Meryl Mägi

HAPPY NEW YEAR!!!
Thank you Paul for letting me use your studio and for taking my photos! 

Photos: Paul Meiesaar       Edit: by me

Dress - Dry Lake/ HERE HAPPY NEW YEAR MY DEAR DEAR READERS!!!! 


May this year bring you a lot of success and new experiences, but even more happiness and joy! Hope you are having a blast celebrating 2018 as this year is probably gonna be exciting for us all. Feels like one of the most awaited year numbers since I remember! Also I hope your 2017 was eventful will be in your memory as a good year with lots of great things to remember by. I loved 2017, but I'm happy to welcome another year. HAPPY 2018 GUYS! 

Right now I'm in Amsterdam celebrating New Year's with my J, so I'm writing this post as a scheduled one (not bringing my laptop as I need a mini vacay!). I don't know what we're gonna do, but I have some locations planned that we set so I'm hoping we're at one of these places and having fun haha! Will tell you when I'm back. I sure wish I was wearing my Dry Lake sequin dress for the night, but I packed warmer party clothes just in case we are gonna hit the streets to party instead. What I wanted to tell you all here is that YOU made my 2017 what it was when it comes to blogging! I am beyond thankful and grateful for each one of you for supporting my work by checking back here and for writing me these very inspirational and sweet letters to the mailbox. I do this for you, to be of some inspiration and help in fashion sense, if it's possible, and when I hear that I have succeded in this, you make me the happiest girl! Thank you thank you thank you for another grea tyear of blogging and I promise to be better and bigger and busier here next year more than ever! I hope the very best for you and again...HAPPY NEW FREAKIN' YEAR!!!! xx

________________________________________________________________


HEAD UUT AASTAT MU ARMSAD ARMSAD LUGEJAD!!!!

Loodan, et see aasta toob teile palju edu ja uusi ägedaid kogemusi, kuid veel enam rõõmu ja headust! Kindlasti on teil praegu väga lõbus tähistades 2018 aastat, mis on kindlasti meile kõigile omamoodi huvitav oodata. Tundub nagu üks ootatumaid aastanumbreid üldse, mis ma mäletan. Loodan samuti, et teie 2017 oli täis põnevaid sündmusi ning jääb meelde kui üks vahva aasta täis ilusaid mälestusi, mida just 2017 all meenutada. Mulle meeldis 2017 nii väga, aga olen valmis vastu võtma 2018 ja näha, mis see toob. ILUSAT 2018 AASTAT!

Olen hetkel Amsterdamis ja tähistan aastavahetust oma J'ga, nii et ma kirjutan seda postitust ette taimeriga (ei toonud kaasa oma läpakat, kuna tahtsin minipuhkust!). Ma ei tea mida me hetkel teeme seal, kuid mul on plaanitud mõned ägedad asukohad ja loodetavasti teeme midagi toredat ühes neist ja meil on lõbus haha! Eks räägin mis tegelt tegime kui tagasi olen. Kindlasti soovin, et kannaksin praegu oma imeilusat Dry Lake litritega kleiti, aga pidin pakkima kaasa soojemad peoriided, kuna võib-olla oleme üldse kuskil tänavatel aastavahetusel. Tahtsin veel öelda, et TEIE tegite mu 2017 aasta blogisündmused selleks, mis nad olid! Ma olen ülemõistuse tänulik teile , kes te toetate mu tööd ja käite siin ikka ja jälle lugemas ning kirjutate mulle neid nii armsaid ja inspireerivad kirjakesi meiliboksi. Ma teen seda kõike teile, et olla natukenegi inspiratsiooniks või nõuks moealal, kui kuidagi võimalik, ja kui ma kuulen teilt, et see on ka õnnestunud, siis teeb see mu rõõmsaimaks tüdrukuks! Aitäh aitäh aitäh järjekordse eduka blogimise aasta eest teile ja ma luban olla parem, suurem ja töökam tuleval aastal kui siiani olnud! Loodan teile uueks aastaks ainult parimat ja veelkord...HEAD UUT AASTAT! xx
 

GALA DRESS
Dress - Pretty Little Thing/ HERE        Earrings - River IslandHey guys! I completely forgot to share my football gala look here with you! I was looking specifically for a bright red fishtail dress as this is my most favourite dress type this season. The closest dress I found to that one pictured in my head was that PTL dress which was super cheap but fit so well and I loved to wear it! I needed some mad 15 cm heels to it though. Not the shortest girl but also not the longest. Took a little time to find the dress, but I'm so glad when I actually find something that I'm looking for which is so rare haha! One day if I would ever get a chance to co-design something, I would be thrilled to create everything I have never found from stores. Do you feel me? 

___________________________________________________________________


Hei! MA olen täiesti unustanud jagada oma jalgpalli gala look'i siin! Ma otsisin väga spetsiifiliselt erkpunast ja kalasaba lõikega maani kleiti, kuna sellised kleidid on see hooaeg mu vaieldamatud lemmikud. Kõige lähedasema kleidi sellele, mis ma peas ette kujutasin, leidsin PTL lehelt, mis oli super odav aga sobis ülihästi ja nii mõnus oli seda kanda! Siiski oli selle juurde vaja ka hullumeelseid 15cm kontsasid. Ma pole just oikeim tüdruk aga no ei ole ka päris lühike. Võttis aega, et selline kleit leida, aga mul on hea meel, et ma üldse leidsin midagi sarnast sellele, mida otsisin, mis on üsna haruldane juhus haha! Kui ma ühel päeval saan võimaluse disainida kuskil oma visiooni järgi riideid, siis ma oleks nii rõõmus disainides kõike, mida ma pole siiamaani suutnud poodidest leida. Mõistate mind ma usun !


MERRY CHRISTMAS
Our Christmas photos. Wearing:

Dress - Dry Lake/ HERE and on sale HERE!     Earrings - River IslandMERRY CHRISTMAS MY LOVELY READERS! Hope you're having lovely holidays (and very long ones)! 


Me and J had such a great time with both of our families. Started off with a dinner with J's family like every year and ended up at the dinner with my family, trying to split our stomachs in half to fit all that food! There was a Santa, there were presents and another Christmas so well spent! I still don't feel like eating haha. By the way, I was happy to see that although people still do gifting, it's not the most important part of that holiday for people anymore. I've seen my friends grow a lot on that part and that's only good to see! Even more, charity and doing good has become extremely popular and everyone who says it's hypocritical and for soscial media forgets that it doesn't matter if its popular or not, people are doing it a lot in all different ways and that's only amazing! We should encourage more and more and make it even more 'popular'! Our family is very supportive of animals and we have a very little local shelter that we bring pillows and blankets to every year. It's simple, but very needed in shelters, so if you have any leftover warm things then please take them to your local shelters because winter is wet and cold. 

Now on another topic, I should probably mention where my dress is from on the photos. To all the Christmas dinners I wore my sparkly Dry Lake dress because it's very cozy with the long sleeves and turtleneck while a little bling makes it more festive. As I said, sparkles and glitter is my thing when November hits and Christmas is no expection. The dress is on now on SALE for Boxing Day at Nelly! 

Now everyone so suddenly starts to think of New Year's Eve plans. Me and J decided to hop by Amsterdam this year as we have never been to Netherlands and I've heard it's one of the best cities in Europe to celebrate NYE at! Definitely excited for this and also the canals, the Amsterdam vibe and all these cute houses! Will try to create some mad good content there too while at it! What are your plans for NYE this year? 

I'm gonna do some planning now for Amsterdam, because we're not staying that long so I would like to do as much as I can. Merry Christmas again and talk to you soon regarding those outfits you should keep an eye on for NYE! x

___________________________________________________________________


HÄID JÕULE MU ARMSAD LUGEJAD! Loodan, et teil on väga ilusad pühad ( ja ka pikad muidugi)! 


