management brunch, ning eile toimus ka selle hooaja esimene moeshow kui Kaubamaja näitas oma hooajalisi lemmikuid. Olen hüpanud ka showroom'ist showroom'i, et vaadata üle kõik AW2017, seega olen blogiga olnud nii hõivatud, et pole isegi olnud palju aega, et blogida haha! Kuid järkame sealt kus asi pooleli jäi ning siin ongi üks look, mis pole sellesmõttes päris "mina ise", kuna hõlmab üsna lohvakaid mustrilisi riideid, kuid miski selle Dry Lake'i komplekti juures meeldib mulle nii väga. Vähe sellest, et see on ülimugav outfit mida kanda, ka värvikombinatsioon on nii ilus ja kandes koos käekoti ja tossudega saab selle väga šikiks muuta. Enim meeldib mulle nii näiteks linna või shoppama minna päikeselisema ilmaga, kuid usun, et see komplekt on väga äge ka sobiva tagiga selle juures, kuna ilusaid päikeselisi ilmasid pole ju meil päris mõnda aega juba olnud.. 

September tuleb väga töökas just eluliselt ja eriti veel blogiga seoses, kuna uus hooaeg on ju algamas. Tean ka seda, et paljud teist juba ammu ootavad "mida kanda sügisel" postitust ja saan öelda nüüd, et see on lähipäevil siia ka tulemas! Nii palju on öelda ja teha, et ma pean hakkama igapäevaselt blogiga tööle, et teieni kõik tuua. Olen jälginud kuidas te ikka ja ikka igapäevaselt mu blogisse kiikate, et leida midagi uut ja te ei kujuta ette kui hea meel mul seda näha on ja kui tänulik ma olen selle eest! See, t olen postitanud vähem kui tavaliselt, aga te ikkagi tulete siia vaatama on imeline ja just see põhjus, miks ma ikka veel jätkan pärast 3 aastat. Suur tänu kõikide heade sõnade ja klikkide eest ning ma luban, et sügis tuleb täis uusi põnevaid outfit'e, giveaway'sid ja igasugu uudiseid! x 

1994


Sweater - Rock on Ruby/ HERE      Pants - Topshop        Sneakers - Converse/ Sportland        Sunglasses - Ray Ban 

Photos by Kristiin Elmat.Back in Estonia! It was a busy week in Sweden since I had so many things I wanted to do before I left, but I will focus on that in another post coming up soon! First I really wanted the post this Converse gallery here that Kristiin helped me out with. I had never taken photos with her before and I am really amazed how cool our result was. It's so different from my usual posts, so I hope you like it! Kristiin is such a talented girl and that's why I uploaded so many photos this time!

I'm wearing my current favourite pair of Converse, the bright red low ones, which I love to match with basic colours like black and white and beige to add some colour pop to the outfit. They're really an eye-catching pair that go well with so many different styles and since red is one of the hottest colours this Fall, then they are a must-have in the everyday shoedrobe. So the rest of my outfit consists of a pair of gingham pants and a oversized super cozy sweater from Rock on Ruby. I've told you guys about Rock on Ruby before, but they're a little webshop that produces high quality cotton basic pieces and they let you choose the prints on them. So I stumbled across this sweater design where you can have your birthyear printed in bright red and since I'm a red details fangirl then I was sold completely haha! Really love to wear this one on cold evenings and I think it's a perfect match with the red Converse. 

Yesterday I also hopped by the Blush studio in Tallinn, created by Gerda Kurm, to get my brows done over ages. The result can be seen on the photos above. My brows are so symmetrical and sharp that I feel like it's a whole new me now hahah! She's amazing at her work and such a sweet girl. So I'm gonna give a HUGE recommendation to everyone wanting to get their brows fixed to contact her and book a time. Definitely gonna love the result later! 

Now I'm off to meet Anelle in town and have some more computer work to be done later, so I'll talk to you real soon! x 

___________________________________________________

Tagasi Eestis! Nädal Rootsis oli nii sisukas, kuna tahtsin nii palju enne lahkumist ära teha, kuid keskendun sellele järgnevas postituses rohkem! Kõigepealt tahtsin postitada siia ühe pika Converse'i galerii, millega Kristiin mind aitas. Ma polnud temaga varem pildistamas käinud, seega olen täiesti amazed kui hea tulemusega me hakkama saime. See on muidugi erinev minu tavapostitustest, seega loodan, et meeldib ka väike erinevus vahest! Kristiin on väga andekas neiu ja just seepärast otsustasin ka nii palju pilte seekord siia üles panna! 

Kannan oma praeguseid lemmikuid, erkpunaseid Converse, mida mulle meeldib sobitada lihtsate värvidega nagu must, valge ja beez, et lisada pisut erksat värvi outfit'i juurde. Need on üks väga väga silmapaistev paar, mis sobivad hästi paljude erinevate stiilidega ja kuna punane on selle sügise üks võtmevärve, siis on need üsnagi must-have igapäevases jalanõugarderoobis. Ülejäänud outfit koosneb gingham mustriga teksadest ning oversized mega mugavast Rock on Ruby dressikast. Olen teile siin juba varem Rock on Ruby'st rääkinud, aga tegemist on väikese netipoega, mis toodab ülikvaliteetseid puuvillast basic esemeid, millele saab ise midagi peale trükkida lasta. Sattusin seal lehel dressika peale, millele sai trükkida oma sünniaasta erkpunaselt ja kuna ma olen täielik erkpunaste detailide fan girl, siis olingi kohe müüdud haha! Hästi mõnus asi, mida kanda jahedatel õhtutel ja sobib minu arust super hästi just nende Converse'dega.

