Meryl Mägi

BRIGHT SPOT IN ALL THAT GREY

 
Wearing River Island head-to-toe.


Coat - HERE       Skirt - HERE       Boots - HERE (on sale!)     Bag - HERE (from RI store, sold out online)      Knit - HERE


 

It's Saturday and I'm the sleepiest I've been this week. There have been so many events this week that I don't feel like doing anything today except fort his blog post. Had some fun yesterday at Guess brand party with Denim Dream stores and Guess babes with lots of chit-chat and a fun competition you will hear about soon here. After that afternoon event me and J went party clothes-bow tie- suit shopping for tomorrow's football gala and then we headed for a dinner party with my parents and happened to suddenly go out at 2am haha, so I'm realllly tired today. Only managed to drive to Tallinn and go to hairdressers today, but feeling so fresh and so blonde again. I'm definitely heading to bed quick, because I wanna get up early to get a lot of wrok done before getting ready for the gala event. J is nominated as the best player of the season, so fingers crossed he will get what he absolutely deserves tomorrow! I've seen no one else work so hard whole season through. 

I just wanted to clarify that photos won't do any justice to this amazing colour this River Island coat has. I tried to edit it the way that it would show its true pink-purple shade, but it's just something that has to be seen (and tried on!). It's funny that all these compliments I've gotten during last weeks are for my River Island jackets and coats. They truly have nailed the color scheme this season. I was considering for a long time at RI store if I would actually wear something so bright and pink so much that it's worth getting it from the store, but I've found myself wearing this coat over and over again on so many different colors. I think it really brings out blonde hair and puts a smile on the streets on this grey and dark time. I styled the coat with a lighter pink knit that I also have in black and with a detailed leather skirt, a super awesome looking bright red cross-body bag and the best thigh high boots I've owned. They are so so comfortable to walk in due to that low block heel and the pointy toe part makes them really chic to wear to parties or on streets. Another pair of boots I've found myself wearing too much right now, but hey, all my dresses just go with them! I have a really fun project attached to these outfit photos actually, but I can't tell you before it's done, so keep yourself tuned in! 

I'm gonna tuck in with J and watch the other half of the movie we started, so nighty night! x

____________________________________________________


On laupäev ja unisem ei saakski olla. See nädal oli nii palju erinevaid toredaid üritusi, et ma ei viitsi täna rohkem midagi teha peale selle blogipostituse. Eile lõbutsesime Guess'i brändi peol, mida korraldas Denim Dream. Sain Guess'i tüdrukutega lobiseda ja võistelda - mis täpsemalt, sellest kuulete siin juba üsna pea. Pärast seda pärastlõunast pidu läksime J'ga shoppama peoriideid-kikilipse-ülikonda homseks jalgpalli galaks ja siis sõitsime Viljandisse, et süüa mu vanematega õhtust ja kogemata juhtusime ka välja minema kella 2 paiku haha, seega ma olen tõesti väsinud täna. Õnneks siiski sain täna Tallinnasse tagasi sõidetud ja juuksuris käidud, nii et olen taas ärske ja väga blond. Peaksin päris vara magama minema ka, kuna tahaksin hommikul palju tööd tehtud saada enne kui galaks sättima hakkan. J on nomineeritud hooaja parimate jalgpallurite hulgas, seega pöidlad pihku, et ta selle auhinna mida ta väärib ka koju toob! Pole näinud kedagi teist nii palju selle võidu nimel pingutamas. 

Tahaksin täpsustada, et need pildid siin ei õigusta kuidagi selle River Islandi mantli õiget ja imeilusat lillakas-roosat tooni. Proovisin töödelda seda nii ja naa pidi, aga seda peab ikka päriselus ise nägema (ja muidugi proovima!). Naljaks, et kõik komplimendid, mis ma viimastel nädalatel saanud olen on just minu River Islandi mantlite ja jakkide kohta. RI on tõesti kümnesse pannud oma värviskeemiga see hooaeg. Mõtlesin küll poes kaua, et kas ma ikka võtan kaasa nii erkroosa ja kireva mantli, kuid nüüd leian end uuesti ja uuesti seda kandmas igasugu erinevate värvidega koos. Arvan, et see toob blondid juuksed eriti hästi esile ja paneb tänavatele väikese naeratuse sellel pimedal ja hallil ajal. Sobitasin mantli heledama roosa kampsuniga, mis on mul ka kapis mustana olemas, ja juurde lisasin detailidega musta nahkseeliku, super ägeda erkpunase õlakoti ja parimad üle põlve saapad, mis mul siiani olnud. Nendega on nii mugav kõndida tänu sellele madalale plokk-kontsale ja teravad ninad teevad need saapad eriti šikiks, mis sobivad nii peole kui ka lihtsalt tänavale. Järjekordne paar saapaid, mida olen end kandmas leidnud juba liiga palju viimasel ajal, kuid siiski, kõik mu kleidid juhtuvad just nendega ka sobima! Tegelikult on nende piltidega seotud üks vahva väike projekt, aga sellest kuuleb alles siis kui see valmis niiet püsige siin lainel! 

Keeran end nüüd J'ga diivanile rulli ja vaatame pooleli jäänud filmi lõpuni. Head ööd! x 

BLACK FAUX FUR BY DRYLAKE
Faux Fur - Dry Lake/ HERE (sold out right now, but keep an eye on for re-stock!)       Jeans - Levi's       Boots & Knit - River Island/ HERE        Sunglasses - Ray Ban


Hey all! Happy midweek humpday whatever wednesday is! I am so so happy to be making this post to be honest. When I first moved to Sweden and started looking around in stores, I found some that were selling Dry Lake brand and I always happened to notice them most during winter seaosn when all the most glittery dresses and the cutest faux fur were with their brand tag. By third year I could tell from far when someone was wearing Dry Lake faux fur coats because they are so distinguishable with their perfection every year, doesn't matter which colour which season has. Now that I have my hands on one of their fur coats I am the happiest because it is are exactly as good quality and beautiful as I always found them to be. I love mine so much and I wear it all the time right now. The black fur is shiny and beautiful and has such nice poofy texture. Can't wait to post some more with this! Definitely gonna wear that one to the football gala this weekend too, which brings me to my week's plans.

I think I have something fun for each day of this week. Yesterday we went to the candy factory of Kalev and made our very own hand-made truffles with the Lindex crew. They told us about the kids that go there and make a huge mess and once I looked down at my truffles I noticed I actually am that kid hahah! But hey, the lady was right that at first they might look like someone pooped on a plate, but once you put them in a pretty box with decorations they suddenly become princess truffles and so it was lol. Happy to be a truffle-expert now! Today I had the change to try out another facial and this time with Madara products at the Natural Goods Company salon. Feeling even more shiny and fresh than after spa! Now tomorrrrow I'm gonna go have a little photoshoot with Kristjaana and bow tie shopping for J and in the evening I'll hop by Kaubamaja to get my hair fixed and theeen it's time for the Bastion and Goldtime fashion show at Hilton hotel. Friday it's gonna be Denim Dream lunch with Guess collection and then I'm off to hometown with J because I need to grab some party stuff for the football gala on Sunday. I'm having such a good week and good mood lately and I love that it's been less rain and more snow as everything seems brighter that way. Finally developed some Christmas feeling as well, which makes everything extra happy! Will keep you posted with all the events and there's so many winter outfits to come! 

