Meryl Mägi

DENIM
Shoes - Misspap/ HERE       Skirt - Misspap - sold out        Top - H&M 


Ugh, so tired today! Me and Lisbeth decided spontaneously to go to the Weekend Festival at Pärnu yetserday and although the weather was just exhausting, we had a lot of fun and got home around 2am. We had some friends waiting for us there already, so it was hard to decide not to go. Today we're going back to Pärnu but to watch football instead. I've gone to Weekend Festival every uear for mutiple days so I thought one for this year is just perfectly enough haha. Yestherday I also met up with Marii with whom we took these outfit shots a few weeks back and that was a day everything completely went wrong - Marii had a schedule crisis, which evoleved into several other criseses and well I happened to have a massive fever, so I might look a bit worn out, but I tried my best to capture the look nevertheless. I'm wearing denim stuff from Misspap - shoes and skirt. Unfortunately, the super cool ripped denim skirt is sold out already, but these shoes are still available in every size, so I recommend you to grab them until summer lasts or for next summer, because these are very very comfy and also make me look so much taller than my little-self really is (legs are instantly longer woop!)  By the way, I was so amazed you could find such a stunning location in Tallinn? It's usually just concrete, glass and wood, but this here is such a stunning place! Gotta visit more! 

Talking about Misspap I wanted to remind you guys that with my discount code MERYL10 you can get 10% off anything on their webshop! x 

_________________________________________________

Uhh, ma olen täna nii väsinud! Lisbethiga otsustasime eile spontaanselt siiski Weekend Festivalile Pärnus vaadata ja kuigi ilm oli lihtsalt väsitav, siis meil oli ikkagi väga lõbus ja saime koju umbes 2 paiku. Meil olid mõned sõbrad juba ka ees ootamas, seega ei saanud kuidagi otsustada enam, et ei lähe. Täna lähme uuesti Pärnu, aga hoopis jalkat vaatama. Ma olen käinud Weekend'il iga aasta mitu päeva, seega otsustasin, et sel aastal ühest päevast on täiesti küll haha. Eile sain seal kokku ka Mariiga, kellega tegime need samas outfit pildid mõned nädalad tagasi ja sel päeval läks vist kõik valesti - Mariil oli päevaplaai kriis, mis viis mitme teise kriisini ja ma olin lihtsalt tohutus palavikus, seega ma võin natukene räsitud tunduda piltidel, aga andsin endats parima, et look ikkagi pildile saaks. Kannan teksat Misspap'ilt - nii jalanõusid kui ka seelikut. Kahjuks see lahe katkine teksaseelik on juba välja müüdud, aga need ilusad kingad on jätkuvalt igas suuruses alles, nii et soovitan need veel endale suvelõpuks haarata või siis järgmiseks suveks, kuna tegemist on väga väga mugavate jalanõudega ja teevad minusuguse jupi nii palju pikemaks (ja sealjuures on ka jalad pikemad woop!) Muide ma olin täiesti imestunud, et midagi nii ilusat Tallinnast leiab? Tavaliselt on kõik vaid betoon, klaas ja puit, kuid see koht on imetlusväärselt ilus! Peab kindlasti veel külastama! 

Misspap'ist rääkides tuletan meelde, et minu soduskoodiga MERYL10 saab nende netipoest kõigest 10% alla! x

BEFORE THE STARS COME OUT
Swimsuit - Lime Blonde/ HERE 


I'm still blown away by the sunsets we got in Estonia these days. Feel like I'm in Greece or something every night haha! Recently I discovered a brand named Lime Blonde and I immediately loved their out of the box designs with all these fun prints and colours. I had the chance to collaborate with them and my definite favourite pick was that starry swimsuit with the text 'Stay Wild Moonchild' on it. I've always low key loved start on clothes and jewellery, but they gotta be super tasteful to look good and I think the cut of that swimsuit fits the starry pattern perfectly! And the sunset swim at THAT amazing location of course. 

There's so little summer left and I feel like taking most of it now. I also booked tickets to Sweden for a week to get done with some last business there and meet my friends again. Can't wait for the end of august in that sense! x

____________________________________________________

Mind löövad siiamaani Eesti selle aasta päikeseloojangud pahviks. Selline tunne nagu oleks tagasi Kreekas iga õhtu haha! Hiljuti avastasin enda jaoks uue brändi Lime Blonde ning mulle kohe hakkasid väga meeldima nende 'out of the box' disain koos kõigi nende vahvate mustrite ja värvidega. Mul tekkis võimalus nendega teha koostööd ning mu lemmikuks osutus kindlalt see tähemustriga trikoo tekstiga 'Stay Wild Moonchild'. Mulle on alati salamisi meeldinud tähtedega riided ja ehted, aga nendega on alati see maitsekusepiir õhkõrn. Õnneks selle trikoo lõige on just ideaalne tähistaevamustri jaoks. Ja muidugi õhtuse ujumise jaoks SELLES imeilusas kohas. 