Eile hüppasin läbi ka Blush stuudiost Tallinnas, mille omanik on armas Gerda Kurm, ning lasin omal kulmud üle pika aja korda teha. Tulemust näeb ka ülal olevatel piltidel. Mu kulmud on nii sümmetrilised ja teravad, et ma tunnen nagu mul oleks täiesti uus nägu haha! Gerda teeb super hästi oma tööd ja on ise ka väga armas selle kõige juures. Annan teile SUURE SUURE soovituse broneerida ta juurde aeg, kui tahate kulmud ikka väga korralikult korda saada. Kindlasti olete tulemusega rahul! 

Suundun nüüd linna, et Anellega kokku saada ja pärast seda on arvutis veel palju tööd, seega räägime juba üsna pea! x 


VEUVE CLICQUOT SOCIALSet - Windsor Store/ HERE & HERE


The other weekend we had a little Veuve Clicquot champagne party at Manna la Roosa, where I couldn't stay long but had the change to celebrate with a little bubbly at least with my girls Marii and Kristjaana. Had already forgotten how delightful Veuve is, especially in a special Veuve cup (the one on photos) where the bubbles can't escape that well. Heard everyone got home by morning haha, hope I will get to join until the end of the party next time too! 

At the party I was wearing the bright redish orange-ish matching set with wide leg pants and a crop top with a large bow tie in the back. Guys you have no idea how pretty this set is in real life...it's one of the most eye-catching amazing things I've worn this year for sure. The pants are so flattering, making me feel like a skyscraper and the top is so cute to wear with blue jeans too. Paired the set with extra high Tommy Hilfiger wedges to make the set even better looking. Got a lot of compliments that night, so I will definitely wear that one to several more occasions to come! 

I'm in Sweden now, but since my schedule is sooo tight because of school stuff and meeting everyone so I'm gonna talk about this in the next post what exactly is going on. Now I'm about to watch a football game, and then my girls Migle and Elise will come over to Rebecca's and we will have a girls night out on the balcony and then Copenhagen for me tomorrow! Have a great weekend! x

_________________________________________________________

Eelneval nädalavehtusel ühinesme Veuve Clicqout peoga Manna la Roosas, kuhu ma küll kauaks jääda ei saanud, aga sain siiski pisut tähistada mullikeste ja oma ilusate sõbrannade Marii ja Kristjaanaga. Olin juba jõudnud unustada kui meeldivalt maitsev Veuve on, eriti kui see on nendes piltidel olevates spetsiaalsetes Veuve klaasides, mis ei lase mullidel eriti välja minna. Kuulsin, et kõik teised jõudsid koju alles hommikutundidel haha, nii et loodetavasti saan juba kauem ühineda järgmisel peol! 

Kandsin peol erksat punakas-oranzikat komplekti laiade pükste ning crop top'iga, millel suur lips selja taga. Kuulge ausalt, teil pole vast aimugi kui ilus see komplekt veel päris elus välja näeb...ilmselt on see üks pilkupüüdvamaid ja ägedamaid asju mis ma sel aastal kandnud. Püksid loovad nii ilusa silueti, et ma tundun nagu pilvelõhkuja neis ja see top on nii armas ning samuti kantav ka tavaliste siniste teksadega näiteks. Komplekti juurde lisasin ka ülikõrged Tommy Hilfigeri täistallaga kingad, mis tõid kompkekti veel rohkemgi välja. Sain sel õhtul nii palju komplimente, et kannan kindlasti seda veel väga mitmetel sündmustel. 

Olen nüüd hetkel Rootsis, kuid kuna mu päevaplaanid on iga päev nii nii tihedad tänu koolitööle ja kõikide nägemisele, siis ma räägin järgmises postituses vähe rohkem, mis siin toimub. Hakkan kohe igatahes jalgpalli vaatama ja pärast seda tulevad mu tüdrukud Migle ja Elise siia Rebecca juurde ja teeme ühe tüdrukuteõhtu väljas rõdul täna. Homme ootab mind aga Kopenhaagen! Vahvat nädalavahetust! x 

ROLLERCOASTER
Playsuit - Misspap/ HERE        Heels - Quiz Clothing/ HERE (on sale!) 


Hey babes! It's been a super busy weekend, since I've had tons of things to take care of before my week back in Sweden. Honestly I couldn't be happier to have this week in my favourite country just right now, because I really really need this. I'm going to have my Bachelor's thesis defence and I'm also planning to see all my friends, spend time with roomie Rebecca and maybe hop by Copenhagen as well. Gonna be fun, since when I return, I'm gonna be too busy to have a life again. Also the end of August will be the time when so many things will clear up for me, it's exciting but scary at the same time. 