Sending hugs! x

________________________________________________________________________________


Helllloo! Vahvat kesknädalat humpday'd või mis iganes nimega kolmapäeva meeldib kutsuda! Mul on ausalt väga hea meel seda postitust siin alustada. Kui ma mõned aastad tagasi Rootsi kolisin esimest korda ja enda jaoks uutes poodides ringi vaatasin, siis avastasin just talvehooajal, et kõige säravamad litterkleidid ja armsaimad karvakasukad on Dry Lake brändi sildiga. Kolmadanks aastaks suutsin juba kaugelt ära öelda, kellel on Dry Lake kunstkarvast kasukas seljas, sest need paistavad kohe silma oma silmapaistva perfektsusega igal aastal, olenemata mis toonid ja stiil mis hooajal moes on. Nüüd kui mul on lõpuks ka endal see kasukas kapis olen ma üliõnnelik, kuna see ongi tõesti nii kvaliteetne ja ilus kui ma alati arvasin. Kindlasti mu igapäevane vaieldamatu lemmik mida kanda praegu. Must karv läigib ilusti ja tekstuur on selline mõnus puhvis. Ei jõua ära oodata, et sellega juba rohkem postitada! Kindlasti kannan seda ka pühapäevasele jalgpalligalale ja see toobki mind selle nädala plaanide juurde.

Mul on vist selle nädala igaks päevaks midagi toredat plaanitud. Eile käisime Kalevi kommivabrikus ise käsitöötrühvleid tegemas Lindexi tiimiga. Meile räägiti algul, et lapsed käivad seal hirmsasti läbustamas ja oma trühvlitee alla vaadates sain aru, et tegemist ongi tegelikult minuga hahah! Aga noh, see neiu rääkis seal, et alguses võivad nad nagu käkk välja näha taldrikul kuid ära kaunistades ja ilusasse karpi pannes näevad need välja nagu printsessitrühvlid ja nii oligi. Nüüdsest olen uhke trühvli-ekspert! Täna oli mul võimalus proovida järjekordset näohooldust ning seekord oli selleks Madara toodetega hooldus Natural Goods Company salongis. Tunnen end veel rohkem läikivama ja värskemana kui pärast spad! Nüüd hommmme teeme pisikese pildistamise Kristjaanaga ja otsime kikilipsu J'le ja õhtupoole hüppan läbi Kaubamajast, et lasta endale ilumaailmas soeng teha ja siis ongi aeg juba bastioni ja Goldtime'i moeshow'ks Hiltonis. Reedel on aga Denim DReam'iga armas lõuna Guess brändi seltsis ja siis siirdume J'ga kodulinna ära, kuna mul on vaja haarata kaasa paar peoasja pühapäevaseks jalgpalli galaks. Mul on tõesti väga hea nädal ja sellest ka nii hea tuju. Eriti meeldiv on see, et vihma asemel on tulnud ikkagi rohkem lund, mis tekitab korralikku jõulutunnet, mis muidugi omakorda teeb kõik veel rõõmsamaks! Kindlasti hoian kursis kõikide plaanide ja sündmustega teid ja nii palju talve outfit'e on aina tulemas! 

Palju head! x 

ORANGE IS THE NEW BLACK WITH RIVER ISLAND
Wearing River Island head-to-toe 

Jacket - HERE        Knit - HERE (different colours)       Jeans - HERE       Boots - HERE        Bag - oldieHello hello helooo! Today me and J arrived to Saaremaa to spend a lovely spa weekend at GOSPA and I couldn't be happier about this. Gonna spend these 3 days fully relaxing and full of alll kinds of procedures because I really need this right now. Not gonna spend too much time on social media and blog as well, but I felt like sharing this post with you guys tonight after our dinner.

I had some trouble with Lightroom as I updated it as I told you before, but now it's all fixed and I could finalllly show you my very first River Island outfit! Their new collection is to die for and once I saw this orange jacket I knew I had to build the whole outfit around this because that one is a real showstopper. I've gotten so many compliments with it and it surprisingly fits to so many outfits, but my fav is that all black one since it brings out that jacket the best. The faux fur is so soft I would like to sleep in it! When taking a stroll around River Island store I found that they actually have so many great jeans to choose from. I had like 6 pairs of basic black jeans in the dressing room and it was really hard to decide between all these good fits and after like 2 months (lol) of looking around to find a perfect black turtleneck knit and block heeled ankle boots, River Island was the store where I finally found these. You can imagine how happy I was over that, because surprisingly, good simple basics are the hardest to find these days. I'm so thrilled over River Island's style change recently as it has become one of my favourite stores to go to, especially during glitzy-glittery party season! 

Wednesday we celebrated GANT store's 10th birthday with a huge party which was one of the best planned events I've gone to recently (well done Zenja!). So many lovely surprises and such yummy food, but well most of my week was spent working working working and on heels everyday, so my legs are killing me. Thank god that we are back in my birth island Saaremaa and we're tangled up cozy in robes now. I'm really thrilled to show J my favourite place in Estonia as he hasn't visited it much and to finally intorduce him to my cousins here. Gonna be a fun time, so I better get back to it! Have a great weekend everyone! x

______________________________________________________________________________


Tere tere teeree! Täna jõudsime J'ga Saaremaale, et veeta üks mõnus nädalavehtus GOSPA's ja ma ei saaks rõõmsam ollagi selle üle praegu. Kavatsen need 3 päeva veeta puhates ja täis erinevaid protseddure, sest mul on seda tõesti vaja praegu. Ei kavatse palju aega veeta sotsiaalmeedias ega blogides, kuid tundsin, et tahan kindlasti teiega enne jagada just seda postitust pärast õhtusööki.

Nagu varem rääkisin, siis mul oli natukene probleeme oma Lightroom'i update'imisega, kuid nüüd töötab kõik ideaalselt ja saan teiega viiimaks jagada oma esimest River Island'i peast jalatallani outfiti'i! NEnde uus kollektsioon on täiesti rabav ja see hetk kui ma seda oranzi jakki nägin teadsin, et selle ümber ma pean outfit'i ka ehitama. Täielik showstopper! Ma olen saanud selle eest nii palju komplimente juba ja üllataval kombel sobib see nii paljude erinevate riietuste juurde ka, kuid mu lemmik on kindlasti üleni must komplekt selle juurde, sest see toob selle värvi enim esile. Kunstkarv on nii pehme, et selles tahaks magada iga päev! Kui ma poes ringi jalutasin, siis avastasin, et tegelikult River Island'is on nii hea teksavalik. Avastasin end 6 paari tavalise musta teksapaariga kabiinist, mille vahel oli väga raske valida, kuna kõik istusid nii kenasti. Kõige vahvam oli see, et pärast 2 kuud (lol) otsimist tavalise kõrge kraega kampsuni ja plokk-kontsaga poolsaabaste järgi leidsin need viimaks just River Island'ist. Kujutate ette ka kui rõõmus ma olin selle üle, sest kui aus olla on viimasel jala häid ilusaid basic asju veel kõige raskem leida. River Island'i hiljutise stiilimuutuse üle on mul ainult hea meel, kuna sellega on poest saanud mu ks vaieldamatuid lemmikuid. Eriti just sillerdaval ja sädeleval pidude hooajal! 