Suve on nüüd nii vähe järel veel ja selline tunne on peal, et sellest peaks veel viimase võtma. Broneerisin piletid nädalaks Rootsi, et teha ära mõned viimased ülesanded seal ja saada oma sõpradega taas kokku. Ei jõua selles mõttes augustilõppu ära oodata! x


ICANIWILL GIVEAWAY!
Leggings and joggers from ICANIWILL/ HERE & HERE


Babes! I have a brand new GIVEAWAY on my Instagram for you and this time I'll be giving away my favourites from ICANIWILL - Emi tights in grey and Zoe joggers in grey (direct links above). Brand new ones of course and thus it's gonna be two winners in total! I love both the tights and joggers so much as they are now my absolute favourites because of their super good quality and how pretty they look! The tights also include a little mini pocket for a phone and have quite a high waist, so they're pretty much perfect if you ask me and the joggers are just the softest. Sooo to win one of these you have to go to my Instagram @merylmgi and find the first photo of this blog post there and the other rules are super easy to follow:

* Follow me and @icaniwill
* Tag your girls who would love that giveaway

And it's done! I will announce the winner on 9th of August so good luck babes! x

_______________________________________________


Armsad blogikülastajad! Mul on uhiuus GIVEAWAY teile Instagram'is ja seekord annan ära kahed oma lemmikud ICANIWILL'ilt - Emi retuusid toonis hall ning Zoe dressipüksid samuti toonis hall (lingid ülal). Muidugi saavad need olema uhiuued paarid ja kokku ongi siis kaks võitjat seekord! Nii retuusid kui ka dressid on mu absoluutsed lemmikud sellest alates kui nad pakist välja võtsin, just nende super kvaliteedi ja lihtsa ilu tõttu! Retuusidel on küljes pisike tasku telefoni jaoks ja ulatuvad üsna kõrgele, seega kui minult küsida ütleksin, et need on põhimõtteliselt ju ideaalsed ja dressipüksid on tõesti nii pehmed. Niiiisiis et võita üks neist endale peate minema minu Instagram'i @merylmgi ja selle postituse esimese foto leidma mu feed'ist üles. Ülejäänud reeglid on samuti väga lihtsad:

* Pange follow mulle ja @icaniwill
* Tag'ige sõbrannad, kellele see giveaway väga meeldiks

Ja ongi kõik! Loosin võitja juba 9. august seega palju edu tibid! x 

POPPY FIELD


Dress - Dry Lake/ find it HERE      


Hey babes! I found the prettiest piece of land at Saaremaa with so many bright red poppies so I couldn't just drive by! It was a hot day so I was wearing the super soft Dry Lake dress and it was just the perfect scenery for photos with it. The dress comes with sleeves as well and I love how there's are like peek-a-poo holes all the way down to stomach which make the dress a lot more exciting. It's actually sad I looked like a toe on all the photos that had bees on them, but I managed to squeeze in one that has a bees butt on it haha, so that'll do for the nature kid. 

_____________________________________________

Hei babes! Leidsin nii ilusa tüki maad Saaremaal, mis oli täis erkpunaseid moone ega saanud lihtsalt mööda sõita! Päev oli üsna palav seega kandsin oma super mõnusat Dry Lake kleiti ja see põld sobis just ideaalselt selle pildistamiseks. Sama kleiti on ka erineva pikkusega varrukatega olemas ning mu arust on nii lahedad need väikesed augud ees, mis lähevad kuni nabani välja. Teevad kleidi hulga põnevamaks. Kahju sellest, et nägin välja nagu varvas enamikel piltidel, kus olid peal mesilased, aga suutsin ikkagi siia ühe panna, millel on mesilaspepu peal haha! Sellest piisab looduslapsele küll. 

ICANIWILL
Top - ICANIWILL/ HERE       Tights - ICANIWILL/ HEREChasing sunsets once again and obviously showing off the prettiest pair of tights I own right now. I really really love the light grey colour on these ICANIWILL tights and the high waist cut which makes them easy to wear with crop tops and sports bras. Matched mine with a seamless sports bra from ICANIWILL and this outfit is just so perfect for power walks and gym. I have a little surprise for you guys as well as I will be giving away a pair of these on my Instagram in near days and also a pair of ICANIWILL joggers!!! Sounds like a dreamy giveaway huh!? Keep an eye on my Instagram on following days and I will notify it here once it is on too!

Had the most amazing time yesterday! First I attended the Marmin management brunch party on top of Olümpia hotel and had so much fun with a lot of girls there and soon after me and J hit the beack for some sun and invited Marii and her boyfriend over for some beach basketball. It was planned to be just like a quiet hoop throwing but ended up being quite a vicious battle there hahah! We were all so so sweaty that we had to go for a cooling swim right after. Gotta love this kind of summer days with such fun peeps! Today I plan on getting done with a lot of work, but it's sooo nice outside I don't know if I can keep myself away from the beach haha! Have a great day y'all! x

__________________________________________________


Ajasin taaskord päikeseloojangut taga ja muidugi näitan ette ka ilusaimad trenniretuusid, mis mul hetkel kapis on. Mulle nii hullult meeldib see helehall toon nendel ICANIWILL retuusidel ja see, et nad ulatuvad nii kõrgele, mis teeb crop top'ide ja sports bra'de kandmise hulga lihtsamaks. Sobitasin retuusid kokku ICANIWILL sports bra'ga ja see outfit on ideaalne power walkäideks või jõuka jaoks. Mul on teile ka üks suur üllatus varuks! Nimelt annan paari neid samu retuuse kellelegi oma Instagram'is lähipäevil kingiks ning samuti ka paari ICANIWILL dressipükse!!! Kõlab nagu unistuste giveaway, kas pole!? Hoidke nüüd lähipäevil mu Instagram'il silm peal ja eks ma annan ka kohe siin teada kui giveaway käima läheb!