I suddenly remembered this morning that I hadn't posted these photos from the local theme park yet haha! It was quite a fun shoot eventhough the weather was as down as it could be. I'm wearing a Misspap jumpsuit with petals on it that make it look like a mini dress from far away and the cutest furry heels from Quiz. Perfect outfit for a night out or dinner when it's still warm outside! You can also get 10% off everything Misspap when you enter MERYL10 as a discount code at checkout! x

_____________________________________________________

Hellloo! Nädalavahetus on olnud super busy, kuna palju asju on vaja enne korda saada, kui nädalaks tagasi Rootsi lähen. Ausalt mul ei saakski rohkem hea meel olla, et just praegu saan oma lemmikriiki tagasi minna selleks nädalaks, sest praegu on seda kohe eriti eriti vaja. Kaitsen oma bakatöö seal, proovin saada kõikdie sõpradega kokku, veeta Rebeccaga toredat aega ja ehk isegi põikan Kopenhaagenist läbi üks päev. Saab lõbus olema, kuna tagasi tulles ootab ees jälle miljon asja, mis tahavad tegemist nii et elu enam ei ole. Lisaks sellele on augustilõpp see aeg, kus selguvad mu jaoks nii paljud asjad, mis on hirmutav kuid põnev samal ajal. 

Mul tuli täna hommikul järsku meelde, et olin unustanud postitada need pildid Kadrioru pargist haha! See oli päris vahva pildistamine, kuid ilm oli nii halb kui olla saab. Kannan Misspapi'i playsuit'i, mis nende ees olevate lapade tõttu tundub kaugelt nagu minikleit, ja selle juures on mul kõige armsamad karvased kingad Quiz'ilt. Ideaalne look peoks või õhtusöögiks kuniks soojasid ilmasid veel jagub! Minu sooduskoodiga MERYL10 saab 10% alla kõigest Misspap'i lehel, kui see kassas sisestada! x


CONFIDENCE
Blazer - Zara       T-Shirt - Rock on Ruby (custom designed)/ HERE      Shorts - Levi's      Sneakers - Converse/ Sportland        Bracelet - Jacob Collinn/ HERE 


Helllloooo you alll! So the deal is that I just sent in my Bachelor's Thesis yesterday and this is my explanation for being missing for these 3-4 days, but now it's finally done and I'm off for a defence in Sweden on 22nd, but leaving for Tallinn already tomorrow for some events. My friends already know why I decided to pick the second date out of the two we get to choose from. I was done already in May and needed a few days of work, but as my readers know, about 4 bad things happened to me at once and so couldn't work on the thesis anymore at all and was kind of forced to send it in in August. But now it's done and I can finally have a peace of mind with this. But let's talk less school and more fashion huh? 

I'm wearing my newest and oh so favourite pair of Converse with golden details. These are the perfect shoes that can change any outfit into something special and we all know that Converse is just the ultimate comfy basic. Gonna be a must-have in my suitcase when going to Sweden. I also had the awesome change to collaborate with an amazing brand Rock on Ruby, which is created by cool girls who had this idea that basics should be of high quality cotton and everyone should be able to pick between a super wide selection of designs or even create their own. I picked out two things - a basic white Tee and a sweater and here I'm wearing the Tee. I found a lot of fun designs and texts from their website, but finally decided to add this little word on the shirt that means a lot to me - Confidence. Confidence is something I haven't always had for several reasons, but it started to build up at some point thanks to my parents and friends, but mostly because I met J who I still thank for building it up. Now I see that confidence is a very important quality to have in every aspect - with looks and behaviour and being yourself, your best self. You have to stand up for yourself, you have to walk into a room full of strangers with your chin high up, you have to talk loud and clear and let no one tell you anything bad, because you are confident and you know your worth. Sometimes I get moments where I don't feel confident of course, but then I have this trick where I just tell myself in my mind "Meryl, everyone here in front of you probably feels the same way or have felt this way, so push it down and do it". It takes some practice, but it's so well worth it when you need to present things, find a job or deal with people in life. 

Do you! x 

______________________________________________________________


Tereee tereee kõigile! Asi on selles, et saatsin nüüd eile oma bakatöö viimaks ära ja see ongi minu seletus, miks ma mitu päeva kadunud olen olnud, aga nüüd on see tehtud ja järele jääb vaid kaitsmine Rootsis, kuhu ssundun 22. augustil, kuid homme juba lähen Tallinna, et mitmest üritusest osa võtta. Mu sõbrad teavad, miks ma valisin kahest valikust viimase saatmskuupäeva. Mul oli tegelikult töö valmis juba mais, kuid tahtis veel mõnda päeva kirjutamist, aga siis umbes 4 halba asja juhtus minuga korraga ja enam ei jäänud mul hetkegi aega kirjutamiseks ja olin sunnitud saatma töö ära augustis. Nüüd on see aga tehtud ja saan lõpuks rahulikult hingata. Aga räägime vähem koolist ja rohkem riietest, eksole? 