Kolmapäeval tähistasime GANT poe 10ndat sünnipäeva ja tegemist oli ühe parimalt korraldatud peoga, kus ma hiljuti käinud (hea töö Zenja!). Nii palju armsaid üllatusi ja hea toit, aga üle jäänud nädal oli ainult töö töö töö ja iga päev kontsadel ka veel, niiet mu jalad surisevad korralikult all. Nii tore, et just praegu oleme mu saarel ja sissemässitud hommikumantlites. Seekord olen eriti põnevil just sellepärast, et saan J'le viimaks näidata oma lemmik kohta Eestis, kuna ta pole siin kordagi ringi vaadanud ja lõpuks tutvub ta ka mu sugulastega, kes siin elavad. Tuleb tore aeg, nii et ma parem suundun selle juurde ruttu tagasi! Vahvat nädalavehtust teile! x 

BLACK FRIDAY WEEKEND

Jacket - Lindex/ HERE        Turtleneck & Boots - Zara        Pants - ICANIWILL/ HERE         Belt - Gucci         Phone case & wallet - Ideal of Sweden Since it was Black Friday yesterday and the hype continues until Cyber Monday ends then I think it's really in theme to post an all black outfit. I really love Black Fridays, but not in the sense that you buy everything you like on sale, but it's the time to make these a bit more expensive smart choices or you can just buy all you really currently need and can get a super sweet price on them. I have a gala coming up so I used the discounts to find a cute gala dress and shoes and bought a swimsuit from stores for my spa weekend. If you would really need a new phone case or a wallet for your phone then I recommend Ideal of Sweden this weekend because they have an amazing 50% off everything until Sunday and well from the photos you can find my two favourites - Antique Roses phone case and the black wallet with golden details. So elegant! The outfit of today consists of some really super good basics. First is the amazingly soft Lindex jacket that one my heart the minute I tried it on in the showroom. We've been unseparable ever since and I really love the oversized style of this jacket so I got another one in a bright orange colours that you will see soon (it's not from Lindex though)! I wore the jacket to the last football games and it kept me perfectly warmed up with its faux fur lining. Oh also Lindex has 25% of all this weekend!
On Instagram I briefly showed you guys the new kind of pants that ICANIWILL has. They're not for gym, but they are as comfy and tight as gym pants, but actually casual ones! They fit like a glove and make that butt of yours look amazing haha! Also I couldn't imagine a more stylish but comfortable pair of pants to wear to your work out session, to the store, to a city shopping stroll or on planes/trains, etc. ICANIWILL also has a Black Friday deal with almost 70% off selected items! 

Thursday I spent the day blogging in freezing cold and snow (lol) and afterwards we had an amazing dinner at Tabac with Embassy of Champagne where we again got to food taste with different champagnes. Congratz Tabac for becoming a EOC member restaurant, the food was delicious! Then I headed home on Friday where I am now, waiting for our family guests to arrive and then I'm off to Talinn tomorrow to wait for Monday when J finally comes back from his Oceania tour! Ugh just can't wait for him to finally be home for a while! By the way, thank you so much for lending your camera and taking the photos Kristjaana! Saved me a bunch! 

Hope you found these deals exciting and happy shopping weekend guys! x

______________________________________________________________________________________________


Kuna eile oli Black Friday ning kogu see haip kestab terve nädalavahetuse vältel kuni Cyber Monday'ni välja, siis on vist eriti sobilik postitada üks temaatiline üleni mus outfit. Mulle väga meeldivad Black Friday'd iga aasta ja mitte sellepärast, et kõike mis meeldib peaks allahindlustega endale kuhjama vaid sellepärast, et selleks päevaks saab jätta mõned kallimad ostud, mida ammu tahtnud või osta just neid asju, mida parasjagu vaja läheb väga magusa hinnaga. Kuna mul on üks gala tulekul, siis saingi ilusa kleidi ja kingad eile ära tellitud ja poodidest spa nädalavahetuseks trikoo. Kui sul aga läheks vaja just uut telefonikatet või kaarditaskut, kuhu telefon sisse panna, siis ma soovitan just Ideal of Sweden'it kuna neil on kõik tooted -50% kogu nädalavahetuse! ja fotodelt leiab ka minu kaks lemmikut - Antique Roses telefonikatte ja musta kaarditasku kuldsete detailidega. Nii elegantsed! Tänane outfit koosneb mitmetest super headest basic'utest. Kõigepealt muidugi räägin teile sellest ülipehmest Lindexi jakist, mis võitis mu kohe üle, kui selle selga panin showroom'is. Sellest alates oleme olnud lahutamatud ja kuna mulle nii meeldib selline oversized jakistiil, siis nüüdsest on mul ka selline erkoranz, mida peagi ka blogis näeb (see pole Lindex'ist)! Kandsin jakki selle aasta viimastel jalkamängudel ning see hoidis mind ilusti soojas oma kunstkarvast sisuga. Ah muidugi, Lindex'il on ka Black Friday diil ju, 25% kõigest all kogu nädalavahetuse! 
Näitasid Instagram'is vilksamisi uut sorti ICANIWILL pükse, mis hiljuti välja tulid. Need pole küll jõuka jaoks, aga on täpselt sama kitsalt ümber ja mugavad kui jõukaretuusid, aga lihtsalt igapäevased! Istuvad nii hästi nagu kinnas kätte ja teevad taguotsa kohe eriti ilusaks haha! Ma ei kujutaks ette ka teisi pükse praegu, mis oleks mugavad nagu need kuid samalajal ka stiilsed, et kanda trenniminekul, poodi, linnapeale shoppama või lennule/rongile, jne. ICANIWILL pakub Black Friday'l kuni 70% allahindlust! 


Neljapäeval veetsin päeva blogitööd tehes jääkülmas ja lumes (lol) ja hiljem õhtul oli meil ülitore õhtusöök Tabac'is koos Embassy of Champagne'iga, kus saime proovida erinevaid toite šhampanja juurde. Palju õnne Tabac EOC liitumise puhul, söök oli super maitsev! Reedel sõitsin koju, kus olen ka praegu, ja ootame siin parasjagu perega külalisi ning homme sõidan juba Tallinna tagasi, et oodata esmaspäeva, mil viimaks Joonas oma Okeaania turneelt tagasi jõuab! Ugh ei jõua ära oodata, et ta lõpuks korraks ka kodus pikemalt oleks! Ja suured tänud lähevad Kristjaana poole, kes laenas oma kaamerat ja aitas pilte teha! Aitasid mind nii palju sellega! 

Loodan, et leidsite mõne põneva diili siit ja ägedat shopingu-nädalavahetust kõigile! x

WHITE WATERFALL COAT
Coat - Misspap/ HERE        Pants - Zara        Knit - Topshop         Sneakers - Converse/ Sportland
This week work has been hectic as so many different tasks pile up at once, but so many fun things have kept me going with the happiest mood. For example yesterday I went to see Triinu's husky baby who I absolutely loved! It's weird how I am dying to visit everyone who gets a new puppy or kitten, but when someone has a baby, then first, I'm like meh, and then when I visit, I have no idea what to say or do that it's to the point of awkward. It's so easy and natural with puppies though haha! Some animal-loving works well for an animal crazed person like me as my dogs are all in another city. Also this morning we had a lovely Christmas brunch event with Kaubamaja, where we had some snacks and designers performing. This was the first time this year when I had some serious Christmas feels with all these gift ideas and decorations! And it was all made better when I won a personalized 'M' necklace from New Vintage by Kriss Soonik. It's similar to my Jane Koenig golden plate one, but this one is a lil bit smaller and in silver and exactly how I like my jewewllery. Perfect morning!