Mul oli eile nii nii tore päev! Kõigepealt osalesin Marmin management brunch'il Olümpia hotelli kõrgeimal korrusel, kus oli väga vahva nii paljude tüdrukutega head jap aremat süüa ja kõigest lobiseda. Üsna kohe pärast seda läksime J'ga randa, et pisut päikest saada ja kutsusin peagi Marii oma peikaga ka sinna, et mängida rannas kossu. Plaan oli lihstalt niisama korvi loopida, aga sellest varsti enam midagi järel polnud, kui võistlus läks päris karmiks kätte haha! Me olime kõik nii üleni higised lõpuks, et pidime minema merre jahutama. Sellised suvepäevad ongi kõige toredamad ja just selliste sõpradega koos! Täna plaanisin saada palju tööd tehtud, aga väljas on jälle nii ilus ilm, et ma ei teagi kas saan rannast eemal hoitud haha! Ilusat päeva kõigile! x
PATTERNSBlouse - Dry Lake/ find it HERE        Skirt - Misspap/ HERE       Shoes - Din Sko       Belt - Gucci       Bag - Moschino        Sunglasses - Ray Ban        Watch - Daniel WellingtonHi I'm baaack! I just had a super spontaneous 3 day trip to Saaremaa with mum and had the most amazing mini vacay! So Saaremaa is the island in Estonia where I was born and where my mum is from and where my relatives live. I love to consider it the place where I am from, but I don't consider Kuressaare my hometown since my mom and dad moved away from the island when I was a baby and I am not very familiar with it as I am with Viljandi, but it's so fun to visit the island every time and I tend to discover so many new things about it with each visit. For example this time I was back I noticed so many little beautiful details (I grew a pair of blogger meanwhile eyes I guess) about Kuressaare like all the flowers and rose bushes and how nicely clean and cute it was. There were so many photospots I honestly went crazy at some point haha! Of course I took a lot of photos there and will show them all here soon. We also had such luck with the weather and my auntie and uncle had sooo many new pets and farm animals to pet everyday yay! Was so glad we decided to go one morning and I've also recommended my friends and foreigners to go there during summer, it's so worth it and something you won't see anywhere else in the world! 

A little about the outfit too. This beautiful patterned blouse is from Dry Lake and I matched it with a basic but super ripped white denim skirt by Misspap and a pair of loafers. I've mentioned here that I am not a big fan of patterns, but there is something about this blouse I really really like so I made an excpetion by wearing it and I love it! It also has this super nice fabric that fits hot summer days. Such a fun piece to wear with simple shirts and skirts! 

Today we arrived back and tomorrow I'm heading to Tartu to hopefully meet up with Kätlin whom I haven't seen since spring and J also has a game there after which he will come here for the weekend. Have a good one loves! x 

_______________________________________________________


Tere tere olen tagasi! Tegime emaga just super spontaanse reisi Saaremaale, kus olime kokku 3 päeva ja mul oli tõesti üks super mõnus mini puhkus! Saaremaa on siis saar, kus ma olen sündinud, kust mu ema on pärit ja kus elavad mu sugulased. Kuigi see on koht kust ma olen pärit, siis ma siiski ei pea Kuressaaret oma kodulinnaks. Ema ja isa kolisid saarelt ära kui ma olin alles beebi seega pigem pean kodulinnaks siiski Viljandit ja Kuressaare pole mulle nii tuttav. Siiski on nii vahva Saaremaad alati külastada ja alati leian miskipärast sellest ka midagi uut enda jaoks. Seekord näiteks avastasin, et Kuressaare on täis igasugu imeilusaid detaile (ilmselt kasvasid mulle blogija silmad vahepeal) nagu lilled, roosipõõsad ja üleüldse on linn kuidagi hästi puhas ja armas. Nii palju kohti oli kus pildistada, et läksin vahepeal segadusse haha! Muidugi palju pilte ma ka tegin ja need hakkavad siia vaikselt ükshaaval ilmuma. Ilmaga vedas meil väga ja mul oli hea meel, et tädil ja onul oli vahepeal tekkinud nii palju koduloomi ja farmiloomi kellega tegeleda iga päev jee! Väga hea meel, et otsustasime see hommik minna ja see, et ma olen oma sõpradele ja välismaallastele rääkinud suvisest Saaremaast on täiesti õigustanud ennast, kuna maailams tõesti teist samasugust kohta ei ole!

Natukene juttu ka riietusest. See ilus mustriline pluus on Dry Lake'ilt ning sobitasin selle kokku lihtsa kuid alt väga rebitud valge teksaseelikuga Misspap'ilt ning paari loafers'itega. Olen palju siin maininud, et ei ole väga mustrite sõber, aga miski väga väga köidab selles pluusis mind, seega tegin väikese erandi ja tore, et tegin! Sellel on ka väga mõnus materjal, mis sobib hästi suvekuumaga. Väga ilus asi, mida kanda lihtsate lühikeste pükste või seelikutega!    