Meil J'ga olid väga vahvad jõulud mõlema perega. Kõigepealt, nagu iga aasta, alustasime õhtusöögiga J sugulaste juures ja siis suundusime edasi mu pere õhtusöögile, proovides oma kõhte pooleks jagada, et kogu toit ära mahuks! Käis jõuluvana, oli kingitusi ja üldse õnnestusid taaskord ühed toredad jõulud! Siiski ei taha nüüd siiamaani veel midagi süüa haha. Muide oli väga tore näha, et isegi kui ikka tehakse kingitusi, olid need teise järgulised ega pole enam nii tähtis jõulude osa. Näen, et mu sõbrad on palju selles osas kasvanud, et väärtustatakse palju muud rohkem ja seda on nii tore vaadata! Lisaks sellele on muutunud kuidagi väga populaarseks heategevus ja head teod ning neile, kes ütlevad, et see on kuidagi moodi tobe, et heategevust höörutakse sotsiaalmeedias peale ja on tehtud popiks, tahaksin öelda, et popp või mitte, see kõik on ainult hea ja mida rohkem seda üritatakse populaarseks teha seda parem! Igasugune heategevus igasugusel eesmärgil ja igasugustel eriviisidel on vahva! Meie pere näiteks on rohkem fokusseeritud loomadele, seega on juba iga aasta saanud väikseks traditsiooniks viia kohalikku loomad evarjupaika tekke ja patju. Kui kellelgi on üle sooje tekke või midagi sarnast, siis palun viige need oma lähimasse varjupaika, kuna talv on siiski väga külm ja märg ning loomadel on neid vaja! 

Peaksin pisut rääkima ka oma kleidist piltidel. Kandsin kõikidele jõuluõhtusöökidele oma sädelevat Dry Lake kleiti, sest see on väga mugav pikkade varrukate ning kõrge kaelusega, kuid siiski pidulik kuna sädeleb. Nagu ma olen rääkind, siis kõik sädelev ja sillerdav meeldib mulle nii väga kohe kui november kukub ja jõulud pole ka sel puhul erand! Kleit on tänasest ALLAHINNATUD Nelly.com lehel samuti! 

Nüüd hakkavad kõik ju järsku aastavahetuse peale mõtlema. Mina ja J otsustasime see aasta põgeneda Amsterdami, kuna me pole kumbki Hollandis käinud ning ma olen kuulnud, et see on üks ägedamaid Euroopa linnasid, kus aastavahetust pidada! Väga põnevil selle üle ning muidugi ka kanalite, nende nunnude majade ja selle Amsterdami vibe'i üle. Üritan teha ka vingemat content'i kui juba seal! Mis on teie plaanid aastavahetuseks? 

Teengi nüüd pisut planeerimist Amsterdami jaoks, kuna oleme seal nii vähe aega, aga tahaks siiski võimalikult palju näha ja jõuda. Räägime juba peagi ja ilmselt sellel teemal, mida kanda aastavahetuse pidustusteks! x 

MEGA OVERSIZED COAT BY LINDEX
Coat - Lindex (sold out online, but available in stores)        Knit - Topshop        Pants - H&M       Sneakers - Nike Good morning! I have a day off and figured it was about time for me to post some new outfit photos, especially the ones I have somehow forgotten. So I found this amazing Lindex coat from Lindex showroom. It's from A/W season and one of the best coats I've seen from Lindex definitely. Every winter Lindex has been the number one, absolutely top please to get beautiful coats from. Through years I've found my most favourite classic coats from there and this HUGE one is now one of them. It's so big I could fit my two friends under it with me (goals) and it almost covers my sneakers too. The coat is all wool, has the coolest inside texture (but I heard the ones in the store have a different inside though? Not sure!) and thanks to all that it is so warm and cozy! I wear mine on especially cold winter days when I want myself to feel like I'm in a blanket but hey, car rides are a bit troubly with this haha! But It kind of as a Rihanna vibe to it right? She likes to wear these huge coats and jackets all the time and I completely get her with that. I have two of these in my closet now! Oh did I mention you can wear this coat as a cape!? Will show you soon! 

Tonight I'm having dinner with the company I work in and will spend the day cleaning my stuff and trying to get back on track with all my undone blog things, e-mails and posts. Have you done all your Christmas shopping yet? I'm done with all except for a few gifting bags that I need to fetch today, because me and J are heading to our hometown for Christmas already tomorrow! 

Talk to you soon! x

___________________________________________________________________________________


Tere hommikust! Mul on täna vaba päev nii et on ideaalne aeg postitada taas üks outfit siia ja kindlasti üks selline, mille olen täiesti unustanud postitada. NIi siis, leidsin selle ägeda mantli Lindexi showroom'ist. See on sügis-talve kollektsioonist ning üks parimaid mantleid, mis ma Lindexilt näinud. Iga talv on Lindex olnud number üks ja täiesti top koht, kust leida ilusaid mantleid. Läbi aastate olen leidnud oma kõige ilusamad klassikalised mantlid just sealt ja see TOHUTU mantel on nüüd üks nendest. See on nii suur, et ma saaks kaks oma sõpra mahutada selle alla (goals) ja see katab peaaegu et isegi mu ketsid ära. Mantel on üleni villast, koos väga laheda mustriga voodriga (kuulsin küll, et poes on vist müügil teise voodriga mantlid? Pole päris kindel!) ja tänu sellele on mantel nii soe ja mugav! Kannan enda oma väga külmadel talvepäevadel, kui tahaks nagu teki sees olla, aga hei, autosõidud on sellega siiski pisut keerulised haha! KUidagi oleks nagu see mantel Rihanna vibe'iga eks? Talle meeldib kanda neid tohutu suuri mantleid ja jakke ja ma täiesti mõistan teda selle kohapealt. Mul on nüüd kapis juba kaks sellist! Ah ja, kas ma mainisin, et seda mantlit saab kanda ka keebina!? Näitan seda juba peagi! 

Täna söön õhtust firmaga, kus töötan ja päeva veedan oma asju koristades ja proovides rajale tagasi saada postituste, blogitöö, e-mailide ja muu sellisega. Muide kas te olete kõik jõulukingid juba ära ostnud? Mul on kõik olemas peale paari kinkepaki, mida pean ka täna poodlema minema, sest me J'ga liigume juba homme kodulinna ära jõuludeks 

Räägime peagi! x

HOLIDAYS WITH DANIEL WELLINGTON

 

Watch and Cuffs (Holiday Gift Bundle Package) - Daniel Wellington/ HERE Hey you! First of all, HAVE YOU DONE ALL THE CHRISTMAS SHOPPING!?! I bet you've seen all over my Instagram by now this amazing Daniel Wellington watch, but hey, it seems that every time I turn around DW manages to produce another watch that becomes my yet another favourite! The golden and black metal wristband one came with the cutest Christmas packaging that included the small cuff too. Can't imagine a more perfect gift for someone who loves watches and well, who doesn't like watches? Such a sure go as a gift. I wear mine everyday currently and with two small DW cuffs, because they fit the watch well and make my arm look so elegant. If you love DW watches as much as I do then I guess a discount code wouldn't hurt! Code 'merylmgi' at checkout gives a whole 15% off any order, but make sure to check out the holiday bundles! 

Yesterday me and J got back to Tallinn and headed for a coffee to Nordic Design Home, where I planned to go for ages due to the cute marble tables and good cappuchinos. Interesting way to combine a furniture shop with a cafe, but it works! We decided to book some trip to spend New Years Eve somewhere else, but it's been so much deciding and last minute deals aren't that flattering that after work today, I've been dealing with that for hours haha, but I THINK we finally got something out if it, but I definitely need a good night sleep before any more planning. Tomorrow I'm gonna shoot some outfits with Kristjaana and will head to work and have dinner with friends after. Happy Christmas week! It's finally here! x

____________________________________________________


Hei sina! Kõigepealt alustaksin küsimusega, et KAS JÕULUKINGID ON TEHTUD JUBA!? Ilmselt olete juba mõnda aega märganud mu Instagramis üht imeilusat Daniel Wellingtoni kella, mida ma kogu aeg piltidel kannan, kuid lihtsalt tundub, et igakord kui ma selja keeran on DW tulnud välja järjekordse kellaga, mis mu lemmikuks saab! Uus lemmik on kuldne ja must metallist wristband'iga (eesti keeles?), mis tuli väga armsa jõulupakiga, mis sisaldas ka väikest DW käevõru. Ei kujuta ette ilusamat kingitust kellelegi, kellele käekellad väga meeldivad ja olgem ausad, palju neid on kellele ei meeldi? Täielik kinda peale minek kingitusena. Ma kannan enda kella iga päev praegu ja just kahe DW käevõruga koos, kuna need klapivad kellaga hästi ja teevad käe kuidagi elegantseks. Kui sulle meeldivad DW käekellad nii palju kui mulle, siis ei teeks üks allahindluskood ka paha eks? Kood 'merylmgi' annab kõikidelt DW aksessuaaridelt checkout'is 15% alla, kuid kindlasti vaadake enne üle jõulu bundle'id! 