Kannan siin oma uusi ja oi kui lemmikuid Converse'i ketse kuldsete detailidega. Need on just need ideaalsed ketsid, mis suudavad iga outfit'i eriliseks muuta ja me muidugi teame kõik, et Converse on see ultimate ülimugav basic. Must-have, mis peab mu Rootsi mineku kohvris olema. Samuti oli mul võimalus teha koostööd sellise põneva brändiga nagu Rock on Ruby, mille taga seisavad 3 tüdrukut, kellel tuli idee, et basic asjad peaksid olema kvaliteetsest puuvillast ning valik erinevate disainide vahel peaks olema lai ja igal ühel peaks olema võimalik disainida ka oma enda basic asjad. Minu valikuks osutusid kaks asja - tavaline valge T-särk ja pusa ning siin kannan ma siis seda särki. Leidsin nende netilehelt palju ägedaid disaine, aga lõpuks otsustasin disainida särgi ikkagi ise ja lasta trükkida sellele väikselt sõna, mis mu jaoks tähendab palju - Confidence (enesekindlus). Eneskindlus on miski, mida mul pole erinevatel põhjustel alati olnud, kuid see hakkas kasvama mingis punktis tänu vanematele ja sõpradele, kuid enim tänu J'le, kes selle ikka tõeliselt tugevaks ehitas. Näen nüüd, et enesekindlus on miski, mis on ülimalt oluline elus ja seda igas aspektis - välimuse, käitumise ning iseendaks jäämise juures. Enda eest tuleb seista, ruumi täis võõraid inimesi tuleb kõndida pea püsti, rääkima peab valjult ja selgelt ja mitte kellelgi ei tohi lasta endale halvasti öelda, sest peab olema enesekindel ja teadma oma väärtust. Muidugi on mul hetki, kus ma ei tunne end üldse enesekindlalt, aga siis on mul varuks selline trikk, kus ma oma enda peas korrutan endale "Meryl, kõik nemad sinu ees tunnevad end samamoodi või on tundnud, suru see tunne alla ja lihtsalt tee see ära". Võtab väheke harjutamist, aga see on väärt seda eriti kui on vaja esineda millegagi, tööd otsida või tegeleda erinevate inimestega elus. 

Do you! x 


PATTERNS & FRINGES
Blouse - Dry Lake      Shorts - Misspap/ HERE       Boots - Misspap/ HERE      Hat - GinatricotI feel like summer's the only time I can make my blog look more artsy in photographic sense and so I can have less focus on scenic stuff during autumn, winter and spring and that's why I've been posting my outfits in a different way.

We love to take our doggies out on a field where they can run more freely and chase the ball and one evening I decided to take my camera with because I saw it was gonna be a golden sunset once again. I'm wearing the patterned blue Dry Lake blouse that is actually a buttoned shirt but I opened it up and tied it together for this open crop top look. I think it looks super cool with these extremely fringed Misspap shorts and open toe boots. Simple but super effective!

Yesterday me and J came to our home town and we spent the day on the fast boat with daddy and my three doggies. Had the most amazing 30 degree weather and I finally was able to take my very first swim this summer...I know. I'm not a fan of cold water so it took a long time haha! Today J left and I stayed here for super hard work until Wednesday noon without leaving my laptop and I'm off to do that again after another cup of coffee.

Have a relaxing sunday! x

________________________________________________


Suvi on ainuke aeg, kus saan keskenduda piltide juures ka rohkem kunstilisele, fotograafiliselt ilusamale poolele, et siis jälle sügisel, kevadel ja talvel hoida rohkem fookust riietel kui ilusal taustal ja see ongi põhjus, miks mu outfit'i pildid on olnud nii teistsugused viimasel ajal.

Meile meeldib oma koeri viia linnast välja põllule, kus nad saavad vabalt joosta ja palli taga ajada ning ühel õhtul mõtlesingi, et võtan ka kaamera kaasa, kuna oli näha, et tuleb jälle üks kuldne päikeseloojang. Kannan mustrilist sinist Dry Lake pluusi, mis on tegelikult nööbitav pluus, aga ma avasin selle täielikult ja sidusin alt kinni, et tekiks selline lahe avatud crop top. Arvan, et see näeb super äge välja koos nende üsna ekstreemsete Misspap'i narmastega lühkaritega jaa vatud ninaga saabastega. Lihtne aga nii effektiivne! 

Eile tulime J'ga kodulinna ja veetsime päeva kaatril koos mu isa ja kõigi koertega. Eile oli vapustav ilm 30 kraadiga, seega sain tehtud ka oma selle suve esimese ujumise...tean tean, aga ma väga külma vee fänn pole nii et läks väheke aega sellega haha! Täna J läks ära ja mina jään siia, et teha ainult tööd ja tööd kuni kolmapäevani välja ega lahku korraks ka oma läpaka tagant. Asungi uuesti asju tegema pärast järjekordset kohvitassi. 

Ilusat pühapäeva! x 

DOTS FROM WINDSOR
Dress - Windstor Store/ HERE       Belt - Gucci        Shoes - Din Sko        Sunglasses - Ray Ban       Bag - River IslandI had no idea I loved polka dots until the moment I put on this Windsor Store dress. Just thought I would give that cute polka dot dress trend a try, but now I'm in awe and will probably wear this dress too many times from now on. It looks sooo good with a Gucci belt and without it and is matchable with everything from sneakers to loafers and from boots to sandals. Definitely a dress style to try out! 

You might notice that I have quite a pretty tan on these photos. It's actually now over a week later from since I visited the Arabellah spray tan salon in Tartu and I'm actually really amazed how well this spray tan is still on me and how dark the legs look! A week ago I had a really dark, super glowy tan and well honestly I've never had such great tan ever in my life haha. The Arabellah salon uses Vani-t products and also sells everything you need for the perfect care of your spray on-spot. If you need a high quality and perfectly professional tan for an upcoming event then you can find the salon by searching 'Arabellah' on Instagram and Facebook! 