Täna jõudsime saarelt tagasi ja homme suundun juba Tartu, kus loodan väga näha Kätlinit, keda pole näinud alates kevadest ja J'l on õhtul seal ka mäng pärast mida tuleb ta nädalavahetuseks siia. Head nv'd teilegi! x 


SATIN CAPE DRESS
Dress - Lindex/ HERE        Flats - Zara 


Hey all! I have completely forgotten to post here about this pink satin cape dress from Lindex! This is definitely one of my most favourite dresses this summer that I've worn way too many times already. It's so nice and flowy and the pink shade is just so perfect. I've worn mine to some city hangouts and also to the latest party when they opened the Mademoiselle terrace at Stockmann. I know a lot of you have waited for the direct link to this, but unfortunately it is sold out online, but I heard from the Lindex Showroom that there should be some sizes available in Estonian stores still. I'm surprised though haha, the cape cut makes it just oh so amazing! Hope those who looked for it will find it! x

_________________________________________________


Hei teie kõik! Ma olen täiesti unustanud postitada sellest roosast satiinist keepkleidist, mis on pärit Lindex'ist. See on kindlasti mu üks selle suve lemmikuimaid kleite, millega olen nii palju käinud juba. See on nii mõnusalt õhuline ja see roosa toon on täiesti ideaalne. Olen kandnud seda linnahängimisteks ning ka hiljuti peol, kui avati Stockmann'is Mademoiselle kohviku terrass. Tean, et paljud on oodanud selle kleidi otselinki, aga kahjuks on see juba netis välja müüdud. Siiski kuulsin Lindex'i Showroom'is, et seda peaks mõned suurused veel Eesti poodides leiduma. Üllatav tegelikult haha, kuna keebilõige teeb sellest nii fantastilise kleidi! Loodan, et need kes seda otsivad selle ka leiavad! x 

LACE DRESS BY DRY LAKE
Lace Dress - Dry Lake/ get it HERE       Shoes - Nelly/ HERE White lace dress during summer is like a little black dress during other seasons. A girl should definitely have one of these for summer eve parties or just for the occasions when you have to look girly and cute. It's hard to find the perfect lace though as they might come out looking cheap or just doesn't give out that 'lace effect' all in all, but no worries babes, I found the perfect lace dress by the Swedish brand Dry Lake and its lace looks like art...literally art. That's why I took so many detail photos, I just tried really hard to show all the small lace details this dress hides and I just love how it looks different on every angle. The back has a large key hole which is such a winner detail teamed up with the figure-hugging fit. I think the dress is enough itself and doesn't need much more accessorizing than really simple heels that make legs look longer, minimalistic jewellery and a very very basic bag, just to let all that detailing shine out. 

About a week ago I went to get a spray tan at TanTan salon in Tallinn so that's where the golden glow comes from that you've been seeing on my Instagram feed (@merylmgi) lately. Well it sure isn't the Estonian sun haha! The girl at the salon was sooo lovely and while I expected to stay there a long time, I was already done with my tan like 1 2 3. The products from the salon are by VIta Liberata, the brand I've been telling you about a lot on my blog (find the list of self-tanners HERE) and the tan came out looking really natural and looks so great on photos. Really recommend getting your quick fix at that salon since we all are nicer people with a tan and everything just looks better with it. 

Right now I'm off to hometown to celebrate my mum's birthday. On the weekend, after that rough derby football match, me and J had this random idea to go to our hometown as well, so we did and had the loveliest day in the sun. The next day we decided to do a little road trip before heading back to Tallinn, so we drove all the way through Estonia and cities we'd never been to and really wanted to sunbathe at Rummu but the place was closed due to some filming going on. That was a huge disappointment but hey, the road trip itself was already so fun with that boy! Hope everyone had a fun weekend in the sun and talk soon! x

___________________________________________________

Valge pitskleit suvel on nagu väike must kleit igal teisel hooajal. Üks selline peaks igal neiul kapis olema suvepidude puhuks või lihtsalt selleks kui on vaja välja näha tüdrukulik ja armas. Üsna raske on muidugi leida ilusat pitsi, kuna tihtipeale võib see välja näha kas liiga odav või ei anna lihtsalt seda õiget 'pitsieffekti' välja, aga olge mureta tibid, ma olen juba leidnud ideaalse pitskleidi Rootsi brändilt Dry Lake ning see näeb väja nagu kunstiteos...ausalt kunstiteos. Sellepärast tegin seekord ka nii palju detailifotosid, et välja tuua kõik pitsist detailid, mida see kleit endas peidab, ja nii vahva, kuidas kleit on seetõttu igalt küljelt ka nii erinev. Kleidi taga olev 'keyhole' sobib nagu valatult kleidi keha-kallistava lõikega. Arvan, et kleit ise on juba nii efektne, et ei vaja palju aksessuaare juurde. AInult lihtsad kingad, mis teevad jalad pikemaks, minimaalsed ehted ning väga väga basic kott, et kõik need kleididetailid saaksid välja paista. 

Umbes nädal tagasi sain endale spreipäevituse TanTan salongist Tallinnas nii et sealt tulebki mu kuldne jume, mida mu Instagram'i feed'is (@merylmgi) viimasel ajal näha on olnud. No kohe kindlasti ei ole see Eesti päike haha! Neiu salongis oli nii armas ning kuigi ma eeldasin, et veedan seal pikema aja, siis tegelikult sai päevitus ülikiirelt tehtud, nagu 1 2 3. Tooted salongis olid VIta Liberata'lt, brändilt, millest olen siin blogis tihti juttu teinud (loe isepruunistajatest SIIT), ning päevitus tuli ilus naturaalne ja näeb piltidel väga hea välja. Soovitan väga hüpata läbi sealt kiire jume jaoks, kuna me kõik oleme pisut toredamad inimesed ilusa päevitusega ning kõik näeb ka seljas palju parem välja. 