Eile jõudsime J'ga tagasi Tallinna ja suundusime otse kohvile Nordic Design Home'i, kuhu olen juba ammu tahtnud minna nende armsate marmorlaudade ja väga hea cappuchino tõttu. Huvitav viis kombineerida omavahel mööblipood ja kohvik, aga toimib! Otsustasime seal, et veedaks aastavahetuse kuskil mujal, kuid sellega on olnud nii palju otsustamist ja viimase hetke diilid pole ka just kõige meeldivamad nii et pärast töölt koju tulekut täna olen ma vist juba 5 tundi sellega tegelenud, aga me VIST LÕPUKS leidsime ka midagi, kuid enne kui ma midagi otsustan mul vaja väheke magada haha. Homme pildistame Kristjaanaga enne kui tööle suundun ja pärast tööd on sõpradega õhtusöök. Rõõmsat jõulunädalat kõigile! Ongi ju lõpuks käes! x 

CHRISTMAS DINNER OUTFIT IDEASLook 1: Topshop
Look 2: River Island
Look 3: Topshop
Look 4: Boohoo


Here it is as promised, my last minute guide for all of you who don't know what to wear to Christmas festivities. I used some of my best known webshops that have the stuff I had in mind and used them to make an outfit collage. As I've said, someone very fond of sparkly glitz and sequin comes out of me every November that throws her minimalism out of the window and starts loving everything extra and glam for 2 months. I tried very hard to stay away from sequin and sparkle when putting together the Christmas quide (note: I tried), but the webshops are filled with so many beautiful things I couldn't stay away! I decided to put together different versions so hopefully everyone could find some ideas or inspiration out of the post.

First one from Topshop is the all black outfit that has the focus on the long midi skirt with a slit that is perfect for wintertime and to avoid it becoming too black, I added some sparkly ankle boots that are now in stores basically everywhere you go. I think the best top that goes with this outfit is the wide sleeve one. 

The second one I put together from River Island, oe of the top places to go to for party outfits this year! FIrst I saw these leather net boots and just had to style them with something. I thought pointy toe shoes look the best with wide leg sparkly pants and a fun white top. It's a super eye-catching outfit that will probably make you the most stylish guest out of all dinner goers for sure! 

The third outfit, also from Topshop, is something for me haha! Super-extra sequin boots styled with minimal sparkle and simple cut black dress with long sleeves. I'm actually wearing the exact same looking dress, but from Dry Lake brand instead. I won't add as sparkly shoes to it, but I think if I would have these boots in my closet, I would definitely style them the exact way. I'm definitely wearing over knee boots to that dress though! 

The fourth and the last outfit is the one I actually have on my mind evry year when thinking of CHristmas parties, but I somehow end up going for something else anyway every year. NExt year I'm just gonna go with that picture in my head - red long sleeve velvet dress and over knee boots with a little shine or sparkle. Red velvet dresses are SUPER flattering on everyone and red goes so well with Christmas! It's important to let the dress shine so I would choose simple black over knees to it. Oh now I remember...the best red velvet dresses have actually been sold out every year, that's why I didn't get them! Explains a lot...and no wonder they are sold out! 

These are my little suggestions if you happen to have any of these pieces the stores nearby or something similar in your closet already! Hope these small tips were useful and gave some good ideas for the party season! I'll make sure to have a new guide up for New Year's though! x

MY TIMBERLAND'S
Coat - Bik Bok         Leggings - ICANIWILL/ HERE        Boots - Timberland (Sportland) Brrrr it's cold!! The ground looks like the one on photos every morning now and when I wear my heeled boots to work I feel like I'm in a skating ring and walk like a little chicken haha, I just can't help being the clumsiest with a little bit of frosty outside! Timberland boots are probably the only boots that can keep me on ground with my feet and keep me from break dancing when trying to avoid a fall. I already have had the classical 6 inch yellow boot for a few years and loved to wear them every winter obviously, but I kind of felt like having some more colours since I wear them too much and decided to get a pair of grey ones too. They are as comfy, warm and pretty as the yellow ones, but these are waterproof so I can actually get them as wet as I want to now (yay) and not worry about snow damaging them too much. The light grey shade is perfect for wearing with everything, but I love to wear these with my ICANIWILL jeggings as they have the ideal colour match (monochrome is always a winner) and well they make that butt of your look hella good! Active wear perfection huh? As I re-found my love for Timberland's again once snow came down, then I'm thinking what colour my next pair should be. Bright red? Black? White? Let me know what colour is your favourite Timberland colour in the comments! x

_________________________________________________________


Brrr kui külm on! Maapind näeb selline nagu piltidel välja iga hommik nüüd ja igakord kui kannan oma kontsasaapaid tööle on tunne nagu uisutaks jääväljakul ja kõnnin nagu tibu haha, sest ma ei saa lihtsalt oma jalgu maapeal hoitud kui väljas asi pakaseks kisub! Timberland'i saapad on ilmselt ainukesed saapad, mis hoiavad mu maa küljes kinni ja hoiavad ära selle koleda breiktantsu, mida ma teen, et kukkumist vältida. Mul on aastaid olnud juba klassikalised 6 inch kollased saapad, aga tundsin et tahaks mingit värvi veel juurde valikusse, kuna kannan neid juba liiga palju. Otsustasin seega uute hallide kasuks. Nad on muidugi sama mugavad, soojad ja ilusad kui kollasedki, aga see paar on veekindel, mis tähendab, et ma saan need teha nii märjaks kui tahan (jee) ega pea muretsema, et lumi neid kahjustada saaks. Helehall toon on ideaalne kõige juurde kandmiseks, kuid mu lemmik viis on neid kanda ICANIWILL jeggins'itega, kuna need on täpselt toon tooni (monokroom on ju alati võitja) ja need püksid muudavad selle taguotsa kohe eriti ilusaks! Sportlike riiete perfektsus kas pole? Kuna ma leian iga talv end uuesti fännamas Timberland'e nagunii, siis mõtlen juba uue paari peale. Mis värvi need olla võiks? Erkpunased? Mustad? Valged? Andke mulle teada, milline teie lemmik Timberland'i paar on kommentaarides! x

MY FAVOURITE VANI-T PRODUCTS
Shop VANI-T products HERE


Hey babes! Today I wanna talk about something that I've planned to tell you about for too long by now, but it's been quite uneasy for me as I had trouble with creating the post. For some time now I've only had my 85mm lens and after making a 15 minute long video for you about VANI-T tanning products, I finally realized my lens cannot record sound, so all that went to waste and I had to figure out a way to bring this post to you guys and well all I could do was this long photo-text post, so I hope you find some good tips nevertheless on how to get the perfect tan!

I met Liis this summer when she opened her proffesional spray tan salon Arabellah in Tartu where she uses only VANI-T products (and sells them there too) and after having used so many self-tanning products by now, I was introduced to a whole new exciting range at the salon. First of all, she does amazing spray tan and her salon looks incredibly cute! I'm always happy to go to hers whenever I need a tan boost quickly without harming my skin, but since I move between Tallinn and Viljandi mostly, I don't get to hop by her salon as much as I wish I could. BUT with the products she shared with me from VANI-T I actually can manage a kick-ass tan on my own too! I've tried all the popular self-tanners one by one and honestly liked them all a lot, but VANI-T is so different in the sense that it is a genuinely strong self-tanner that has a quick and efficient effect. My skin hasn't been really accepting of self-tanners before, but these products really give me a strong tan plus they are all cruelty free products and Australian made. I hope you've noticed that I'm quite tan for winter time (and sadly no vacay) on my photos and this is all thank to the following products I'm gonna introduce. 

____________________________________________________________________

Hei tibid! Täna tahaksin rääkida millestki, mida olen planeerinud juba piinlikult kaua, kuid sellega on nii palju mingeid tobedaid tõrkeid ette tulnud, et mul oli raske postitust ära teha. Mõnda aega on nüüd mul olnud ainult mu 85mm objektiiv kaameral ja pärast VANI-T isepruunistavate toodete 15 minutilise video filmimist sellega avastasin ma, et selle objektiiviga ei saa salvestada heli. Kõik see vaev läks raisku ja pidin leidma viisi, kuidas postitus teieni ikkagi kiirelt tuua ja kõik mis ma teha sain oli see foto-teksti postitus, kuid loodan, et leiate ikkagi ka siit häid nippe kuidas saada ideaalne päevitus! 