By the way this white coat is amazing with all black and white looks! I've seen it on basic black dresses and with casual black tee and jeans and it somehow manages to be so eye catching eventhough so simple. The stripe pants I styled it with are of course everyone's favourites and mine too. Can't get over them! 

Tomorrow I'm gonna go shoot some outfits with Kristjaana, do some modelling for Tallinn Dolls, shop some much needed hair products and then we have another Embassy of Champagne dinner party! This time with my most favourite Ruinart, so can't wait! x

WINTER CHIC WITH DENIM DREAM
Wearing everything from Guess (Denim Dream stores) 
      Jacket - HERE        Pants - HERE        


Happy Saturday! Spending a few more hours ta home with doggies and fam and off I am to Tallinn again. Tonight we're gonna have a Christmas collection launch event with River Island at the Polhem PR Showroom and then the whole gang is gonna head to Dark Nights Film Festival's Fashion Cinema opening event and after that we're of course gonna watch a cool fashion movie. So excited for tonight! 

A few days ago I went to the signature shop of Denim Dream and decided to put together something winter chic as the weather gets colder and colder everyday here, but hey, style doesn't have to leave with that. I paired my favourite Guess studded boots with matching faux leather pants and since they were so high waisted, I could actually wear a cropped sweater underneath. Cropped knits are really awesome and definitely don't need a ditch from the closet as winter comes, because high waists and warm coats can allow you to still wear these. I really loved the thick turlteneck on that one that matches the velvet winter jacket perfectly! Velvet jackets have been in for a long time now and I'm happy they haven't left the stores. I have a puffy one in my closet from Calvin Klein and I really like that slimming one from Guess too. They are usually very soft and keep warmth so well. I don't know why but this 'roll neck knit - sunglasses - slim fit winter jacket' combination really gave me some Switzerland Alps Ski Trip feels. I think this kind of an outfit would be perfect for a hang out there and it really made me miss snowboarding suddenly. Definitely need to plan a trip like that soon, would be the dream! 

Enjoy your Satruday everyone! x 

___________________________________________________


Juhhei laupäev! Veedan veel mõned tunnid kodus kutsude ja perega ja siis suundsungi juba tagasi Tallinna. Täna õhtul on River Islandi jõulukollektsiooni avaüritus Polhem PR Showroomis ja siis kogu kamp liigub sealt PÖFF'i moekino avaüritusele edasi ning muidugi pärast seda vaatame ka kohe üht ägedat moefilmi. Väga põnevil tänase õhtu pärast! 

Mõned päevad tagasi hüppasin läbi Denim Dream'i originaalpoest, et panna kokku midagi talvist ja šikki, kuna ilm läheb aina külmemaks ja külmemaks iga päevaga. Aga ega stiilsus ei pea ju kuhugi selle pärast kaduma. Panin oma lemmikud Guess'i saapad kokku nendega klappivate kunstnahast pükstega ja kuna need olid nii kõrge pihaga, siis oli nii hea lisada juurde hoopis crop kampsun. Crop kampsunid on nii lahedad ega pea tingimata lendama talvekappi kui külmaks läheb, kuna kõrge pihaga püksid ja soojad kasukad/mantlid lubavad neid jätkuvalt kanda. Selle kampsuni juures on mu lemmikosa see lai rullkaelus, mis sobib samet talvejopega super hästi. Sametjoped on juba päris pikka aega moes olnud ja selle üle on ainult hea meel. Mul on endal kapis üks kohevam Calvin Kleini must sametjope, kuid see kitsa lõikega on samuti väga ilus. Need on tavaliselt väga pehmed ja hoiavad ka hästi sooja. Ma ei tea miks, aga see 'rullkaelusega kampsun - päikeseprillid - slim fit talvejope' kombinatsioon tekitab mulle mingeid Sveitsi alpide suusareisi tundeid. Selline outfit oleks ideaalselt sobiv taolisel reisil (kui suusad just all pole) ja ma hakkasin järsku nii lumelauaga sõitmist igatsema. Kindlasti peaks varsti sellise reisi organiseerima, what a dream! 

Mõnusat laupäeva kõigile! x 

DANIEL WELLINGTON FOR COUPLES
Watches - Daniel Wellington
His - HERE
Hers - HERE 
Cuff - HEREWhat a week last one has been! Nothing exciting, just so many troubles at once happening and I've been trying to fix these everyday. I am tryng to hard to get my Mac to download the new Lightroom CC, but it keeps erroring about everythiiing and I can't edit all photos I've been taking. Plus all my memories are full and so many updates need to be done and on top of all that, no one seems to fix my blog, so I'm gonna have to take some serious measures soon. It's so important for me that you all could read my blog clearly and easily. Doing all I can to fix it everyday! 

My new job has been very busy, but really exciting as well. Learning so much new stuff all the time, especially about the world of furniture business. It was also really difficult yetserday to send J off for two weeks in Oceania. He was just away for a week with the national team and now again. We haven't seen much or been able to go out and do stuff by ourselves lately, so it's pretty sad to wait some more week, but I'm really busy with all the new collaborations and job that I will be fine of couuurse. Can't wait to show you what I've been working on and all the new stuff coming up! 

Until he comes back, we can both keep an eye on our Daniel Wellington watches to keep an eye on the time (to pass quickly I hope). We both love simplicity and minimalistic clothes mostly, so it's the perfect watch for the both of us and it's fun to match stuff as a couple. Mine is a pure white one paired with the golden cuff and J has a brown one with super cool bright blue details. I think a matched DW watches would make a perfect couple's Christmas gift and if you think so too, then make sure to use the discount code 'merylmgi' for 15% off any watch on DW website! x 

Gonna go have a lil sleepover at Sandra's and off to hometown in the morning. Good night! x 

________________________________________________________

Milline nädal! Muidugi ei midagi väga põnevat, aga lihtsalt nii palju probleeme on korraga kuhjunud ja kõik päevad on olnud mingit lahendamist täis. Proovin juba tükemat aega saada uut Lightroom CC'd oma Mac'i, aga sada errorit tuleb kogu aeg ette ja ma ei saa siiamaani töödelda kõiki neid pilte, mida olen vahepeal loonud. Kõik mälud on saanud otseloomulikult ka täis ja nii palju update vaja teha ja kõige tipuks tundub, et keegi ei suuda mu blogi korda teha. Pean tõesti lähiajal vähe karmimad meetmed ette võtma, sest mulle on kõige olulisem, et mu lugejad saaksid hõlpsasti ja probleemideta blogi lugeda ja vaadata. Teen kõik mis saan iga päev, et see asi korda ajada! 

Uus töökoht on olnud väga väga töökas, kuid samal ajal nii põnev. Õpin iga päev midagi uut, eriti just mööbliäri kohta. Samuti oli eile päris raske saata J kaheks nädalaks Okeaaniasse ära. Ta just oli nädala koondisega ära ja nüüd jälle juba. Kuna me pole viimasel ajal eriti näinud ega saanud kuskile ainult koos minna, siis on päris kahju veel nii pikka aega oodata, kuid mul on nii palju teha, et loomulikult kõik saab olema tore ikka. Ei jõua ära oodata, et saaks juba näidata teile, mille kallal olen töödanud ja mida uut on toimunud! 