Praegu olen teel kodulinna, kuna tähistame ema sünnipäeva. Nädalavahetusel, pärast rasket derby jalkamängu, tuli meil J'ga järsku idee minna kodulinna päevaks ja nii me tegimegi veetes toreda päeva päikese käes. Järgmine päev otsustasime teha väikese road trip'i enne Tallinnasse tagasi minekut, seega sõitsime läbi Eesti ja läbi linnade, kus me polnud kumbki varem käinud. Tahtsime minna Rummu karjääri juurde päevitama, aga see oli kahjuks kinni pandud mingite filmivõtete tõttu, mis oli suur pettumus, aga pole hullu kuna road trip oli juba ise nii tore selle poisiga! Loodan, et kõigil oli vahva päikeseline nädalavahetus ja räägib peagi! x 

ICANIWILL JOGGERS
Joggers - ICANIWILLl/ HERE       Hoodie - New Look       Top - H&M        Shoes - ConverseI was so thrilled to see that my favourite gym wear company ICANIWILL has a new line of sporty lounge and casual wear! Now they have a wide range of super comfy joggers, shorts and pants to wear whereever because they look as beautiful as they are relaxed. I love to go to see J's football games with mine as it's possible to style up joggers in so many stylish ways. I wear my grey jogger pair a bit rolled up and with sneakers and same coloured tops. I just can't wait what more ICANIWILL will come up with since they produce purely perfect active stuff. Stay tuned on my Instagram @merylmgi as I will have a giveaway related to ICANIWILL real soon now! 

I've been running around mostly for the past week and been kind of having heart attacks at football games lately haha. It's just been so tense with the European league games and the derbys and I just haven't been able to keep calm much. A lot of emotions have been up lately with football, especially with the way J plays right now. I've never seen him be so amazing honestly, it's like he has leveled up with 10 lately and I couldn't be prouder. I mean he was great before but now it's like something else.. Also celebrated my girl Lisbeth's birthday on Thursday with a fun party and spent some quality time with J and friends. Very hard to have fun and try to do all the undone work at the same time, but hey, that's summer! Hope you're all having a great time and talk to you soon! x 

_____________________________________________________________

Ma olin nii põnevil, kui nägin, et mu lemmik trenniriiete bränd ICANIWILL on lasknud välja kollektsiooni igapäevariideid ning lounge wear'i. Nüüd on neil suur valik super mugavaid lebokaid (dressipükse), lühikesi pükse ning tavalise pükse, mida kanda kuhuiganes, kuna need on täpselt sama ilusad kui nad on mõnusad jalas. Mulle meeldib enda omasid kanda eelkõige J jalkamängudele, kuna neid annab väga stiilselt erinevate asjadega kokku panna. Kannan neid dressipükse just natukene ülestõmmatuna ning ketsidega ja sama värvi toppidega. Ei jõua ära ooodata kõike uut, millega ICANIWILL välja tuleb, kuna nad teevad puhtalt perfektseid mugavaid asju. Hoidke pilk peal mu Instagram'il @merylmgi, kuna mul on peagi tulekul ICANIWILL'iga seotud giveaway! 

Eelmine nädal olen põhiliselt ringi jooksnud ja väikseid südameattakke jalkamängudel saanud haha. Mängud euroliigas ja derbid on olnud lihtsalt nii pingelised et ma pole väga suutnud rahulikuks jääda. Palju emotsioone on üldse hetkel seoses jalkaga üleval, eriti sellega, mida J teeb. See on täiesti amazing kuidas ta mängib, nagu oleks mingi 10 levelit edasi hüpanud järsku ja ma olen tõesti nii uhke ta üle. Muidugi oli ta super ea juba enne, aga see on juba midagi täiesti uut.. Lisaks sellele pidasime minu Lisbethi sünnipäeva ka neljapäeval vahva peoga ära ning üldiselt veetsin toredalt aega sõprade ja J'ga. Väga raske on lõbutseda ning üritada kõiki tegemata asju täita samal ajal, aga kuulge, see ongi ju suvi! Loodan, et kõigil oli tore palav nädal ja räägime peagi! x  

MON GUERLAIN
Wearing Guerlain's newest perfume Mon Guerlain with mon chéri MariiI was walking down Champs-Elysee in Paris in May and the lovely girl in the Guerlain shop sprayed a little of the new perfume 'Mon Guerlain' on a piece of paper for me. I liked it at first and just put the paper in the shopping bags and forgot about it. I took one of the shopping bags on a flight with me and when I was unpacking I was wondering 'Where is that amazing smell coming from!?'. Found out soon it was the paper in the shopping bag having such a strong scent so many days after and it was sooo divine I just had to have this perfume on me. Soon after me and Marii got the change to take home a bottle with us from Kaubamaja Ilumaailm in Tallinn and we are both captivated ever since. The fragrance consist of lavendel from Provence, jasmine from India, sandalwood from Australia and Vanilla Tahitensis from New Papua Guinea and is inspired by the stunning Angeline Jolie. The perfume is set to celebrate today's femininity and that is exactly how I felt about it when I first smelled it. It's feminine and sophisticated, but also playfully sweet at the same time. It's hard for me to describe the scent with a few words as it is fresh and sweet at the same time. It could be an everyday fragrance and it could be 'the special occasion' perfume I know a lot of you girl love to have. I feel everyone could find themselves loving both the scent and the beautiful bottle it's in. I love to have it on display whereever I go, since I am a girl who loves minimalistic, simple beauty and that is exactly what Mon Guerlain represents for me. 