Enjoy the beautiful day! x

______________________________________________________


Mul polnud aimugi, et mulle täpid meeldida võivad, kuni ma panin selle Windsor Store kleidi selga. Mõtlesin, et katsetaks lihtsalt seda armsa täpikleidi trendi, aga vot nüüd olen lummatud ja ilmselt kannan seda kleiti teistest kõige rohkem suve lõpuni. Näeb nii nii hea välja Gucci vööga kuid ka ilmse selleta ja sobib kokku kõigega ketsidest madalate kingadeni ja saabastest sandaalideni. KIndlasti üks kleidistiil, mida tasub järele proovida!

Võib-olla märkate, et mul on piltidel üpris ilus päevitus. Tegelikult on sellest möödas juba üle nädala kui käisin Arabellah spreipäevituse salongis Tartus ja ma tõsiselt imestan, et see on ikka nii tugevalt mul peal ja kui tumedad mu jalad ikka veel on! Nädal tagasi oli pöäevitus muidugi väga tume ja super glowy, ausalt pole mul elus veel nii tumedat päevitust olnud haha. Arabellah salongis kasutatakse Vani-t tooteid ja kohapeal on samuti müügil kõik, mis ilusaks spreipäevituse püsimiseks vaja läheks. Kui on mõneks ürituseks vaja kõrgkvaliteetset ja täiesti professionaalset spreipäevitust, siis leiab infot salongi kohta otsides Facebook'is või instagram'is 'Arabellah'.

Nautige imeilusat päeva! x 

BLUE LACE DRESS OF DREAMS
Dress - Minusey/ HERE       Sunglasses - Ray Ban        Sandals - ZaraPictures just cannot do justice to that blue lace dress! I have two dresses in my closet that just scream AMAZING and this is one of them. It's a dress from Minusey that I ordered for the Puerto Rico trip last year, but I never had time to take proper photos of it there plus it was way too hot there to wear thi heavy dress anyway. Took the dress to my trip to Saaremaa recently and got some shots of it finally, but this is definitely not the last you've seen of that one. Never goes out of style and has POCKETS!! Need I say more? 

I just got back from Tallinn Old Town where me and J had a little evening stroll in the sun and also made a video to wish my dad happy birthday haha. I'm gonna relax a bit and then will do some work until I pass out yay! Have a great evening y'all! x

_______________________________________________

Pildid ei suuda püüda seda kui ilus see pitskleit on! Mul on kapis kaks kleiti, mis karjuvad ilust ja see on üks neist. Tellisin selle Minusey kleidi eelmise aasta Puerto Rico reisi jaoks, aga ei saanud korralikke pilte sellest ja tegelikult oli seal ka liiga palav, et seda väga rasket kleiti kanda. Viisin kleidi siis hiljuti endaga Saaremaale, kus sain sellest viimaks ka mõningad pildid, kuid kindlasti ei jää need viimaseks, mis sellest siin näeb. Selline kleit ei lähe iial moest välja ja sellel on TASKUD!!! Kas peakski rohkem veel midagi mainima? 

Jõudsin just tagasi Vanalinnast, kus tegime J'ga jalutuskäigu ilusas päikesepaistelises õhtus ja tegime ka mu isale sünnipäevaks video haha. Puhkan nüüd pisut ja siis töötan nii kaua kuni ära vajun yay! Ilusat õhtut kõigile! x

DENIM
Shoes - Misspap/ HERE       Skirt - Misspap - sold out        Top - H&M 


Ugh, so tired today! Me and Lisbeth decided spontaneously to go to the Weekend Festival at Pärnu yetserday and although the weather was just exhausting, we had a lot of fun and got home around 2am. We had some friends waiting for us there already, so it was hard to decide not to go. Today we're going back to Pärnu but to watch football instead. I've gone to Weekend Festival every uear for mutiple days so I thought one for this year is just perfectly enough haha. Yestherday I also met up with Marii with whom we took these outfit shots a few weeks back and that was a day everything completely went wrong - Marii had a schedule crisis, which evoleved into several other criseses and well I happened to have a massive fever, so I might look a bit worn out, but I tried my best to capture the look nevertheless. I'm wearing denim stuff from Misspap - shoes and skirt. Unfortunately, the super cool ripped denim skirt is sold out already, but these shoes are still available in every size, so I recommend you to grab them until summer lasts or for next summer, because these are very very comfy and also make me look so much taller than my little-self really is (legs are instantly longer woop!)  By the way, I was so amazed you could find such a stunning location in Tallinn? It's usually just concrete, glass and wood, but this here is such a stunning place! Gotta visit more! 