Kuniks aga J tagasi tuleb saame mõlemad hoida ajal silma peal oma Daniel Wellingtoni käekelladel (loodetavasti aeg läheb ka kiiresti). Kuna meile mõlemale enamasti meeldivad lihtsad minimalistlikud riided, siis need käekellad on meile mõlemale ideaalsed käekellad ning muidugi on vahva omada kokkusobivaid aksessuaare. Minu oma on puhas valge ning koos kuldse käevõruga ja J oma on pruun üliägedate siniste detailidega. Arvan, et DW kellad oleks super jõulukink paaridele ning kui sa ka nii arvad, siis kindlasti ära unusta kasutada minu allahindluskoodi 'merylmgi', et saada lausa 15% alla kõigist kelladest DW kodulehel! 

Liigun nüüd Sandra juurde ja sealt hommikul kodulinna nädalavahetuseks. Head ööd! x

LATE NIGHT CHRONICLES - RIVER ISLAND
Set & Earrings from River Island


I come here late, but I come with big news!! I have a new job next to my blog! I started working for a design furniture retail company and my title says project manager- interior designer, but it's more of doing everything from social media to projects, so I'm really happy and busier than ever as it can be seen from my activity here haha! Exciting new start! Also I wanted to refer to this issue that my blog has faced. Many of you have written to me that you can't see my photos and you see the tezt as blue boxes and I am very very aware of that issue. It comes with certain wifis and repetetive refreshing usually gets it back to normal, but I know it's frustrating and I just wanted to let you guys know I am already working on it with for.me portal and hopefully we will get this fixed by the next. Thank you so much for coming back and for your patience! The blog should work fine on phone and other connections (and some wifis like my home one). 

So what else has been going on...well just the fact that J became ESTONIAN CHAMPION with his football team again!! I am beyond proud of him and his season. I've seen him work himself up this year with such dedication and motivation to be the best and thanks to that he has achieved it all this year. It was such a joy to see the game where they made their title 100% sure eventhough the season ain't over yet. J even scored from basically half a pitch haha. I'm so glad to be here this year when they receive their trophy tomorrow and can't wait what comes next for him! 

Now that the bigger life news are covered, let's talk fashion too. I picked this River Island plaid set up from showroom, because I was just blown away by these amazing details on the back, the pants and sleeves. I love that this set is another way that you can wear a crop top during winter time as well. I felt like this outfit is so dope altogether that it would go well with this late night vibe as I was just showing down some MC fries when I had this idea. It's a reaaallly different post from what I usually do, but I like a bit of artsy stuff too in-between the outfit posts and this River Island set itself is also art. 

So my weekend will be all about the championship title celebration with the Flora guys and girls. Hope you will have a fun weekend too! x 

MY MOST FAVOURITE GYM SETLeggings & Top - ICANIWILL/ HERE & HERE 


Well it sure went from golden leaves to frozen winter in one day huh? I feel like the point where I get most disappointed with weather is when I see the car covered in ice for the first time again. That first scrub, those cold fingers when you have forgotten your gloves at home because you weren't expecting for it to be so cold suddenly..ugh it's impossible for me to feel happy about that. You just know it's gonna be less sleep time and panic about being late somewhere because your car is a ice cube. Does anyone else have such a big problem with this as I do haha? It's a part of being Nordic that I will never get used to! Before, when it was a bit more warmer outside, I got familiar with the most beautiful jogging set ever! Now it's my cute gym set of course, but whatever you love to do, this ICANIWILL set is gonna make you WANNA do it. Honestly, all these beautiful gym wear pieces from ICANIWILL have motivated to do my gym membership here in Estonia again. Now it's harder to stay away from the gym than ever hahah! But as the title says, this set is my all time favourite from them because I really love grey gym leggings and these are way better because they have these super pretty light blue details. Also the set has these long sleeves that cover palms, because I have baby palms that get hurt by the weights, and the style of the top is just awesome with all the logos and details. Complete gym wear perfection! Nothing more to add, nothing more to ask - hands down awesome job again ICANIWILL! x

_______________________________________________________


Ühe päevaga sai kuldsest sügisest talv. Minu jaoks on vist kõige masendavamaks hetkeks see, kui esimest korda on jälle auto hommikul jääs. See esimene kraapimine ja külmetand sõrmed, kuna kodust väljudes ei olnud valmis selliseks külmaks ning kindaid pole kaasas...uhh, täiesti võimatu sellest midagi rõõmsat leida minu jaoks. Tead juba, et hakkab jälle pihta see vara ärkamine ja paanitsemini hilinemise tõttu, kuna auto on jääkuubik. Kas kellelgi veel on sellega nii suur probleem või olen ma ainuke haha? Ilmselt on see lihtsalt miski, mis käib põhjamaa inimeste juurde, millega ma kunagi ära ei harju! Kui ilm oli veel pisut soojem, sain ma tuttavaks ilusaima jooksmiskomplektiga, mis ma eales näinud! Muidugi selle ilmaga on see nüüd mu armas jõuka komplekt, kuid mis trenn sulle ka ei meeldiks, siis see ICANIWILL'i komplekt paneb sind kohe TAHTMA seda teha. Päris ausalt on kõik need ICANIWILL saadetud imeilusad trenniriided on pannud mind uuesti trenni minema ja jõukalepingut uuendama siin Eestis. Nüüd on isegi raskem jõukast eemale hoida kui varem hahah! Kuid nagu ka pealkiri ütleb, siis see komplekt on mu kõige lemmikum neilt, sest mulle on alati väga meeldinud hallid trenniretuusid, kuid need on veelgi paremad kuna külgedel on super ilusad helesinised detailid. Ülemisel osal on aga olemas need pikad varrukad, mis katavad peopesasid ja see on ülioluline minu jaoks, kuna mu täielikud beebi peopesad ei kannata karedaid raskusi, eriti just kui kaalud on suured. Muidugi topp ise on väga ägedate detailide ja logodega. Täielik jõukariiete perfektsus! Pole midagi juurde küsida, pole midagi juurde lisada - lihtsalt super töö taaskord ICANIWILL! x

MILITARY JACKET
Military Jacket & Knit - Lindex/ HERE & HERE         Jeans - Calvin Klein/ Denim Dream/ HERE       Bag - Guess        Boots - Zara        Bodychain - Glitter (from Sweden)


Another Sunday is here! Things are really looking up after this crazy September and start of October for me. I kind of like the fact that time goes by so quick because I'm in a situation where I have to wait for stuff to happen (hate that the most btw) and the time where I can finally start the decision-making what comes next is around the corner already. Would be better if life decided stuff for me even earlier, but can't count on that.

Anyway, here is an outfit that has a bit of military style in it. The details on this Lindex denim jacket are really beautiful from close by. I had a similar jacket in my closet before, but once I saw this one I immediately put the oher one on sale. I kind of like the look more with a basic white tee under it, but you know it's not the warmest outside, so I paired the jacket with a 100% cashmere beige sweater also from Lindex. This one is probably the thing I wear the most right now, because it really doesn't matter how thick your jacket or coat is because this knit alone keeps me so warm already! It's exactly the kind of sweater I wanted to find for this winter, so it's awesome that Lindex had this in such a great quality. Of course a military look doesn't go without some massive boots haha. These are last season's Zara ones I just had to get, but I bet you can find these everywhere by now. 