I am not usually blown away by perfumes as I don't have wider knowledge on them, but it was very hard to deny Mon Guerlain and when picking a new perfume, I just know when it's the right one. I feel excited, powerful and beautiful when spraying it on and that is why it's for me, it's my Guerlain. If you wanna test it out and know what I've been talking about so highly, then head to Kaubamaja Ilumaailm in Tallinn that has a wide range of Guerlain products, including Mon Guerlain. 

By the way, my gorgeous floral dress is from Dry Lake! 


___________________________________________________________


Jalutasin mööda Champs-Elysee tänavat Pariisis, kui üks naine Guerlain'i poes pihustas nende uut parfüümi 'Mon Guerlain' paberitükile ning andis selle mulle nuusutada. Mulle meeldis see väga ning panin paberitüki ühte ostukottidest ning unustasin selle lihtsalt ära. Võtsin ühe shopingukottidest endaga lennule kaasa ja kui ma kodus parasjagu asju lahti pakkisin imestasin, et kust küll see nii imeline lõhn tuleb!? Peagi leidsin, et see tükike paberit ostukotis lõhnas nii tugevalt veel mitu päeva hiljem ning see oli nii erakordselt hea, et ma pidin selle parfüümi endale saama. Üsna pea saime Mariiga võimaluse võtta pudelikene endaga Kaubamaja Ilumaailmast ning oleme sest ajast saati sõltuvuses sellest lõhnast. Parfüüm koosneb Provintsist pärit lavendlist, India jasmiinist, Austraalia sandlipuust ning Uus Guinea 'vanilla tahitensis' ning on inspireeritud kaunist Angelina Jolie'st. Parfüüm sümboliseerib tänapäeva naiselikkust ja see on täpselt, mida see endast ka mulle kujutas, kui seda esimest korda nuusutasin. See on naiselik ning uhke, kuid samas armsalt magus. Mul on väga raske seda lühidalt kirjeldada, kuna see on värske ning magus korraga ning mõnele võib see tunduda kui igapäevane lõhn kuid mõnele kui 'tähtsa sündmuse lõhn'. Tean, et paljudel teil on ka selline lõhn kapil alati olemas. Usun, et suurem enamik leiaks midagi endale nii selles lõhnas kui ka pudelis, mis seda sisaldab. Ma panen selle alati nähtavale, kuhuiganes ma seda kaasa ei võtaks, kuna mulle ääretult meeldib minimalistlik, lihtne ilu ja täpselt seda Mon Guerlain kajastabki. 

Ma ei ole kunagi olnud parfüümidest vaimustuses, kuna ma ei oska neid ilmselt hinnata piisavalt, aga omale lõhna valides ma lihtsalt teangi kohe, kui olen selle leidnud. Kuidagi põnev, tugev ning ilus tunne on seda peale kanda ja just seetõttu ongi just see parfüüm minule, see on minu Guerlain. Kui sa tahaksid seda samuti järele proovida ning mõtled, miks ma siin nii pikalt seda ülistan, siis Kaubamaja Ilumaailmas on suur valik Guerlain'i tooteid olemas ning nende hulgas ka Mon Guerlain. 

Muide see imeilus lilleline kleit on pärit Dry Lake brändilt! 

GOLDEN FIELDS
Jacket & Dress - Misspap/ HERE & HERE I mean how many beautiful evening we've had here in Estonia!? Since it's unusually cold, the sky is extra beautiful instead! Took advantage of one of these beautiful evenings and headed out to a crop field at sunset and I just love the result so much. That's why there's so many photos haha! I'm wearing alll pink and alll Misspap. Remember that pink dress by the way? I wore it to Paris as a top, but decided to show it to you all as a dress as well. Paired it up with the coolest ripped denim jacket that has the cutest pink shade! Perfect for current weathers and actually matches most of my outfits. Remember that you can get 10% off all on Misspap if you use my discount code "meryl10" at checkout! 

Packing today since I'm heading to Tallinn for some time tomorrow. Have some work to do, but even more fun stuff ahead! I've been lucky to have such a long quality time with fam and doggies right now. Exactly what I needed from June! Have a great evening you all! x

___________________________________________________________________________


 No kui ilusaid õhtuid meil siin Eestis hiljuti olnud on!? Kuna väljas on ebatavaliselt jahe, siis taevas on see eest ekstra ilus! Kasutasin ühte neist ka ära ning suundusin viljapõllule päikeseloojangu ajal ja mulle meeldib tulemus nii väga! Sellepärast on ka nii palju pilte seekord haha! Kannan üleni roosat ning üleni Misspap'i. Mäletate muide seda roosat kleiti? Kandsin Pariisis seda topina, kuid otsustasin näidata teile seda ka kleidina. Juurde lisasin lahedaima rebitud teksajaki, millel on super armas roosa toon! Ideaalne praegusteks ilmadeks ning sobib ausalt öeldes enamike mu outfit'ide ka kokku. Tuletan meelde, et te saate 10% kõigelt alla, kui kasutate Misspap'i checkout'is minu koodi "meryl10"! 

Pakin täna, kuna lähen jälle pikemaks ajaks Tallinna. Palju asju ajada, aga lõbusamaid asju, mida oodata on veelgi rohkem! Hea meel, et sain pikalt just aega veeta pere ja koertega, täpselt mida juunilt vaja oligi! I lusat õhtut teile kõigile! x  

LINDEX AW17
Lindex Autumn-Winter '17 collection.