Talking about Misspap I wanted to remind you guys that with my discount code MERYL10 you can get 10% off anything on their webshop! x 

_________________________________________________

Uhh, ma olen täna nii väsinud! Lisbethiga otsustasime eile spontaanselt siiski Weekend Festivalile Pärnus vaadata ja kuigi ilm oli lihtsalt väsitav, siis meil oli ikkagi väga lõbus ja saime koju umbes 2 paiku. Meil olid mõned sõbrad juba ka ees ootamas, seega ei saanud kuidagi otsustada enam, et ei lähe. Täna lähme uuesti Pärnu, aga hoopis jalkat vaatama. Ma olen käinud Weekend'il iga aasta mitu päeva, seega otsustasin, et sel aastal ühest päevast on täiesti küll haha. Eile sain seal kokku ka Mariiga, kellega tegime need samas outfit pildid mõned nädalad tagasi ja sel päeval läks vist kõik valesti - Mariil oli päevaplaai kriis, mis viis mitme teise kriisini ja ma olin lihtsalt tohutus palavikus, seega ma võin natukene räsitud tunduda piltidel, aga andsin endats parima, et look ikkagi pildile saaks. Kannan teksat Misspap'ilt - nii jalanõusid kui ka seelikut. Kahjuks see lahe katkine teksaseelik on juba välja müüdud, aga need ilusad kingad on jätkuvalt igas suuruses alles, nii et soovitan need veel endale suvelõpuks haarata või siis järgmiseks suveks, kuna tegemist on väga väga mugavate jalanõudega ja teevad minusuguse jupi nii palju pikemaks (ja sealjuures on ka jalad pikemad woop!) Muide ma olin täiesti imestunud, et midagi nii ilusat Tallinnast leiab? Tavaliselt on kõik vaid betoon, klaas ja puit, kuid see koht on imetlusväärselt ilus! Peab kindlasti veel külastama! 

Misspap'ist rääkides tuletan meelde, et minu soduskoodiga MERYL10 saab nende netipoest kõigest 10% alla! x

BEFORE THE STARS COME OUT
Swimsuit - Lime Blonde/ HERE 


I'm still blown away by the sunsets we got in Estonia these days. Feel like I'm in Greece or something every night haha! Recently I discovered a brand named Lime Blonde and I immediately loved their out of the box designs with all these fun prints and colours. I had the chance to collaborate with them and my definite favourite pick was that starry swimsuit with the text 'Stay Wild Moonchild' on it. I've always low key loved start on clothes and jewellery, but they gotta be super tasteful to look good and I think the cut of that swimsuit fits the starry pattern perfectly! And the sunset swim at THAT amazing location of course. 

There's so little summer left and I feel like taking most of it now. I also booked tickets to Sweden for a week to get done with some last business there and meet my friends again. Can't wait for the end of august in that sense! x

____________________________________________________

Mind löövad siiamaani Eesti selle aasta päikeseloojangud pahviks. Selline tunne nagu oleks tagasi Kreekas iga õhtu haha! Hiljuti avastasin enda jaoks uue brändi Lime Blonde ning mulle kohe hakkasid väga meeldima nende 'out of the box' disain koos kõigi nende vahvate mustrite ja värvidega. Mul tekkis võimalus nendega teha koostööd ning mu lemmikuks osutus kindlalt see tähemustriga trikoo tekstiga 'Stay Wild Moonchild'. Mulle on alati salamisi meeldinud tähtedega riided ja ehted, aga nendega on alati see maitsekusepiir õhkõrn. Õnneks selle trikoo lõige on just ideaalne tähistaevamustri jaoks. Ja muidugi õhtuse ujumise jaoks SELLES imeilusas kohas. 

Suve on nüüd nii vähe järel veel ja selline tunne on peal, et sellest peaks veel viimase võtma. Broneerisin piletid nädalaks Rootsi, et teha ära mõned viimased ülesanded seal ja saada oma sõpradega taas kokku. Ei jõua selles mõttes augustilõppu ära oodata! x


ICANIWILL GIVEAWAY!
Leggings and joggers from ICANIWILL/ HERE & HERE


Babes! I have a brand new GIVEAWAY on my Instagram for you and this time I'll be giving away my favourites from ICANIWILL - Emi tights in grey and Zoe joggers in grey (direct links above). Brand new ones of course and thus it's gonna be two winners in total! I love both the tights and joggers so much as they are now my absolute favourites because of their super good quality and how pretty they look! The tights also include a little mini pocket for a phone and have quite a high waist, so they're pretty much perfect if you ask me and the joggers are just the softest. Sooo to win one of these you have to go to my Instagram @merylmgi and find the first photo of this blog post there and the other rules are super easy to follow:

* Follow me and @icaniwill
* Tag your girls who would love that giveaway

And it's done! I will announce the winner on 9th of August so good luck babes! x

_______________________________________________


Armsad blogikülastajad! Mul on uhiuus GIVEAWAY teile Instagram'is ja seekord annan ära kahed oma lemmikud ICANIWILL'ilt - Emi retuusid toonis hall ning Zoe dressipüksid samuti toonis hall (lingid ülal). Muidugi saavad need olema uhiuued paarid ja kokku ongi siis kaks võitjat seekord! Nii retuusid kui ka dressid on mu absoluutsed lemmikud sellest alates kui nad pakist välja võtsin, just nende super kvaliteedi ja lihtsa ilu tõttu! Retuusidel on küljes pisike tasku telefoni jaoks ja ulatuvad üsna kõrgele, seega kui minult küsida ütleksin, et need on põhimõtteliselt ju ideaalsed ja dressipüksid on tõesti nii pehmed. Niiiisiis et võita üks neist endale peate minema minu Instagram'i @merylmgi ja selle postituse esimese foto leidma mu feed'ist üles. Ülejäänud reeglid on samuti väga lihtsad:

* Pange follow mulle ja @icaniwill
* Tag'ige sõbrannad, kellele see giveaway väga meeldiks

Ja ongi kõik! Loosin võitja juba 9. august seega palju edu tibid! x 

POPPY FIELD


Dress - Dry Lake/ find it HERE      


Hey babes! I found the prettiest piece of land at Saaremaa with so many bright red poppies so I couldn't just drive by! It was a hot day so I was wearing the super soft Dry Lake dress and it was just the perfect scenery for photos with it. The dress comes with sleeves as well and I love how there's are like peek-a-poo holes all the way down to stomach which make the dress a lot more exciting. It's actually sad I looked like a toe on all the photos that had bees on them, but I managed to squeeze in one that has a bees butt on it haha, so that'll do for the nature kid. 

_____________________________________________

Hei babes! Leidsin nii ilusa tüki maad Saaremaal, mis oli täis erkpunaseid moone ega saanud lihtsalt mööda sõita! Päev oli üsna palav seega kandsin oma super mõnusat Dry Lake kleiti ja see põld sobis just ideaalselt selle pildistamiseks. Sama kleiti on ka erineva pikkusega varrukatega olemas ning mu arust on nii lahedad need väikesed augud ees, mis lähevad kuni nabani välja. Teevad kleidi hulga põnevamaks. Kahju sellest, et nägin välja nagu varvas enamikel piltidel, kus olid peal mesilased, aga suutsin ikkagi siia ühe panna, millel on mesilaspepu peal haha! Sellest piisab looduslapsele küll. 

ICANIWILL
Top - ICANIWILL/ HERE       Tights - ICANIWILL/ HEREChasing sunsets once again and obviously showing off the prettiest pair of tights I own right now. I really really love the light grey colour on these ICANIWILL tights and the high waist cut which makes them easy to wear with crop tops and sports bras. Matched mine with a seamless sports bra from ICANIWILL and this outfit is just so perfect for power walks and gym. I have a little surprise for you guys as well as I will be giving away a pair of these on my Instagram in near days and also a pair of ICANIWILL joggers!!! Sounds like a dreamy giveaway huh!? Keep an eye on my Instagram on following days and I will notify it here once it is on too!

Had the most amazing time yesterday! First I attended the Marmin management brunch party on top of Olümpia hotel and had so much fun with a lot of girls there and soon after me and J hit the beack for some sun and invited Marii and her boyfriend over for some beach basketball. It was planned to be just like a quiet hoop throwing but ended up being quite a vicious battle there hahah! We were all so so sweaty that we had to go for a cooling swim right after. Gotta love this kind of summer days with such fun peeps! Today I plan on getting done with a lot of work, but it's sooo nice outside I don't know if I can keep myself away from the beach haha! Have a great day y'all! x

__________________________________________________


Ajasin taaskord päikeseloojangut taga ja muidugi näitan ette ka ilusaimad trenniretuusid, mis mul hetkel kapis on. Mulle nii hullult meeldib see helehall toon nendel ICANIWILL retuusidel ja see, et nad ulatuvad nii kõrgele, mis teeb crop top'ide ja sports bra'de kandmise hulga lihtsamaks. Sobitasin retuusid kokku ICANIWILL sports bra'ga ja see outfit on ideaalne power walkäideks või jõuka jaoks. Mul on teile ka üks suur üllatus varuks! Nimelt annan paari neid samu retuuse kellelegi oma Instagram'is lähipäevil kingiks ning samuti ka paari ICANIWILL dressipükse!!! Kõlab nagu unistuste giveaway, kas pole!? Hoidke nüüd lähipäevil mu Instagram'il silm peal ja eks ma annan ka kohe siin teada kui giveaway käima läheb!

Mul oli eile nii nii tore päev! Kõigepealt osalesin Marmin management brunch'il Olümpia hotelli kõrgeimal korrusel, kus oli väga vahva nii paljude tüdrukutega head jap aremat süüa ja kõigest lobiseda. Üsna kohe pärast seda läksime J'ga randa, et pisut päikest saada ja kutsusin peagi Marii oma peikaga ka sinna, et mängida rannas kossu. Plaan oli lihstalt niisama korvi loopida, aga sellest varsti enam midagi järel polnud, kui võistlus läks päris karmiks kätte haha! Me olime kõik nii üleni higised lõpuks, et pidime minema merre jahutama. Sellised suvepäevad ongi kõige toredamad ja just selliste sõpradega koos! Täna plaanisin saada palju tööd tehtud, aga väljas on jälle nii ilus ilm, et ma ei teagi kas saan rannast eemal hoitud haha! Ilusat päeva kõigile! x
PATTERNSBlouse - Dry Lake/ find it HERE        Skirt - Misspap/ HERE       Shoes - Din Sko       Belt - Gucci       Bag - Moschino        Sunglasses - Ray Ban        Watch - Daniel WellingtonHi I'm baaack! I just had a super spontaneous 3 day trip to Saaremaa with mum and had the most amazing mini vacay! So Saaremaa is the island in Estonia where I was born and where my mum is from and where my relatives live. I love to consider it the place where I am from, but I don't consider Kuressaare my hometown since my mom and dad moved away from the island when I was a baby and I am not very familiar with it as I am with Viljandi, but it's so fun to visit the island every time and I tend to discover so many new things about it with each visit. For example this time I was back I noticed so many little beautiful details (I grew a pair of blogger meanwhile eyes I guess) about Kuressaare like all the flowers and rose bushes and how nicely clean and cute it was. There were so many photospots I honestly went crazy at some point haha! Of course I took a lot of photos there and will show them all here soon. We also had such luck with the weather and my auntie and uncle had sooo many new pets and farm animals to pet everyday yay! Was so glad we decided to go one morning and I've also recommended my friends and foreigners to go there during summer, it's so worth it and something you won't see anywhere else in the world! 