Tutvusin Liisiga sel suvel kui ta avas oma professionaalse spreipäevituse salongi Arabellah Tartus, kus ta kasutab vaid VANI-T tooteid (ning ka müüb neid seal) ning pärast mitmete isepruunistavate toodete kasutamist, tutvusin ma taaskord täiesti uudse ja põneva isepruunistavate liiniga tema salongis. Esiteks, tema tehtud spreipäevitus on super ilus ja salong on üks armsamaid, kus ma käinud! Mul on alati hea meel teda külastada kui mul on vaja kiiret päevitus boost'i ilma oma nahka kahjustamata, aga kuna ma peamiselt sõelun Tallinna ja Viljandi vahel, siis ma ei saa külastada salongi nii tihti kui tegelikult vaja läheks. AGA need VANI-T tooted, mis ta minuga jagas, lahendavad selle mure täielikult, kuna saan ise ägeda päevituse endale teha! Olen proovinud paljusid poppe isepruunistavaid ja kõigigia olen tegelikult ka väga rahul olnud, aga VANI-T on erinev just selle poolest, et see on väga tugeva toimega, millel on kiire ja tõhus tulemus. Mu nahk pole väga vastuvõtlik tegelikult isepruunistavate suhtes, aga need tooted annavad mulle kohe selle õige tumeda päevituse pluss need on cruelty free ja Austraaliast pärit. Loodan, et olete tähele pannud, et olen terve talve nüüd üsna pruun olnud kogu aeg (kahjuks ilma ühegi puhkusereisita) fotodel ning see on olnud kõik tänu nendele toodetele, mida nüüd tutvustan.

The Mittens - Tan Eraser and the Tan Glove


I'm gonna start with the tools first since these are really essential for this tan to work it's magic the best. First thing I do 1-2 days before applying the tanning mousse or going to the salon for spray is that I scrub my whole body and face with the Tan Eraser glove under the shower which is so efficient for removing all dead skin and leftover tan and everything you don't want under your new tan. It's really strong so it's better not to do it right before spray tan or the mousse. When this little mitten has done its job and it's time to add the tanning mousse, then I love to use the really soft velvety glove from VANI-T. In Estonian we have this saying "stupid-proof" which I don't know if it exists in English, but it means that even if you really suck at applying tan then this glove will make sure that everything ends up looking well anyway. Blends so nicely and so easy to glide down the skin! Find them HERE & HERE

___________________________________________________________________________________

Alustan esmalt abivahenditega, kuna need on tõesti üliolulised, et see päevitus tuleks võimalikult ilus. Kõigepealt, 1-2 päeva enne päevituse peale kandmist või salongi sprei jaoks minemist, koorin ma naha täielikult Tan Eraser kindaga dušši all, mis on nii tõhus surnud naha ja igasugu toodete jääkide eemaldamisel. Põhiliselt kõik eemaldab, mida sa kindlasti oma päevituse alla ei taha jätta. See on üsna tugev koorija, sega ei soovitata päris kohe enne päevitust seda teha. Kui see väike kinnas oon oma töö tublilt ära teinud ning on aeg lisada peale päevitusvaht, siis selleks kasutan üht väga pehmet ja sametist kinnast VANI-T'ilt. Meil on ju selline väljend Eestis nagu "lollikindel", mis on täpselt see, mida selle kinda kohta öelda võib. Isegi kui sa ei ole üldse pädev igasugu isepruunistajatega, siis see kinnas aitab päevituse ühtlasena peale kanda, et ei jääks mingeid tugevaid rante ega laike. Kinnas hajutab väga sujuvalt vahtu ning libiseb kiirelt üle naha. Leia need kindad SIIT ja SIIT


The Self-Tanning Mousse 


And we're already down to the most important part of the tan - the mousse! Now this is pure gold. It leaves the tan olive-ish and not orange at all and I think mousse is the easiest to apply from all self-tanning methods. I usually start by applying to legs first with long strokes and then to stomach with circles and then I move up until I reach the face which I apply last with the leftover mousse on the glove. So many ask me if I have to re-apply the product to the glove over and over and the answer is yes, if you want ta proper strong and even tan. However, I'm still on my first product and I think it has more than half of the product left, so it lasts really long! I leave the mousse on my face for 2-3 hours and remove it with a cotton pad and water and then I'll let the rest of the body stay in the product for 6-7 hours usually and then will rinse it off with water, but the foam develops a tan really quickly, so mostly 4 hours would already be enough. Aaaand it's simple as that! It's so easy to use and leaves the most beautiful tan that lasts for 10 days if cared for properly and the care products are the ones I'm gonna introduce next. Find it HERE

________________________________________________________________________


Ja juba olemegi jõudnud põhitegelase juurde - isepruunistav vaht! Vot see on puhas kuld. Jätab naha oliivitooni mitte oranzi ning ma arvan, et vahtu ongi kõige lihtsam peale kanda kõikidest isepruunistavate meetoditest. Ma tavaliselt alustan jalgadest, kui kannan vahu pikkade tõmmetega peale ning siis liigun kõhule, millele kanna ringjate liigutustega ning liigun üles kuni näoni, millel kasutan kindale järele jäänud toodet. Paljud küsivad minult kas vahtu tuleb kogu aeg juurde kindlae panna ning vastus on et jah, kui sa tahad et päevitus oleks tugev ja ühtlane. Siiski olen ma alles oma esimese potsiku juures ja seegi pole vist isegi poolenisti ära kulunud nii et ühest tootest jätkub ikka päris kauaks! Vahu jätan näole kuskil 2-3ks tunniks ning eemaldan vee ja vatitupsuga ning kehale jätan kuskil 6-7 tunniks ja siis loputan veega maha, kuid kuna tegemist on väga kiire toimega vahuga, siis 4st piisab ka täiesti. Jaaa ongi nii lihtne! Vahtu on nii lihtne kasutada ning see jätab super kauni jume, mis kestab õigesti hooldades pea 10 päeva. Hooldusvahendeid selleks tutvustangi kohe järgmisena. Vahu leiad SIIT

Bronzing Custard


Another one I would call pure gold again. The custard is a bronzing body creme that you can build up your tan with day after day until you reach the perfect shade you want. It really doesn't need any products underneath it because it gives such a nice golden glow on its own already, but at the same time it's the perfect moisturizer that keeps the mousse tan strongly on your skin and beautifully bronze. Liis advised me to use an everyday body moisturizer the day after spray tan or the mousse tan and then next day should start using the bonzing custard and then again an ordinary mositurizer and so on, because a little too much of that custard at once could turn tan a bit orange. If I could pick only one product out of all the ones I've tried from VANI-T then it definitely would be the custard, because I love the golden tan it gives so much and it's so good that I can actually control how tan I want to be and where. Find it HERE

___________________________________________________________________


Järgmine toode, mida kutsun puhtaks kullaks. Bromzing Custard on kehakreem, millega saab oma päevitust igapäevaselt tumedamaks üles ehitada kuni leiad täpselt selle jume, mis meeldib. Selle juurde polegi tegelikult mingeid lisatooteid vaja, kuna see üksi juba annab nii kena kuldse jume, kuid samal ajal on ta ka tõhus niisutaja. mis aitab hoida sprei või vahupäevitust tugevalt nahal ning ilusa pronksina. Liis soovitas mul kasutada päev pärast spreid või isepruunistavat mingit taalist igapäevast kehakreemi ning järgmine päev juba custard'i, siis jälle tavalist ja siis jälle custard'i jne., kuna liiga palju custard'i teiste toodete peale võib siiski jätta oranzika tooni. Kui ma saaksin valida vaid ühe toote nendest kõigist VANI-T toodetest, oleks see tõenäoliselt just custard, kuna mulle meeldib selle kuldne toon nii väga ja mulle meeldib, et ma saan hästi kontrollida, kui palju jumet mul peale tuleb ja kuhu. Leia see SIIT
Body Shampoo

This here is another tan-care product that will help you keep your tan fresh for a longer time. Our shower gels usually contain some sort of oils that could erase the tan quicker than it should and a lot of showering will lighten the tan anyway, so this shampoo is here to save you from all that and protects the tan while still well, cleaning you up properly! The smell is so nice and similar to the custard. I think it's really important to have all these tan products with the care ones from the same company because they've been built to fit every product and this shampoo is definitely made for protecting VANI-T tan. Find that one HERE.