Wearing a blouse from Lindex/HERE, Levi's jeans and Gucci belt. Hey all! I know I know, it's awful to look at Autumn-Winter collections right now, but hey, we gotta be ready for this time as well. So the Lindex AW17 collection is about to hit the stores in approx. August and here you can already see a lot of the pieces from it, including my favourites. The collection features a lot of bright red with colourful accessories, metallic tones, fun buttoned shirts, suit pants and animal print. The cuts of everything are really exciting and so are the details on so many things. Also there's some fishnet, basics, cute sweaters with cold-shoulders and of course as it is always with Lindex - cute lingerie! My favourites from the collection include the gingham pants, the orange zipper sweater, the sheep-looking warm coat, the leather skirt and well basically all the sweaters and coats to be honest haha! I think Lindex has done so well with this collection, since it always has had some fun pieces to love, but this time there's just way too many to pick from! 

Hope you found something you can't wait for and happy shopping soon! We all know the only exciting part about Autumn arriving is the clothes that come with it! x

___________________________________________________________________________


Tere tere kõigile! Ma tean, et on päris hirmus vaadata juba sügis-talv kollektsioone, kuid kuulge, selleks peab ju ka siiski taas valmistuma. Lindexi AW17 kollektsioon on poodidesse tulekul umbes augustiks ning piltidelt näeb üsnagi suurt osa sellest, kaasa arvatud mu isiklikke lemmikuid. Kollektsioon sisaldab palju erkpunast ning värvilisi akessuaare, metallitoone, põnevaid triiksärke, viikareid ning loomamustrit. Lõiked on väga ägedad see aasta ja paljudel asjadel on igasuguseid vahvaid detaile juures. Veel leiab sealt fishnet stiili, baasesemeid, armsaid kampsuneid, ka ilma õlgadeta ning muidugi nagu alati Lindexi puhul - super ilusat pesu! Minu lemmikud on kindlasti gingham püksid, oranz lukuga kampsun, lambakasukamoodi soe mantel ning tegelikult kui aus olla siis kõik kollektsioonis olevad kampsunid ja mantlid haha! Ma arvan, et Lindex on see aasta väha hea kollektsiooniga hakkama saanud. Kuigi iga aasta on sealt leida mitmeid põnevaid asju, siis see aasta on neid kohe eriti palju!

Loodan, et leidsite miagi, mida te ära ei jõua oodata ning vahvat shoppamist peagi! TEame ju kõik, et ainuke hea asi, mis sügis kaasa toob on riided, mis sellega kaasnevad! x 

GINGHAM
Jacket - Chiquelle/ HERE        Jeans - Topshop        Tee - Ginatricot       Bag - Moschino         Sunglasses - Zara 
Hi thereeee! The weather has been so down lately, really feel like I need an escape soon if this isn't getting any better here. The other day I met up with my long time Aussie girl Kerstin and caught up with all the missing parts since we last saw in February. Also took some quick photos featuring the gingham jeans. I have a love-hate relationship when it comes to gingham, since I don't really fancy the pattern on a lot of things like dresses for example, but I think it looks sooo dope on jeans, pants and bikini, so I couldn't resist getting a pair of tight jeans myself! 

A while back I gave an interview to the Mood magazine here in Estonia, more precisely their online magazine, and in case you wanna learn a bit more about me and my blog, then you gotta Google Translate the hell out of this haha. But anyway you can find it HERE!

I'm gonna gather a few photos to develop on photopaper now, since I'm old school like that and I don't trust technology at all (from bad experience). Also gonna pack a little and meet up with another bestie tonight! Have a great weekend! x

______________________________________________________________________


Tereee! Ilm on olnud nii kehva hiljuti. Tundub, et tuleb ära põgeneda siit kui asi paremaks ei lähe. Sel nädalal sain kokku oma pikaaegse Aussie tüdruku Kerstiniga ning jõudsime täita kõik lüngad, mis tekkinud on pärast veebruari kui viimati nägime. Tegime ka mõned kiired pildid, minu puhul siis uutest gingham mustriga teksadest. Mul on selline meeldib-ei meeldi arvamus gingham'i vastu, kuna mulle ei meeldi see muster eriti näiteks kleitidel, aga minu arust näeb see nii äge välja just teksadel, pükstel ning bikiinidel, nii et ei saanud ära öelda ka ise ühest sellisest teksapaarist!

Veidi aega tagasi andsin intervjuu ajakirjale Mood, täpsemalt nende veebiajakirjale, kus räägin pikalt endast, stiilist ning blogist. Võtke minut ja lugege ikka läbi! Artikli leiab SIIT!

Kogun nüüd kokku mõned pildid mida ilmutada, kuna ma olen selline old school ikka veel ega usalda tehnoloogiat piisavalt (halvad kogemused). Samuti pakin natuke ja saan kokku järgmise lemmikuga täna õhtul! Vahvat nädalavahetust! x 

MOËT PARTY DAY
Photos from the Moët Party Day party at Hilton! 