A little about the outfit too. This beautiful patterned blouse is from Dry Lake and I matched it with a basic but super ripped white denim skirt by Misspap and a pair of loafers. I've mentioned here that I am not a big fan of patterns, but there is something about this blouse I really really like so I made an excpetion by wearing it and I love it! It also has this super nice fabric that fits hot summer days. Such a fun piece to wear with simple shirts and skirts! 

Today we arrived back and tomorrow I'm heading to Tartu to hopefully meet up with Kätlin whom I haven't seen since spring and J also has a game there after which he will come here for the weekend. Have a good one loves! x 

_______________________________________________________


Tere tere olen tagasi! Tegime emaga just super spontaanse reisi Saaremaale, kus olime kokku 3 päeva ja mul oli tõesti üks super mõnus mini puhkus! Saaremaa on siis saar, kus ma olen sündinud, kust mu ema on pärit ja kus elavad mu sugulased. Kuigi see on koht kust ma olen pärit, siis ma siiski ei pea Kuressaaret oma kodulinnaks. Ema ja isa kolisid saarelt ära kui ma olin alles beebi seega pigem pean kodulinnaks siiski Viljandit ja Kuressaare pole mulle nii tuttav. Siiski on nii vahva Saaremaad alati külastada ja alati leian miskipärast sellest ka midagi uut enda jaoks. Seekord näiteks avastasin, et Kuressaare on täis igasugu imeilusaid detaile (ilmselt kasvasid mulle blogija silmad vahepeal) nagu lilled, roosipõõsad ja üleüldse on linn kuidagi hästi puhas ja armas. Nii palju kohti oli kus pildistada, et läksin vahepeal segadusse haha! Muidugi palju pilte ma ka tegin ja need hakkavad siia vaikselt ükshaaval ilmuma. Ilmaga vedas meil väga ja mul oli hea meel, et tädil ja onul oli vahepeal tekkinud nii palju koduloomi ja farmiloomi kellega tegeleda iga päev jee! Väga hea meel, et otsustasime see hommik minna ja see, et ma olen oma sõpradele ja välismaallastele rääkinud suvisest Saaremaast on täiesti õigustanud ennast, kuna maailams tõesti teist samasugust kohta ei ole!

Natukene juttu ka riietusest. See ilus mustriline pluus on Dry Lake'ilt ning sobitasin selle kokku lihtsa kuid alt väga rebitud valge teksaseelikuga Misspap'ilt ning paari loafers'itega. Olen palju siin maininud, et ei ole väga mustrite sõber, aga miski väga väga köidab selles pluusis mind, seega tegin väikese erandi ja tore, et tegin! Sellel on ka väga mõnus materjal, mis sobib hästi suvekuumaga. Väga ilus asi, mida kanda lihtsate lühikeste pükste või seelikutega!    

Täna jõudsime saarelt tagasi ja homme suundun juba Tartu, kus loodan väga näha Kätlinit, keda pole näinud alates kevadest ja J'l on õhtul seal ka mäng pärast mida tuleb ta nädalavahetuseks siia. Head nv'd teilegi! x 


SATIN CAPE DRESS
Dress - Lindex/ HERE        Flats - Zara 


Hey all! I have completely forgotten to post here about this pink satin cape dress from Lindex! This is definitely one of my most favourite dresses this summer that I've worn way too many times already. It's so nice and flowy and the pink shade is just so perfect. I've worn mine to some city hangouts and also to the latest party when they opened the Mademoiselle terrace at Stockmann. I know a lot of you have waited for the direct link to this, but unfortunately it is sold out online, but I heard from the Lindex Showroom that there should be some sizes available in Estonian stores still. I'm surprised though haha, the cape cut makes it just oh so amazing! Hope those who looked for it will find it! x

_________________________________________________


Hei teie kõik! Ma olen täiesti unustanud postitada sellest roosast satiinist keepkleidist, mis on pärit Lindex'ist. See on kindlasti mu üks selle suve lemmikuimaid kleite, millega olen nii palju käinud juba. See on nii mõnusalt õhuline ja see roosa toon on täiesti ideaalne. Olen kandnud seda linnahängimisteks ning ka hiljuti peol, kui avati Stockmann'is Mademoiselle kohviku terrass. Tean, et paljud on oodanud selle kleidi otselinki, aga kahjuks on see juba netis välja müüdud. Siiski kuulsin Lindex'i Showroom'is, et seda peaks mõned suurused veel Eesti poodides leiduma. Üllatav tegelikult haha, kuna keebilõige teeb sellest nii fantastilise kleidi! Loodan, et need kes seda otsivad selle ka leiavad! x