_________________________________________________________________________________

Jäänud on veel üks päevituse hooldamise toode, mis aitab päevitusel kauem püsida - body shampoo. Tavalised dušigeelid sisaldavad igasugu õlisid, mis võivad päevituse kiiremini maha pesta kui peaks ning tihe pesuskäik kulutab päevitust juba ise aina rohkem maha, seega see keha shampoo on selleks, et päästa sind kõigest sellest ja kaitseb su päevitust, kuid samal ajal peseb ka ju puhtaks! Lõhn on sellel nii meeldiv, sarnane custard'i omale. Ma arvan, et on väga oluline, et oleks kõik need päevitustooted olemas ja samalt firmalt, kuna need on loodud just üksteisega sobima ja üks teist täitustama ning see shampoo on kindlasti kohe mõeldud just VANI-T päevitust kaitsma. Leiad selle SIIT

 Hope you all found some good tips for self-tanning, especially now when we have little to zero sun in Estonia and burning our skin in solariums is just not good enough anymore. For me solariums have always been annoying because I have to go so many times to get a proper tan and it doesn't stay long either, but self-tanners are so easy and finally so highly developed that they don't leave us orange or spotty anymore. VANI-T until now has been the most perfect fit for my skin and the way I like to have my tan. They all smell divine and last really long so I think they would be the most perfect Christmas gift for someone who would love to use them too! For example, VANI-T has lovely all inclusive gifting package that you can find HERE! All the products I've intorduced and more are available on www.arabellah.eu site, which is the official website for the Arabellah Salon in Tartu. You can also buy the products straight from the salon. For spray tan you have to book in advance and it's the easiest to book via Facebook at "Arabellah Spray Tanning" page. I actaully have one more product to introduce to you guys, but I'm gonna do it under my upcoming post about new favourite make-up products, because this is definitely tan related, but doesn't create any itself.

Hope you enjoyed this long post and happy tanning! x

_______________________________________________________________________________________


Loodan, et leidsite endale mõned head nipid isepruunistavate jaoks, eriti praeguses null päikesega Eestis ning teades, kui kahjulik solaarium meie nahale on. Minu jaoks on solaariumid alati olnud pigem nuhtlused, kuna ma pean minema nii palju kordi, et mingigi korralik jume peale saada ja see ei püsi ka kaua peal, kuid isepruunistavad on palju lihtsamad ja kiiremad ning on arenenud piisavalt, et ei jää enam oranziks ega laiguliseks kergelt. VANI-T on siiani olnud minu naha jaoks ideaalseim klapp ja täpselt seda tooni nagu mulle ka meeldib. Kõik tooted lõhnavad imehästi ja kestavad kaua nii et ma arvan, et tegemist oleks ühe ideaalse jõulukingiga just inimesele, kes hindaks üht head päevitust! Näiteks on VANI-Til kokku pandud üks vahva kinkepakk, mis sisaldab kõike vajalikku ja mille leiab SIIT! Kõik tooted ja rohkemgi on saadaval www.arabellah.eu veebilehel, mis on Arabellah Tartu salongi ametlik veebileht. Tooteid saab osta ka otse salongist. SPreipäevituse jaoks tuleb aga ette broneerida aeg, mida saab lihtsalt teha Arabellah salongi FAcebook'i lehel nimega "Arabellah Spray Tanning". Tegelikult on mul üks toode veel, mida teile tutvustada, aga see kuulub rohkem meigikategooria alla, seega kuuleb sellest mu tulevases postituses praegustest lemmik meigitoodetest. See on küll päevitusega seotud, kuid ise ei loo seda.

Loodan, et see pikk postitus andis head infot ja rõõmsat päevitamist! x 


PINK AND FURRY
Faux Fur - Zara        Jeans - Calvin Klein/ Denim Dream        Boots & Bag - Guess/ Denim Dream       Knit - TopshopIt's the start of a new week and I can't believe the second Sunday of December has already passed. Oh how I love Christmas time every year with Mariah carey being my jam, with the lights everywhere and all these tangarines, glögg and truffles in my tummy. Definitely the most wonderful time of the year and I'm feeling it to the fullest right now! I've got all the presents planned already so I can actually enjoy the rest of the December haha! This week I don't really have any events or photoshoots planned, which is sooo nice over such a long time because I get to focus on work and posting on blog instead of creating and I have more time to spend with J and with fam this way. Really needed this week to happen, since next week it's gonna be events again and Christmas ALREADY! Don't get me wrong, I love all the events my blog has enabled for me to attend, but I kind of want to just visit the Christmas market one evening too and now I can without being extemely tired. I just might be really low on vitamins too to be honest, but I lose energy so quickly during winter. This really sounds like my classic blogpost - started to talk about Christmas and ended up with vitamin-talk in no time. I never edit my texts though, I just leave my thoughts the way they appeared when I typed the post down. 

This outfit actually got the most likes I've gotten on Instagram. Of course the beautiful snowy scenery helped a lot, but these pieces are really so gorgeous! Thanks for the photos Kristjaana! Found that pink fur from Zara a few months ago and just had to get it and now people like to hug me just to feel all that softness of that coat hahah! One of my favourite pieces this winter for sure. My Calvin Klein leather jeans and Guess leather boots are always the best fit for faux fur no doubt. I discovered today that I don't have any online shopping recommendations posted lately, so I'm gonna post a Christmas outfit inspiration for you here in near days for all of you who still wonder what to wear to all these parties. I'm gonna send off a few more e-mails and will drop to bed asap, so you all have a good night! x 

_____________________________________________________________________________________


On uue nädala agus ja uskumatu, et möödas on juba teine advent. Oi kuidas mulle jõuluaeg meeldib iga aasta koos Mariah Carey, jõulutulukeste ning mu kõhus olevate mandariinide, glögi ja trühvitega. Kindlasti kõige toredam aeg aastas ja mul on täielikult jõulutunne nüüdseks ka peal! Isegi kõik kingitused on juba planeeritud, seega saan rahulikult ülejäänud detsmebri hingata haha! Sel nädalal pole mul mingeid üritusi ega suuremaid pildistamisi planeeritud, mis on nii nii tore üle pika aja, kuna saan keskenduda tööle ja blogisse postitamisele selle asemel, et luua kogu aeg juurde midagi. Samuti saan veeta rohkem aega J ja perega. Väga oli sellist nädalat vaja, sest järgmine nädal on jälle üritusi täis ja juba siis ongi jõulud JUBA! Ärge minust muidugi valesti aru saage, mulle ülimalt meeldivad need üritused, mis mu blogi mulle võimaldanud on, aga tahaks ju leida selle ühe õhtu, et külastada jõuluturgu ilma, et oleks väga väsinud. Võib-olla olen lihtsalt vitamiinidega miinimumil, et praegu nii kiirelt ära väsin. See kõlab nii nagu mu tüüpiline blogipostitus - alustan jõuluteemal ja jõuan kiirelt vitamiinipuuduseni oma jutustamisega. Ma ei kirjuta kunagi oma blogiteksti üle vaid jätan selle nii nagu torust tuleb alati. 

See outfit kusjuures sai kõige rohkem like mu Instagram'is läbi aegade. Muidugi super kaunis talvine taust aitas sellele kaasa, aga need riideesemed on ju samuti vahvad! Aitäh fotode eest Kristjaana! Leidsin selle roosa karvase kasuka mõned kuud tagasi Zarast ja pidin selle lihtsalt kaasa viima ja nüüd tahavad kõik mind kallistada, kuna see on nii ülipehme hahah! Kindlasti üks mu lemmik esemeid see talv mida kanda. Need Calvin Kleini nahkteksad ja Guess'i nahksaapad on alati kindel valik karvaste kasukate juurde nagu ka selgi puhul. Avastasin täna, et ma pole päris ammu juba postitanud netipoe soovitusi, seega lähipäevil leiate siit jõulupidude inspiratsiooni, kui veel on mõne peo riietus lahtine ega tea mida selga panna. Saadan veel mõned e-mailid teele ja kukun ruttu voodisse ära, seega head ööd kõigile! x 

BRIGHT SPOT IN ALL THAT GREY

 
Wearing River Island head-to-toe.


Coat - HERE       Skirt - HERE       Boots - HERE (on sale!)     Bag - HERE (from RI store, sold out online)      Knit - HERE


 

It's Saturday and I'm the sleepiest I've been this week. There have been so many events this week that I don't feel like doing anything today except fort his blog post. Had some fun yesterday at Guess brand party with Denim Dream stores and Guess babes with lots of chit-chat and a fun competition you will hear about soon here. After that afternoon event me and J went party clothes-bow tie- suit shopping for tomorrow's football gala and then we headed for a dinner party with my parents and happened to suddenly go out at 2am haha, so I'm realllly tired today. Only managed to drive to Tallinn and go to hairdressers today, but feeling so fresh and so blonde again. I'm definitely heading to bed quick, because I wanna get up early to get a lot of wrok done before getting ready for the gala event. J is nominated as the best player of the season, so fingers crossed he will get what he absolutely deserves tomorrow! I've seen no one else work so hard whole season through. 