Last Saturday we celebrated the international Moët Party day in Estonia and the party was held at the most perfect location - Hilton Park hotel terrace. The theme was white so everyone looked stunning dressed in all white and the decorations were so so beautiful! Me and my blogger girls had a table reserved just by the best view on the city and the sunset and welll our bunch must've been the funnest anyway haha! We had such a great time there! The terrace was crowded so when it came to the official part of Moët champagne bottle popping, over 120 bottles were finally popped! At the party I realized I had missed Moët so much during the spring and it was so great to enjoy the bubbly with such great company. After the sun went down, we headed to a show with more Moët and sushi at the Hilton hotel Casino and well hours went by too easily there and maybe around 3 we went out clubbing, but were way too tired to stay longer than 15 minutes if I recall right. 


What a night though, will definitely remember this one! Thank you Embassy of Champagne for hosting such a wonderful party and I'm glad everything went well, and of course thank you for having us there! Also thanks to the blogger girls who looked stunning and kept the night alive!

Summer is for all the best stuff so I really really recommend everyone to grab a friend or more, get a bottle of your favourite Moët and go enjoy our short summers at picnic's, beautiful terraces, seasides or brunches with some bubbly. I'm planning on doing it a lot, because it just always feels amazing with a little bit of Moët on the side! x


____________________________________________________


Eelmine laupäev tähistasime ka Eestis rahvusvahelist Moët Party Day'd ning meie pidu toimus täiesti ideaalses kohas - Hilton Park Hotelli terrassil. Dresscode oli valge ning kõik nägid üleni valgesse riietatult väga kaunid välja ja dekoratsioonid olid super lahedad! Meil blogitüdrukutega oli reserveeritud laud imeilusa vaatega linnale ja päikeseloojangule ning usun, et meie laud oli üks lõbusamaid samuti haha! Terrass oli rahvast üsna pungil seega kui asi ametliku osani jõudis, milleks oli võimalikult paljude Moëti pudelite korraga avamine, siis avati lausa üle 120 neid! Seal peol sain aru, kuidas mul Moët'ist tegelikult kevade jooksul suur puudus on olnud nii et oli väga tore seda oma kambaga taas mullitada. Kui päike alla oli läinud, suundusime edasi show'le Hilton kasiinosse koos rohkema Moët'i ning sushiga ja seal läksid tunnid juba väga kiirelt, ehk 3 paiku lõpuks otsustasime vaadata ka klubisse, aga ei olnud enam piisavalt energiat, et seal vast üle 15 minuti püsida. 


Milline vahva õhtu, jääb kindlasti väga kauaks meelde! Suured tänud Embassy of Champagne'ile selle peo eest ning mul on hea meel, et kõik läks plaanipäraselt. Muidugi suurimad tänud, et meid sellesse kaasasite! Tänud ka mu blogitüdrukutele, kes nägid imeilusad välja ja hoidsid õhtu nii põneva! 

Suvi on kõikide parimate asjade jaoks, seega soovitan teil kõigil haarata sõber või mitu, võtta kaasa pudel lemmik Moët'i ning minna nautima meie väga lühikest suve kas piknikul, ilusal terrassil, mere ääres või brunch'il koos väikese mullilisega. Ma kavatsen seda võimalikult palju teha, kuna see kõik on parem natukese Moët'iga kõrval! x 

SKY BLUE SATIN

Jumpsuit - Lindex/ HERE (on sale!)         Shoes - Quiz/ HERE        Belt - Gucci         Bag - Guess/ Denim Dream          Sunglasses- Ray Ban
Midsummer is over and I hope everyone had the best time! I spent mine with family and J at friend's country side and at some point ma and J took the boat in the middle of the lake, did some fishing and watched the city's bon fire being lit at the beach. Such a lovely night! He's off to Austria today and I can get back to my daily stuff since I have so much to do and plan now.

Before we headed off to our hometown, we visited the new market place in Tallinn and found so many cute photo spots and dining places there. Also took these photos of my new light blue satin jumpsuit that I found from Lindex Showroom the other day. I am a huge fan of satin right now and I just couldn't keep myself from wearing this gorgeous piece, eventhough it requires a belt on me since it's one size too big and heels since it's too long, but I think I will have it adjusted because I just love it too much. It's really flowy and the material glistens so beautifully in the sun, definitely a must-have for a bit more chic look or for any kind of summer party! 

 _________________________________________________________________________________


Jaanipäev on läbi ja loodan, et kõigil oli super tore aeg! Mina veetsin enda oma koos pere ja J'ga sõprade juures ning mingi aeg võtsime J'ga kaatri ning läksime keset järve kala püüdma ja linnajaanitule süütamist vaatama, mis toimus sealsamas rannas. Nii tore õhtu! Täna suundub ta Austriasse ning ma saan taas asuda oma igapäevaste asjade kallale, kuna hetkel on nii palju teha ja planeerida.

Enne jaanipäevale sõitmist käisime läbi ka uuelt Baltijaama turult ning leidsime nii palju armsaid pildistamiskohti ning häid söögikohti. Tegime ka need pildid mu uue helesinise satiinist jumpsuit'iga, mille haarasin kaasa viimati Lindex'i Showroom'ist. Ma olen suur satiini fänn hetkel ning ei suutnud seda võtmata jätta, kuigi pean kandma seda hetkel vööga kuna see on ühe numbri võrra suur ja tahab kontsasid kuna on ka liiga pikk, aga ma arvan, et lasen selle enda järgi kohandada, sest see on tõesti üks super ilus ese. Riie on mõnusalt lendlev ja särab päikese käes, kindlasti üks must-have kui tahta välja näha rohkem šikk ja sobib absoluutselt igale suvepeole ka!