I spent the weekend at home where my parents are having a massive makeover, so I've been of some support here. Everything from cutlery to furniture is piled up into my room, so I'm having limited access to my stuff which stresses me out big time, but I'll try to reach most of my closet today to start preparing outfits for an exciting week ahead! All my fancy party stuff is still all here, but hey, I'm happy I no longer have to gather my stuff from 3 different closets that were veeery far from each other haha! Now I have 2. Hope you all had an amazing weekend x 

(Thanks for that gorgeous bodychain Rebecca babe!) 

_________________________________________________


Järjekordne pühapäev on käes! Asjad hakkavad minu jaoks järjest paremaks minema pärast seda hullu septembrit ja oktoobri algust. Mulle nagu meeldib, et aeg nii hirmus kiiresti läheb, kuna ma olen hetkel situatsioonis, kus ma pean ootama, et asjad juhtuma hakkaks (üldse ei salli sellist asja). Aeg millal saan lõpuks jälle otsuseid tegema hakata mis järgmiseks on juba ümber nurga. Oleks muidugi tore, kui elu juba enne mingid otsused minu eest teeks, aga sellele loota ei saa. 

Igatahes, siin on selline pisut militaarstiilis outfit. Detailid sel Lindexi teksatagil on lähedalt nii ilusad. Mul oli sarnane jakk juba kapis olemas, aga pärast selle nägemist läks teine kohe müüki. Mulle meeldib see look muidugi rohkem kui all on tavaline valge T-särk, kuid nagu teate siis väljas pole just kõige soojem niiet kannan seda jakki 100% kašmiirist beezi kampsuniga, mis on samuti Lindexist. See kampsun on vist hetkel mu enim kantud riideese. Vahet pole kui paks on jakk või mantel selle peal, kuna see kamspun juba üksi hoiab nii hästi sooja. See on täpselt selline kampsun, mida tahtsin endale selleks talveks leida ja on väga tore, et Lindexis oli saada selline nii kõrge kvaliteediga. Muidugi militaarlook ei ole päris see ilma tohutute saabasteta haha. Need on eelmise hooaja Zara omad, aga ilmselt leiab selliseid juba pea igaltpoolt praeguseks. 

Veetsin nädalavahetuse kodus vanemate juures, kuna neil on toimumas tohutu remont ja olen proovinud minigig abi siin juures olla. Kõik nõudest kuni mööblini on muidugi hetkel tassitud minu tuppa, seega mul on väga limiteeritud ligipääs oma asjadele, mis ajab üpriski stressi, aga üritan täna midagigi oma kapist leida. Ees on ikkagi põnevam nädal, milleks tuleb outfit'e kokku pakkida! Kõik mu fancy peokraam on veel kõik siin, aga noh, mul on hea meel, et ma ei pea enam oma riideid 3 üksteisest vääga kaugel oleva kapi vahel jagama nagu varem. Nüüd on neid 2. Loodan, et kõigil oli vahva nädalavahetus! x 

WEBSHOP FAVOURITES - KAUBAMAJAUp:     HERE        HERE         HERE
Down:     HERE       HERE       HEREUp:     HERE        HERE         HERE
Down:     HERE       HERE       HEREToday I'm continuing with the Kaubamaja campaign here on blog since it's just only for a few days, but there's so much to show! So this time I picked out my favourites from Kaubamaja's webshop - some winter jackets, coats, over knee boots and ankle boots. I'm really craving for the Hugo Boss jacket and Michael Kors boots. The Hugo Boss jacket is so awesome with the logo all the way down in front and it looks so warm and the M. Kors boots have these really cool sar studs and we all know this kind of military-like boots are so in fashion this season. I also really loved all the colours, especially that pink wool jacket from Sand Copenhagen and the Desiqual super bright red winter jacket. Both are really trendy pieces right now. Also added a little bit of classics like the robe-like black coat, simple nude trench and over knee boots all with interesting colour or design. I'm also a really big fan of low heel over knees right now and of course fuzzy shearling coats as like...every year! I'm surprised by how huge the selection of basic, trendy or classic pieces Kaubamaja has online, so it's definitely my must-see place if I need something new from outerwear or boots! Remember that all this is with a -20% discount, so happy online shopping until Sunday! x

______________________________________________

Täna ma veel jätkan Kaubamaja kampaania postitusi siin blogis, kuna kampaania kestab vaid mõned päevad, kuid nii palju on mida näidata! Seekord valisin välja oma lemmikud Kaubamaja netipoest - mõned talvejoped, mantlid, üle põlve saapad ja poolsaapad. Parimateks paladeks valiksin ma ise kindlasti selle Hugo Boss'i talvejope ja Michael Kors'i tanksaapad. Hugo Boss'i jopel on nii äge logode jada, mis läheb jope eest ülevalt päris alla välja, ja M- Kors'i tanksaabastel on lahedad tähekujulised needid ja muidugi me kõik teame, kui moes sellises stiilis saapad see hooaeg on. Tore oli näha nii palju rõõmsaid värve, millest lemmikuimad olid roosa mantel Sand Copenhagen'ilt ning väga erkpunane Desiqual'i talvejope. Mõlemad on super trendikad ülerõivad hetkel. Lisasin nende hulka ka mõned klassikalised esemed nagu hommikumantli lõikega must mantel, lihtne beez trenchcoat ning üle põlve saapad igasugu erinevate lõigete ja värvidega. Ma olen hetkel tohutu madala kontsaga üle põlve saabaste fänn ja muidugi ka karvaste shearling mantlite austaja..ja seda jätkuvalt iga aasta! Üllatav oli nöha kui suur valik hooajaliste, klassikaliste ja basic asjade valik Kaubamaja netipoes ikka on. Kindlasti on see mu go-to koht nüüdsest, kui on vaja leida uusi saapaid või ülerõivaid! Pidage muidugi meeles, et pühapäevani on veel kõik see -20% allahindlusega niiet vahvat online shopingut! x  

KAUBAMAJA CAMPAIGN - BY MALENE BIRGER COATCoat - By Malene Birger/ Kaubamaja 


Hey there!!! Me and Marii-Heleen spent a super fun day at Tallinn's Kaubamaja, where we introduced our favourite campaign outerwear pieces and boots on Kaubamaja's Instagram. Until Sunday it's possible to shop outerwear and boots in women's, men's and kids sections with a -20% discount! It's important to keep in mind that 20% off the larger brands is a pretty big deal. After all you have all these cool high end foreign and domestic brands lined up at Kaubamaja and also for example Canada Goose, which is probably the most necessary brand in our climate. A discount on that one is a pretty sweet deal! So I picked out my favourite coat and Marii picked a winter jacket. The decision was pretty hard, since Kaubamaja has such a huge selection of beautiful coats, which makes the picking process both great but also made me completely indecisive. I'm a fan of minimalism, so my first pick was a beige oversized coat by Sand Copenhagen, but then I passed this spotty By Malene Birger one at the store and immediately decided that I will step out of my minimalism box and show some awesome design instead! This By Malene Birger coat has these really cool splits on the sides, which move in a fun way when the coat is open from the front. The designer has also planned something for those who love to often wear coats on shoulders (for example me!) since it has suspenders inside that you connect under your arms so the coat wouldn't fall off. I've been a fan of this Danish brand since I moved to Sweden and got familiar with it and after all these years the brand still doesn't disappoint - the pieces are gorgeous and everything has been thought of! Of course it's a pretty pricy coat, but at the same time it's a worthy investment as the quality is really good and the coat is wearable on everyday basis but also on more formal events. If needed, it could be the star of the whole outfit! You can't find the coat online though, but multiple numbers are available in stores. The ladies section at Kaubamaja hides so many stunning treasures so happy campaign-shopping until Sunday! x 