I just wanted to clarify that photos won't do any justice to this amazing colour this River Island coat has. I tried to edit it the way that it would show its true pink-purple shade, but it's just something that has to be seen (and tried on!). It's funny that all these compliments I've gotten during last weeks are for my River Island jackets and coats. They truly have nailed the color scheme this season. I was considering for a long time at RI store if I would actually wear something so bright and pink so much that it's worth getting it from the store, but I've found myself wearing this coat over and over again on so many different colors. I think it really brings out blonde hair and puts a smile on the streets on this grey and dark time. I styled the coat with a lighter pink knit that I also have in black and with a detailed leather skirt, a super awesome looking bright red cross-body bag and the best thigh high boots I've owned. They are so so comfortable to walk in due to that low block heel and the pointy toe part makes them really chic to wear to parties or on streets. Another pair of boots I've found myself wearing too much right now, but hey, all my dresses just go with them! I have a really fun project attached to these outfit photos actually, but I can't tell you before it's done, so keep yourself tuned in! 

I'm gonna tuck in with J and watch the other half of the movie we started, so nighty night! x

____________________________________________________


On laupäev ja unisem ei saakski olla. See nädal oli nii palju erinevaid toredaid üritusi, et ma ei viitsi täna rohkem midagi teha peale selle blogipostituse. Eile lõbutsesime Guess'i brändi peol, mida korraldas Denim Dream. Sain Guess'i tüdrukutega lobiseda ja võistelda - mis täpsemalt, sellest kuulete siin juba üsna pea. Pärast seda pärastlõunast pidu läksime J'ga shoppama peoriideid-kikilipse-ülikonda homseks jalgpalli galaks ja siis sõitsime Viljandisse, et süüa mu vanematega õhtust ja kogemata juhtusime ka välja minema kella 2 paiku haha, seega ma olen tõesti väsinud täna. Õnneks siiski sain täna Tallinnasse tagasi sõidetud ja juuksuris käidud, nii et olen taas ärske ja väga blond. Peaksin päris vara magama minema ka, kuna tahaksin hommikul palju tööd tehtud saada enne kui galaks sättima hakkan. J on nomineeritud hooaja parimate jalgpallurite hulgas, seega pöidlad pihku, et ta selle auhinna mida ta väärib ka koju toob! Pole näinud kedagi teist nii palju selle võidu nimel pingutamas. 

Tahaksin täpsustada, et need pildid siin ei õigusta kuidagi selle River Islandi mantli õiget ja imeilusat lillakas-roosat tooni. Proovisin töödelda seda nii ja naa pidi, aga seda peab ikka päriselus ise nägema (ja muidugi proovima!). Naljaks, et kõik komplimendid, mis ma viimastel nädalatel saanud olen on just minu River Islandi mantlite ja jakkide kohta. RI on tõesti kümnesse pannud oma värviskeemiga see hooaeg. Mõtlesin küll poes kaua, et kas ma ikka võtan kaasa nii erkroosa ja kireva mantli, kuid nüüd leian end uuesti ja uuesti seda kandmas igasugu erinevate värvidega koos. Arvan, et see toob blondid juuksed eriti hästi esile ja paneb tänavatele väikese naeratuse sellel pimedal ja hallil ajal. Sobitasin mantli heledama roosa kampsuniga, mis on mul ka kapis mustana olemas, ja juurde lisasin detailidega musta nahkseeliku, super ägeda erkpunase õlakoti ja parimad üle põlve saapad, mis mul siiani olnud. Nendega on nii mugav kõndida tänu sellele madalale plokk-kontsale ja teravad ninad teevad need saapad eriti šikiks, mis sobivad nii peole kui ka lihtsalt tänavale. Järjekordne paar saapaid, mida olen end kandmas leidnud juba liiga palju viimasel ajal, kuid siiski, kõik mu kleidid juhtuvad just nendega ka sobima! Tegelikult on nende piltidega seotud üks vahva väike projekt, aga sellest kuuleb alles siis kui see valmis niiet püsige siin lainel! 

Keeran end nüüd J'ga diivanile rulli ja vaatame pooleli jäänud filmi lõpuni. Head ööd! x 

BLACK FAUX FUR BY DRYLAKE
Faux Fur - Dry Lake/ HERE (sold out right now, but keep an eye on for re-stock!)       Jeans - Levi's       Boots & Knit - River Island/ HERE        Sunglasses - Ray Ban


Hey all! Happy midweek humpday whatever wednesday is! I am so so happy to be making this post to be honest. When I first moved to Sweden and started looking around in stores, I found some that were selling Dry Lake brand and I always happened to notice them most during winter seaosn when all the most glittery dresses and the cutest faux fur were with their brand tag. By third year I could tell from far when someone was wearing Dry Lake faux fur coats because they are so distinguishable with their perfection every year, doesn't matter which colour which season has. Now that I have my hands on one of their fur coats I am the happiest because it is are exactly as good quality and beautiful as I always found them to be. I love mine so much and I wear it all the time right now. The black fur is shiny and beautiful and has such nice poofy texture. Can't wait to post some more with this! Definitely gonna wear that one to the football gala this weekend too, which brings me to my week's plans.

I think I have something fun for each day of this week. Yesterday we went to the candy factory of Kalev and made our very own hand-made truffles with the Lindex crew. They told us about the kids that go there and make a huge mess and once I looked down at my truffles I noticed I actually am that kid hahah! But hey, the lady was right that at first they might look like someone pooped on a plate, but once you put them in a pretty box with decorations they suddenly become princess truffles and so it was lol. Happy to be a truffle-expert now! Today I had the change to try out another facial and this time with Madara products at the Natural Goods Company salon. Feeling even more shiny and fresh than after spa! Now tomorrrrow I'm gonna go have a little photoshoot with Kristjaana and bow tie shopping for J and in the evening I'll hop by Kaubamaja to get my hair fixed and theeen it's time for the Bastion and Goldtime fashion show at Hilton hotel. Friday it's gonna be Denim Dream lunch with Guess collection and then I'm off to hometown with J because I need to grab some party stuff for the football gala on Sunday. I'm having such a good week and good mood lately and I love that it's been less rain and more snow as everything seems brighter that way. Finally developed some Christmas feeling as well, which makes everything extra happy! Will keep you posted with all the events and there's so many winter outfits to come! 

Sending hugs! x

________________________________________________________________________________


Helllloo! Vahvat kesknädalat humpday'd või mis iganes nimega kolmapäeva meeldib kutsuda! Mul on ausalt väga hea meel seda postitust siin alustada. Kui ma mõned aastad tagasi Rootsi kolisin esimest korda ja enda jaoks uutes poodides ringi vaatasin, siis avastasin just talvehooajal, et kõige säravamad litterkleidid ja armsaimad karvakasukad on Dry Lake brändi sildiga. Kolmadanks aastaks suutsin juba kaugelt ära öelda, kellel on Dry Lake kunstkarvast kasukas seljas, sest need paistavad kohe silma oma silmapaistva perfektsusega igal aastal, olenemata mis toonid ja stiil mis hooajal moes on. Nüüd kui mul on lõpuks ka endal see kasukas kapis olen ma üliõnnelik, kuna see ongi tõesti nii kvaliteetne ja ilus kui ma alati arvasin. Kindlasti mu igapäevane vaieldamatu lemmik mida kanda praegu. Must karv läigib ilusti ja tekstuur on selline mõnus puhvis. Ei jõua ära oodata, et sellega juba rohkem postitada! Kindlasti kannan seda ka pühapäevasele jalgpalligalale ja see toobki mind selle nädala plaanide juurde.

Mul on vist selle nädala igaks päevaks midagi toredat plaanitud. Eile käisime Kalevi kommivabrikus ise käsitöötrühvleid tegemas Lindexi tiimiga. Meile räägiti algul, et lapsed käivad seal hirmsasti läbustamas ja oma trühvlitee alla vaadates sain aru, et tegemist ongi tegelikult minuga hahah! Aga noh, see neiu rääkis seal, et alguses võivad nad nagu käkk välja näha taldrikul kuid ära kaunistades ja ilusasse karpi pannes näevad need välja nagu printsessitrühvlid ja nii oligi. Nüüdsest olen uhke trühvli-ekspert! Täna oli mul võimalus proovida järjekordset näohooldust ning seekord oli selleks Madara toodetega hooldus Natural Goods Company salongis. Tunnen end veel rohkem läikivama ja värskemana kui pärast spad! Nüüd hommmme teeme pisikese pildistamise Kristjaanaga ja otsime kikilipsu J'le ja õhtupoole hüppan läbi Kaubamajast, et lasta endale ilumaailmas soeng teha ja siis ongi aeg juba bastioni ja Goldtime'i moeshow'ks Hiltonis. Reedel on aga Denim DReam'iga armas lõuna Guess brändi seltsis ja siis siirdume J'ga kodulinna ära, kuna mul on vaja haarata kaasa paar peoasja pühapäevaseks jalgpalli galaks. Mul on tõesti väga hea nädal ja sellest ka nii hea tuju. Eriti meeldiv on see, et vihma asemel on tulnud ikkagi rohkem lund, mis tekitab korralikku jõulutunnet, mis muidugi omakorda teeb kõik veel rõõmsamaks! Kindlasti hoian kursis kõikide plaanide ja sündmustega teid ja nii palju talve outfit'e on aina tulemas! 

Palju head! x 

ORANGE IS THE NEW BLACK WITH RIVER ISLAND
Wearing River Island head-to-toe 

Jacket - HERE        Knit - HERE (different colours)       Jeans - HERE       Boots - HERE        Bag - oldieHello hello helooo! Today me and J arrived to Saaremaa to spend a lovely spa weekend at GOSPA and I couldn't be happier about this. Gonna spend these 3 days fully relaxing and full of alll kinds of procedures because I really need this right now. Not gonna spend too much time on social media and blog as well, but I felt like sharing this post with you guys tonight after our dinner.

I had some trouble with Lightroom as I updated it as I told you before, but now it's all fixed and I could finalllly show you my very first River Island outfit! Their new collection is to die for and once I saw this orange jacket I knew I had to build the whole outfit around this because that one is a real showstopper. I've gotten so many compliments with it and it surprisingly fits to so many outfits, but my fav is that all black one since it brings out that jacket the best. The faux fur is so soft I would like to sleep in it! When taking a stroll around River Island store I found that they actually have so many great jeans to choose from. I had like 6 pairs of basic black jeans in the dressing room and it was really hard to decide between all these good fits and after like 2 months (lol) of looking around to find a perfect black turtleneck knit and block heeled ankle boots, River Island was the store where I finally found these. You can imagine how happy I was over that, because surprisingly, good simple basics are the hardest to find these days. I'm so thrilled over River Island's style change recently as it has become one of my favourite stores to go to, especially during glitzy-glittery party season! 

Wednesday we celebrated GANT store's 10th birthday with a huge party which was one of the best planned events I've gone to recently (well done Zenja!). So many lovely surprises and such yummy food, but well most of my week was spent working working working and on heels everyday, so my legs are killing me. Thank god that we are back in my birth island Saaremaa and we're tangled up cozy in robes now. I'm really thrilled to show J my favourite place in Estonia as he hasn't visited it much and to finally intorduce him to my cousins here. Gonna be a fun time, so I better get back to it! Have a great weekend everyone! x

______________________________________________________________________________


Tere tere teeree! Täna jõudsime J'ga Saaremaale, et veeta üks mõnus nädalavehtus GOSPA's ja ma ei saaks rõõmsam ollagi selle üle praegu. Kavatsen need 3 päeva veeta puhates ja täis erinevaid protseddure, sest mul on seda tõesti vaja praegu. Ei kavatse palju aega veeta sotsiaalmeedias ega blogides, kuid tundsin, et tahan kindlasti teiega enne jagada just seda postitust pärast õhtusööki.

Nagu varem rääkisin, siis mul oli natukene probleeme oma Lightroom'i update'imisega, kuid nüüd töötab kõik ideaalselt ja saan teiega viiimaks jagada oma esimest River Island'i peast jalatallani outfiti'i! NEnde uus kollektsioon on täiesti rabav ja see hetk kui ma seda oranzi jakki nägin teadsin, et selle ümber ma pean outfit'i ka ehitama. Täielik showstopper! Ma olen saanud selle eest nii palju komplimente juba ja üllataval kombel sobib see nii paljude erinevate riietuste juurde ka, kuid mu lemmik on kindlasti üleni must komplekt selle juurde, sest see toob selle värvi enim esile. Kunstkarv on nii pehme, et selles tahaks magada iga päev! Kui ma poes ringi jalutasin, siis avastasin, et tegelikult River Island'is on nii hea teksavalik. Avastasin end 6 paari tavalise musta teksapaariga kabiinist, mille vahel oli väga raske valida, kuna kõik istusid nii kenasti. Kõige vahvam oli see, et pärast 2 kuud (lol) otsimist tavalise kõrge kraega kampsuni ja plokk-kontsaga poolsaabaste järgi leidsin need viimaks just River Island'ist. Kujutate ette ka kui rõõmus ma olin selle üle, sest kui aus olla on viimasel jala häid ilusaid basic asju veel kõige raskem leida. River Island'i hiljutise stiilimuutuse üle on mul ainult hea meel, kuna sellega on poest saanud mu ks vaieldamatuid lemmikuid. Eriti just sillerdaval ja sädeleval pidude hooajal! 

Kolmapäeval tähistasime GANT poe 10ndat sünnipäeva ja tegemist oli ühe parimalt korraldatud peoga, kus ma hiljuti käinud (hea töö Zenja!). Nii palju armsaid üllatusi ja hea toit, aga üle jäänud nädal oli ainult töö töö töö ja iga päev kontsadel ka veel, niiet mu jalad surisevad korralikult all. Nii tore, et just praegu oleme mu saarel ja sissemässitud hommikumantlites. Seekord olen eriti põnevil just sellepärast, et saan J'le viimaks näidata oma lemmik kohta Eestis, kuna ta pole siin kordagi ringi vaadanud ja lõpuks tutvub ta ka mu sugulastega, kes siin elavad. Tuleb tore aeg, nii et ma parem suundun selle juurde ruttu tagasi! Vahvat nädalavehtust teile! x 

BLACK FRIDAY WEEKEND

Jacket - Lindex/ HERE        Turtleneck & Boots - Zara        Pants - ICANIWILL/ HERE         Belt - Gucci         Phone case & wallet - Ideal of Sweden Since it was Black Friday yesterday and the hype continues until Cyber Monday ends then I think it's really in theme to post an all black outfit. I really love Black Fridays, but not in the sense that you buy everything you like on sale, but it's the time to make these a bit more expensive smart choices or you can just buy all you really currently need and can get a super sweet price on them. I have a gala coming up so I used the discounts to find a cute gala dress and shoes and bought a swimsuit from stores for my spa weekend. If you would really need a new phone case or a wallet for your phone then I recommend Ideal of Sweden this weekend because they have an amazing 50% off everything until Sunday and well from the photos you can find my two favourites - Antique Roses phone case and the black wallet with golden details. So elegant! The outfit of today consists of some really super good basics. First is the amazingly soft Lindex jacket that one my heart the minute I tried it on in the showroom. We've been unseparable ever since and I really love the oversized style of this jacket so I got another one in a bright orange colours that you will see soon (it's not from Lindex though)! I wore the jacket to the last football games and it kept me perfectly warmed up with its faux fur lining. Oh also Lindex has 25% of all this weekend!
On Instagram I briefly showed you guys the new kind of pants that ICANIWILL has. They're not for gym, but they are as comfy and tight as gym pants, but actually casual ones! They fit like a glove and make that butt of yours look amazing haha! Also I couldn't imagine a more stylish but comfortable pair of pants to wear to your work out session, to the store, to a city shopping stroll or on planes/trains, etc. ICANIWILL also has a Black Friday deal with almost 70% off selected items! 

Thursday I spent the day blogging in freezing cold and snow (lol) and afterwards we had an amazing dinner at Tabac with Embassy of Champagne where we again got to food taste with different champagnes. Congratz Tabac for becoming a EOC member restaurant, the food was delicious! Then I headed home on Friday where I am now, waiting for our family guests to arrive and then I'm off to Talinn tomorrow to wait for Monday when J finally comes back from his Oceania tour! Ugh just can't wait for him to finally be home for a while! By the way, thank you so much for lending your camera and taking the photos Kristjaana! Saved me a bunch! 