____________________________________________________________


Heii! Veetsime eile Marii-Heleen'iga toreda päeva Tallinna Kaubamajas, kus tutvustasime Kaubamaja Instagramis oma lemmikuid ülerõivaid ja saapaid kampaania raames. Nimelt pühapäevani on võimalik osta nii naiste-, laste- kui ka meestemaailmas ülerõivaid ja saapaid -20% soodustusega! Kindlasti tasub meeles pidada, et suurtest brändidest 20% alla on päris suur summa. Kaubamajas on ju siiski saadaval mitmed välismaised kui ka kodumaised ägedad disainbrändid ning ka meie kliimas ülivajalikud Canada Goose joped, mille puhu sellinel allahindlus on väga magus amps. Mina valisin üles pildistamiseks välja oma lemmikmantli ja Marii siis jope. Valik oli väga raske, kuna tõesti ilusate mantlite hulk Kaubamajas on tohutu, mis teeb asja nii toredaks kuid samas ka täiesti otsustusvõimetuks. Ma ise fännan väga minimalismi ning olin kindel, et liivakarva oversize lõikes Sand Copenhagen saab mu lemmikuks kuid siis kõndisin mööda sellest By Malene Birger laigulisest mantlist ning otsustasin, et ma astun oma minimalismi box'ist välja ja näitan pigem super vinget disaini! Sellel By Malene Birger mantlil on ägedad lõhikud külgedel, mis avatud mantliga tuule käes liiguvad ja on mõeldud ka neile, kel meeldib kanda mantleid tihti ka õlgadel (näiteks mina!), sest seest leiab sellised traksid, mis saab kinnitada käte alt, et mantel ära ei kukuks. Olen olnud selle Taani brändi austaja Rootsi kolimisest saadik ning pärast neid aastaid ei pea ikka pettuma - kõik on ilus ja kõigele on mõeldud! Tegemist on muidugi üsna hinnaka mantliga, aga samas on see väärt investeering, kuna kvaliteet on väga hea ja mantel sobib kandmiseks nii igapäevaselt kui ka pidulikemal juhtudel, olles samas vajadusel ka outfit'i täht! Kaubamaja netipoest seda ei leia, aga poes on veel mitmed numbrid saadaval. Nagu näha on Kaubamaja suures naisteosakonnas peidus palju imekauneid aardeid seega rõõmsat kampaaniashoppamist pühapäevani! x

TALLIN FASHION WEEK LOOK
Dress & Coat - River Island         Boots - Misspap/ HERE       Bag - Guess/ Denim Dream       Sunglasses - Ray Ban 


Bet most Estonian bloggers are fed up with what was going on with the weather during Tallinn Fashion Week. It was raining heavily non-stop from morning to night everyday so the possibility to take any outfit photos was zeroed up. But I managed to snap one of my outfits at least and here it is! I grabbed a few gorgeous River Island pieces with me from Polhem PR Showroom and decided to wear one of these to fashion week's day 2. I paired the gorgeous RI embellished long jacket with a black asymmetrical dress pierced with hoops all over and my newest pair of Misspap sock boots. These boots have become so popular as so many of you have asked for them by now, so I'm happy to share the direct lnk to them above! (discount code meryl10 fo 10% off) I think the outfit was simple but had enough cool details to make it exciting and I just can't express how much I love the new things from RI collection, especially everything grey, black and white. Amazing stuff! When discussing the rest of the Tallinn Fashion Week outfits then I will be posting these here tomorrow from the photo wall that was inside the venue. That's all I have but it's something right!? 

So today it's darkness all over Europe, as well as Tallinn, as I understood. It looks like midnight when the clock is only 3pm, but hey, I have a long day of work on my laptop anyway, so I guess I should be happy I don't even want to step a foot outside more than twice today? Defiitely no possibility to shoot new photos haha! Hope this goes away by tomorrow when I have so many plans ahead with photoshoots and another Instagram takeover at Kaubamaja! The campaign for this week is outerwear, pants and boots where they have good discounts and really good offers rom Wednesday to Sunday! More about it on their Instagram already tomorrow when me and marii will present the hottest pieces! x 

__________________________________________________

Usun, et enamik Eesti moeblogijaid on üpriski nördinud ilma tõttu, mis Tallinn Fashion Week'i ajal püsis. Taevast kallas vihma mitu päeva järjest ilma peatumata ja hommikust ööni välja, mis nullis täielikult võimalused outfit'i piltideks. Siiski suutsin ühel hetkel ära teha pildid vähemalt ühe oma TFW look'iga ja siin see on! Krabasin mõned imeilusad riided Polhem PR Showroom'i  RIver Island'i väljapanekust ning otsustasin kanda ühte neist ka fashion week'ile. Panin ägeda kaunistatud RI pika jaki kokku asümmeetrilise musta kleidiga, mis on rõngastega tihedalt 'needistatud' ning lisasin ka mu uusimad Misspap'i sokksaapad. Need saapad on muutunud nii popiks, sest nii paljud on juba nende järele küsinud ja väga hea meel on nüüd jagada ülal ka otselinki nendeni! (sooduskoodiga meryl10 saab ka 10% alla) Arvan, et outfit oli üsna lihtne, kuid samas need põnevad detailid tegid selle piisavalt lahedaks ja ei ole võimalik siia seletada, kui ilus on RI uus kollektsioon, eriti just need hallid, mustad ja valged osad sellest. Tõsiselt vinge kollektsioon seekord! Rääkides teistest Tallinn Fashion Week'i outfit'idest, siis ma ikkagi homme panen need siia üles fotoseina äärest, mis Vaba Lava's saada oli. Teisiti ma neid pildile ei saanudki, aga ajab vast asja ära eks!? 

Kui õigesti aru saan, siis täna on vist kogu Euroopas pilkane pimedus, nagu ka Tallinnas. Väljas oleks nagu öö kuigi kell on alles 3 päeval, aga noh, mul on täna palju tööd läapakas teha, seega peaks vist pigem hea meel olema, et ei pea täna oma jalga rohkem kui kaks korda välja tõstma? Kohe kindlasti ei tule uute piltide tegemine kõne alla haha! Loodan, et see kole asi homseks ära läheb, kuna ees ootab üks vahva pildistamine ja samuti ka uus Kaubamaja Instagram'i takeover! Selle nädala kampaania hõlmab ülariideid, pükse ja saapaid, millel on siis head allahindlused ja põnevad pakkumised kolmapäevast pühapäevani! Rohkem infot saate juba homme Kaubamaja Instagram'ist kus näete mind ja Marii'd parimaid palasid tutvustamas! x

RED HOT
Knit - Misspap/ HERE        Jeans - Calvin Klein/ Denim Dream/ HERE       Boots - Bronx        Belt - Gucci


Tip of bright red to a rainy day! Really love that sweater from Misspap as it has the perfect bright red shade! You can wear it both off-shoulder and up too and it can be styled with so many things, but I kind of like the look with the leather immitation Calvin Klein jeans the most. Not really happy with my hair these days though. I had to cut it so much shorter last time at the hairdresser's because the ends were seriously damaged, but I really really miss my long hair now, even though hair is healthy now. Guess it might be because I spent a year getting my hair to grow again a few years back and it made me value my long hair so much. Might be such a basic girl problem haha! 