Hope you found these deals exciting and happy shopping weekend guys! x

______________________________________________________________________________________________


Kuna eile oli Black Friday ning kogu see haip kestab terve nädalavahetuse vältel kuni Cyber Monday'ni välja, siis on vist eriti sobilik postitada üks temaatiline üleni mus outfit. Mulle väga meeldivad Black Friday'd iga aasta ja mitte sellepärast, et kõike mis meeldib peaks allahindlustega endale kuhjama vaid sellepärast, et selleks päevaks saab jätta mõned kallimad ostud, mida ammu tahtnud või osta just neid asju, mida parasjagu vaja läheb väga magusa hinnaga. Kuna mul on üks gala tulekul, siis saingi ilusa kleidi ja kingad eile ära tellitud ja poodidest spa nädalavahetuseks trikoo. Kui sul aga läheks vaja just uut telefonikatet või kaarditaskut, kuhu telefon sisse panna, siis ma soovitan just Ideal of Sweden'it kuna neil on kõik tooted -50% kogu nädalavahetuse! ja fotodelt leiab ka minu kaks lemmikut - Antique Roses telefonikatte ja musta kaarditasku kuldsete detailidega. Nii elegantsed! Tänane outfit koosneb mitmetest super headest basic'utest. Kõigepealt muidugi räägin teile sellest ülipehmest Lindexi jakist, mis võitis mu kohe üle, kui selle selga panin showroom'is. Sellest alates oleme olnud lahutamatud ja kuna mulle nii meeldib selline oversized jakistiil, siis nüüdsest on mul ka selline erkoranz, mida peagi ka blogis näeb (see pole Lindex'ist)! Kandsin jakki selle aasta viimastel jalkamängudel ning see hoidis mind ilusti soojas oma kunstkarvast sisuga. Ah muidugi, Lindex'il on ka Black Friday diil ju, 25% kõigest all kogu nädalavahetuse! 
Näitasid Instagram'is vilksamisi uut sorti ICANIWILL pükse, mis hiljuti välja tulid. Need pole küll jõuka jaoks, aga on täpselt sama kitsalt ümber ja mugavad kui jõukaretuusid, aga lihtsalt igapäevased! Istuvad nii hästi nagu kinnas kätte ja teevad taguotsa kohe eriti ilusaks haha! Ma ei kujutaks ette ka teisi pükse praegu, mis oleks mugavad nagu need kuid samalajal ka stiilsed, et kanda trenniminekul, poodi, linnapeale shoppama või lennule/rongile, jne. ICANIWILL pakub Black Friday'l kuni 70% allahindlust! 


Neljapäeval veetsin päeva blogitööd tehes jääkülmas ja lumes (lol) ja hiljem õhtul oli meil ülitore õhtusöök Tabac'is koos Embassy of Champagne'iga, kus saime proovida erinevaid toite šhampanja juurde. Palju õnne Tabac EOC liitumise puhul, söök oli super maitsev! Reedel sõitsin koju, kus olen ka praegu, ja ootame siin parasjagu perega külalisi ning homme sõidan juba Tallinna tagasi, et oodata esmaspäeva, mil viimaks Joonas oma Okeaania turneelt tagasi jõuab! Ugh ei jõua ära oodata, et ta lõpuks korraks ka kodus pikemalt oleks! Ja suured tänud lähevad Kristjaana poole, kes laenas oma kaamerat ja aitas pilte teha! Aitasid mind nii palju sellega! 

Loodan, et leidsite mõne põneva diili siit ja ägedat shopingu-nädalavahetust kõigile! x

WHITE WATERFALL COAT
Coat - Misspap/ HERE        Pants - Zara        Knit - Topshop         Sneakers - Converse/ Sportland
This week work has been hectic as so many different tasks pile up at once, but so many fun things have kept me going with the happiest mood. For example yesterday I went to see Triinu's husky baby who I absolutely loved! It's weird how I am dying to visit everyone who gets a new puppy or kitten, but when someone has a baby, then first, I'm like meh, and then when I visit, I have no idea what to say or do that it's to the point of awkward. It's so easy and natural with puppies though haha! Some animal-loving works well for an animal crazed person like me as my dogs are all in another city. Also this morning we had a lovely Christmas brunch event with Kaubamaja, where we had some snacks and designers performing. This was the first time this year when I had some serious Christmas feels with all these gift ideas and decorations! And it was all made better when I won a personalized 'M' necklace from New Vintage by Kriss Soonik. It's similar to my Jane Koenig golden plate one, but this one is a lil bit smaller and in silver and exactly how I like my jewewllery. Perfect morning!

By the way this white coat is amazing with all black and white looks! I've seen it on basic black dresses and with casual black tee and jeans and it somehow manages to be so eye catching eventhough so simple. The stripe pants I styled it with are of course everyone's favourites and mine too. Can't get over them! 

Tomorrow I'm gonna go shoot some outfits with Kristjaana, do some modelling for Tallinn Dolls, shop some much needed hair products and then we have another Embassy of Champagne dinner party! This time with my most favourite Ruinart, so can't wait! x

WINTER CHIC WITH DENIM DREAM
Wearing everything from Guess (Denim Dream stores) 
      Jacket - HERE        Pants - HERE        


Happy Saturday! Spending a few more hours ta home with doggies and fam and off I am to Tallinn again. Tonight we're gonna have a Christmas collection launch event with River Island at the Polhem PR Showroom and then the whole gang is gonna head to Dark Nights Film Festival's Fashion Cinema opening event and after that we're of course gonna watch a cool fashion movie. So excited for tonight! 

A few days ago I went to the signature shop of Denim Dream and decided to put together something winter chic as the weather gets colder and colder everyday here, but hey, style doesn't have to leave with that. I paired my favourite Guess studded boots with matching faux leather pants and since they were so high waisted, I could actually wear a cropped sweater underneath. Cropped knits are really awesome and definitely don't need a ditch from the closet as winter comes, because high waists and warm coats can allow you to still wear these. I really loved the thick turlteneck on that one that matches the velvet winter jacket perfectly! Velvet jackets have been in for a long time now and I'm happy they haven't left the stores. I have a puffy one in my closet from Calvin Klein and I really like that slimming one from Guess too. They are usually very soft and keep warmth so well. I don't know why but this 'roll neck knit - sunglasses - slim fit winter jacket' combination really gave me some Switzerland Alps Ski Trip feels. I think this kind of an outfit would be perfect for a hang out there and it really made me miss snowboarding suddenly. Definitely need to plan a trip like that soon, would be the dream! 

Enjoy your Satruday everyone! x 

___________________________________________________


Juhhei laupäev! Veedan veel mõned tunnid kodus kutsude ja perega ja siis suundsungi juba tagasi Tallinna. Täna õhtul on River Islandi jõulukollektsiooni avaüritus Polhem PR Showroomis ja siis kogu kamp liigub sealt PÖFF'i moekino avaüritusele edasi ning muidugi pärast seda vaatame ka kohe üht ägedat moefilmi. Väga põnevil tänase õhtu pärast! 

Mõned päevad tagasi hüppasin läbi Denim Dream'i originaalpoest, et panna kokku midagi talvist ja šikki, kuna ilm läheb aina külmemaks ja külmemaks iga päevaga. Aga ega stiilsus ei pea ju kuhugi selle pärast kaduma. Panin oma lemmikud Guess'i saapad kokku nendega klappivate kunstnahast pükstega ja kuna need olid nii kõrge pihaga, siis oli nii hea lisada juurde hoopis crop kampsun. Crop kampsunid on nii lahedad ega pea tingimata lendama talvekappi kui külmaks läheb, kuna kõrge pihaga püksid ja soojad kasukad/mantlid lubavad neid jätkuvalt kanda. Selle kampsuni juures on mu lemmikosa see lai rullkaelus, mis sobib samet talvejopega super hästi. Sametjoped on juba päris pikka aega moes olnud ja selle üle on ainult hea meel. Mul on endal kapis üks kohevam Calvin Kleini must sametjope, kuid see kitsa lõikega on samuti väga ilus. Need on tavaliselt väga pehmed ja hoiavad ka hästi sooja. Ma ei tea miks, aga see 'rullkaelusega kampsun - päikeseprillid - slim fit talvejope' kombinatsioon tekitab mulle mingeid Sveitsi alpide suusareisi tundeid. Selline outfit oleks ideaalselt sobiv taolisel reisil (kui suusad just all pole) ja ma hakkasin järsku nii lumelauaga sõitmist igatsema. Kindlasti peaks varsti sellise reisi organiseerima, what a dream! 

Mõnusat laupäeva kõigile! x