Hey but there's something I would much more love to talk about! Yesterday J finally got the change to play with the starting 11 at the national team! They played against Gibraltar in Portugal and it was such a big surprise to everyone that he as a mid defence suddenly started as a striker. I was really anxious before the game because I knew it was an unusual position for him and the last time he played as a striker was many years back now. BUUUT THEEEN he started by giving two assist to two goals and THENNN he went on to score a freaking HATTRICK againts Gibraltar in 25 minutes. I mean who the hell would've expected that to happen!?!? I am still beyond excited for him even though only he has been talked about so much from the beginning of the game until now that I am slowly getting tired of seeing his face everywhere hahah. Kidding!! I am so happy to hear all this about him, he deserved this change the most out of everyone and showed what he can do when given the opportunities. Estonia hasn't scored a hat trick since the year 96 and it was the first one in World Cup qualifiers history and it was the largest win for Estonia in history of abroad games and qualifiers, so big up for my amazing boyfriend definitely! This year has been amazing for him, so now all we need is that championship title and then he has it all. Proud girlfriend here! x

________________________________________________________

 
Pisut erkpunast vihmasesse päeva! See punane kampsun Misspap'ilt on nii ilus ja just seda õiget erkpunast tooni! Seda saab kanda nii õlgadest all kui ka üleval ning kokku panna nii paljude asjadega lahedalt, aga mulle enim meeldib siiski see komplekt Calvin Kleini nahaimitatsiooniga teksadega. Ma pole eriti viimasel ajal oma soenguga rahul. Pidin selle viimane kord juuksuri juures nii lühikeseks lõikama kuna otsad olid nii katki, kuid nüüd igatsen oma pikki juukseid väga taga, mis sellest, et juuksed on nüüd tervema välimusega. Võib-olla on asi selles, et ma nägin aasta vaeva mõni aasta tagasi, et mu juuksed jälle taas kasvama hakkaks ja sellepärast väärtustan oma pikki juukseid rohkem. Ilmselt on see nii basic tüdrukute probleem muidugi haha! 

Kuid kuulge, tegelikult on midagi, millest ma palju rohkem rääkida tahaksin täna! Eile J sai viimaks oma võimaluse ning pääses jalkakoondise algkoosseisu! Nad mängisid Portugalis Gibraltari vastu ja see oli kõigile nii suureks üllatuseks, et keskkaitses mängiv J oli järsku tipuründajaks pandud. Ma olin enne mängu üsna närviline, kuna ta pole siiski ründaja juba mitu aastat olnud ja see on nüüdseks ebatavaline positsioon talle. AGA SIIIS alustas ta sellest, et andis söödu kahele väravale ja SIIIIS läks ja lõi KÜBARATRIKI Gibraltari vastu 25 minuti jooksul. Kes oleks seda veel oodanud!?! Ma olen siiamaani nii põnevil sellest, isegi kui et ainult temast on räägitud juba mängu algusest kuni siiamaani igalpool ja ma hakkan tema kuulmisest juba ära väsima hahah. Muidugi teen ma nalja!! Nii hea meel on seda kõike kuulda ta kohta, ta oli sellest kõigist rohkem ära teeninud ning näitas, mida ta suudab kui talle võimalus anda. Eestist pole keegi löönud kübaratriki alates 96. aastast ega mitte kunagi varem pole seda kvalifikatsioonimängudes tehtud. Samuti oli see suurim võõrsilvõit Eesti ajaloos ning samuti kvalifikatsioonimängudes nii et suur aplaus mu ägedale peikale! See aasta on ta jaoks olnud nii vägev, nii et nüüd on meil vaid see meistritiitel vaja ära vormistada ja ongi kõik olemas. Väga uhke tüdruk siinpool! x 

NAVY LACY BY DRY LAKEDress - Dry Lake/ HERE       Shoes - Misspap      Bracelet - Lindex Pink Collection/ HERESorry for the massive amount of photos, but ooh it's been a while since I visited Paul's studio! I used to take so many of my blog photos there a few years back and now over such a long time, I was reminded yet again why I loved it. As usual, Paul helped me take the photos and I did the editing on them and I just can't understand how after so many years Paul surprises me yet AGAIN with something so creative! I just love the setting of these photos so much with all the lights and the dusty mansion look. He's so talented and in all honesty one of the best photographers in Estonia. 

I'm wearing the most gorgeous navy Dry Lake lace dress. I'm usually not into lace dresses with a wide hem, but I've worn this one to so many occasions by now, even to a fashion show with nude sock boots. The detailing on the dress is just perfect and I really love the high collar that gives it such an elegant look. Could picture wearing this dress to a formal event and also to a simple dinner party, just a matter of accessorizing! What I love about Dry Lake is that they make simple cuts so special and the quality is always amazing! Definitely a go-to Swedish brand if you need a super cute warm fluff jacket or a dress for a special event! 

Now I have an interview coming up here in Tallinn and then a lot of work on my laptop. J headed to the national team today and will be away in Portugal for a few days for a game with Gibraltar, so I will be heading to my hometown until he gets back for the national team's homegame. Have a great week guys! x

____________________________________________________________

Vabandan, et pilte on tohutu palju, aga uuhh sellest on päris pikk aeg möödas kui ma viimati pildistasin Pauli stuudios! Mõned aastad tagasi tegin enamik oma blogipiltidest seal ja nüüd sai taas meelde tuletatud miks mulle nii väga seal pildistada meeldib ikka. Nagu tavaliselt aitas Paul teha pildid ning mina siis hiljem töötlesin, aga ausalt ma ei saa aru, kuidas on võimalik, et pärast kõiki neid aastaid suudab Paul IKKA oma loovate ideedega üllatada! Mulle nii nii meeldib nende piltide setting koos nende valgustite ning selle tolmuse 'mõisa' taustaga. Paul on tõeline talent ja kindlalt üks parimaid fotograafe terves Eestis. 

Kannan siin ilusaimat tumesinist Dry Lake'i pitskleiti. Ma tavaliselt ei ole alt laienevate pitskleitide fänn, aga seda kleiti olen juba mitmetel sündmustel kandnud, sealhulgas ka moeshow'le koos beezide sokksaabastega. Kleidi detailid on ideaalsuseni viidud ja mulle enim meeldib just see kõrge krae, mis annab kleidile sellise eriti elegantse välimuse. Kujutan ette, et see kleit sobiks nii pidulikule üritusele kui ka lihtsale õhtusöögile, olenevalt mis aksessuaare juurde lisada. Dry Lake on just sellepärast nii äge bränd, et nad suudavad alati lihtsatest lõigetest teha midagi silmapaistvat ja kvaliteet on alati super! KIndlasti go-to Rootsi bränd, kui otsid endale armsat karvast kasukat või ilusat kleiti mingiks tähtsaks sündmuseks! 

Kohe ootab mind üks intervjuu ees siin Tallinnas ja siis on palju tööd läpakas ära teha. J liitub täna koondisega ja on mitu päeva ära Portugalis, kus neil on mäng Gibraltari vastu. Lähen selleks ajaks kodulinna tagasi ning tulen tagasi koondise kodumängu ajaks. Teile aga toredat nädalat! x